Első franciaországi szezonjának végén harmadik trófeáját is megszerezte a CN Marseille csapatával Nagy Ádám. A szombati második meccsen nagyon simán húzták be a bajnoki címet a Strasbourggal szemben. Ádi a finálé két mérkőzésén összesen hat gólt lőtt.
Francia bajnokság, döntő
1. mérkőzés
Str
asbourg-Marseille 7:20 (1:8, 2:4, 2:2, 2:6)
G.: Schneider, Furman, Vitrant, Gardasevics, Umanstiv, Misics, Kujacsics, ill. Nagy Ádám 4, Vernoux, Bouet 3-3, Crousillat, Spaics, Drasovics, Kalogeropulosz 2-2, Larumbe, De Nardi
2. mérkőzés
Marseille-Strasbourg 19:10 (5:4, 4:2, 4:2, 6:2)
G.: Crousillat 5, Bouet, Bodegas 3-3, Nagy Ádám, Vernoux 2-2, Drasovics, Marion-Vernoux, De Nardi, Kalogeropulosz, ill. Mehdi, Mas 2-2, Rubasvili, Furman, Vitrant, Gardasevics, Chandieu, Kujacsics
Nagy Ádám tavaly szerződött Marseille-be, ahol előbb Francia Kupát nyert, majd az Eurokupát is elhódította társaival (képünkön). Most pedig a Szolnokkal és a Fradival megszerzett összesen négy bajnoki címe után francia bajnoknak is mondhatja magát.
Címlapkép: CN Marseille