Döbbenetes, ahogy a Szerbiában zajló vízilabdás belharc fejleményei tobábbgyűrűznek. Az új elnök megválasztása, majd a szövetségi kapitány lemondása után most a legjobb szerb játékosok jelentették be, hogy addig nem játszanak a válogatottban, amíg Szlobodan Soro az elnök. FRISSÍTVE A SZÖVETSÉG REAGÁLÁSÁVAL! Részletek: