Minden idők legnagyobb és legjobb vizes világbajnokságát szeretnék megrendezni a szervezők pontosan egy év múlva Budapesten. Az MVM Dome-ban tartott pénteki sajtótájékoztatón első alkalommal szólalt fel sportért felelős államtitkárként az egy hónappal ezelőtt kinevezett Kálnoki-Kiss Attila. Elmondta, azért választotta ki ezt az eseményt, mert egy év múlva itt kerül sor az úszóversenyekre és a vízilabdatornára. Cikkünkben a sajtótájékoztató csaknem teljes felvétele.