Itt közöljük az Ob1-es alapszakasz teljes menetrendjét.
GÓR-NAGY MIKLÓS SPORTSZAKMAI VEZETŐ (MVLSZ) A LEBONYOLÍTÁSI RENDRŐL
EoN OB1, alapszakasz
1. forduló, szeptember 13., szerda
17.00 Szeged-Szolnok
18.00 UVSE-BVSC (Hajós, 50-es)
19.00 Pécs-Vasas
19.00 Kaposvár-Honvéd
19.00 Szentes-OSC
19.30 Miskolc-Eger
20.00 FTC-KSI (Népliget)
2. forduló, szeptember 15-16., péntek-szombat
Szeptember 15., péntek
20.00 FTC-Szentes (Népliget)
Szeptember 16., szombat
11.30 KSI-Eger (Komjádi)
13.00 Vasas-UVSE (Komjádi)
15.00 OSC-Kaposvár (Szőnyi út)
16.00 Szolnok-Miskolc
17.00 BVSC-Szeged
19.00 Honvéd-Pécs
3. forduló, szeptember 19-23.
Szeptember 19., kedd
19.30 Miskolc-BVSC
Szeptember 23., szombat
11.30 KSI-Szentes (Komjádi)
16.30 Kaposvár-FTC
UVSE-Honvéd – elhalasztva
Szeptember 27., szerda
12.00 Eger-Szolnok
19.00 Pécs-OSC
20.00 Szeged-Vasas
4. forduló, szeptember 29-30., péntek-szombat
Szeptember 29., péntek
20.00 FTC-Pécs (Népliget)
Szeptember 30., szombat
11.00 Szolnok-KSI
14.00 Vasas-Miskolc
17.00 BVSC-Eger
18.00 Szentes-Kaposvár
19.00 OSC-UVSE (Szőnyi út)
19.00 Honvéd-Szeged
5. forduló, október 7., szombat
– Kaposvár-KSI
– Szolnok-BVSC
– UVSE-FTC
17.00 Szeged-OSC
18.00 Eger-Vasas
19.00 Pécs-Szentes
19.00 Miskolc-Honvéd
6. forduló, október 13-14., péntek-szombat
Október 13., péntek
19.00 FTC-Szeged (Népliget)
Október 14., szombat
– Kaposvár-Pécs
11.30 KSI-BVSC
15.00 OSC-Miskolc (Szőnyi út)
18.00 Szentes-UVSE
19.00 Honvéd-Eger
19.00 Vasas-Szolnok
7. forduló, október 21., szombat
– Szolnok-Honvéd
11.30 KSI-Pécs
13.30 UVSE-Kaposvár
17.00 Szeged-Szentes
17.00 BVSC-Vasas
18.00 Eger-OSC
19.00 Miskolc-FTC
8. forduló, október 28., szombat
– Kaposvár-Eger
11.30 KSI-Honvéd
13.30 UVSE-Szeged
16.00 FTC-BVSC (Komjádi)
18.00 Szentes-Szolnok
19.00 Pécs-Miskolc
19.00 OSC-Vasas (Szőnyi út)
9. forduló, november 4., szombat
– Kaposvár-BVSC
11.30 UVSE-Eger
15.00 OSC-KSI
16.00 FTC-Honvéd (Komjádi)
17.00 Szeged-Miskolc
18.00 Szentes-Vasas
19.00 Pécs-Szolnok
10. forduló, november 11., szombat
– Kaposvár-Szeged
– Honvéd-BVSC
12.00 FTC-Eger (Komjádi)
14.00 Vasas-KSI
18.00 Szentes-Miskolc
19.00 Pécs-UVSE
20.30 OSC-Szolnok (Szőnyi út)
11. forduló, november 18., szombat
– Eger-Szentes
– Vasas-Honvéd
– Szolnok-FTC
11.30 UVSE-KSI
17.00 Szeged-Pécs
17.00 BVSC-OSC
19.00 Miskolc-Kaposvár
12. forduló, november 25., szombat
– Szolnok-Kaposvár
– Eger-Pécs
– Honvéd-OSC
11.30 KSI-Szeged
17.00 BVSC-Szentes
19.00 Miskolc-UVSE
19.00 Vasas-FTC
13. forduló, december 2., szombat
– Honvéd-Szentes
– Szolnok-UVSE
– Eger-Szeged
14.00 Vasas-Kaposvár
17.00 BVSC-Pécs
19.00 Miskolc-KSI
19.00 OSC-FTC (Szőnyi út)