Legyőzte a Debrecent és ezzel a saját kezébe vette sorsának alakítását az UVSE. Eredmények, nyilatkozatok:
OB1, alsóházi bajnokság, 12. forduló
Május 21., csütörtök
Kaposvár-Szentes 16:14 (4:5, 5:3, 3:3, 4:3)
G.: Berta J. 5, Juhász-Szelei 3, Dőry 2, Bede M., Baj, Takács K., Vindisch, Hárai, Szabó Gergő, ill. Tóth Gy. 5, Bozó 3, Asanyin, Horváth Á. 2-2, Szatmári, Kürti-Szabó
Meccs utáni nyilatkozatok:
Május 22., péntek
G. Hegedűs Cs. 3, Besenyei, Fülöp B. 2-2, Korbán, Gál M., Korbács, Makarenko, ill. Smitula G., Gagulics 2-2, Pónya, Macsi P. Tőzsér
Vincze Balázs, Csiszer Vince, Rajna Benjámin és Kádár Kálmán értékelése:
G.: Várkonyi Á., Molnár G. 3-3, Némethy, Fedac 2-2, Almási, Bikki-Petró, Szabó I., ill. Mészáros B. 4, Sipos B. 3, Schlapp-Molnár, Holl, Kókai, Arató
Zlatko Rakonjac, Popovics Miklós, Mészáros Bálint és Szabó István meccs utáni nyilatkozata:
ELTE BEAC-KSI 10:22 (3:6, 0:6, 2:4, 5:6)
G.: Herczeg G., Varga Kean, Lakatos M., Farsang 2-2, Sándor B., Bárd, ill. Fiedler, Csendes R. 4-4, Kovács M. 3, Turán, Mezei, Pető Á., Rónay 2-2, Kiss Csanád, Rabb B., Szűcs L.
A tabella:
1. Kaposvár 28,
2. Szentes 25,
3. Debrecen 24,
4. UVSE 24
5. Miskolc 20,
6. KSI 13,
7. PVSK 5,
8. ELTE BEAC 5 pont