Dél-Afrika-Magyarország - élő közvetítés

hozzászólás, 2015.07.29.

Akkor másodszor is csapjunk bele. Most már ismerjük Benedek Tibor kérését: mintha komoly, tétre menő meccset játszanánk, nehéz ellnféllel. Nézzük...

A magyar válogatott az utolsó mérkőzes eredményétől függetlenül csoportelső a kazanyi vb-n!

DÉL-AFRIKA - MAGYARORSZÁG 4:17 (1:5, 0:3, 2:4, 1:5)
G.: Varga Dénes 5, Hárai, Erdélyi 3-3, Vámos 2, Hosnyánszky, Szivós, Bedő, Angyal ill. De Carvalho 2, Jagga, Wingate-Pearse

VÉGE!

Fél perc van hátra a mérkőzésből.

4:17 - Erdélyihez kerül a labda, ezúttal a hosszú alsóba lövi. Ez a harmadik találata a találkozón.

Elhal ellenfeleink támadása.

4:16 - Erdélyi találtalával növekszik tovább a csapatok közötti különbség.

Blokkoljuk a dél-afrikaiak kíséretét.

Hosnyánszky Norbert lövése fölé megy.

A dél-afrikaiak támadása pontatlan.

4:15 - Ezúttal Varga Dénes ejti át Lewist. Ez az ötödik gólja a mérkőzésen.

4:14 - Emberelőnyben támadhatunk, Angyal Dániel pedig gyönyörű gólt lő.

4:13 - Wingate-Pearse is feliratkozik a góllövők közé.

3:13 - Vámos Márton hatalmas gólt lő a hosszú alsó sarokba.

A túloldalon ellenfeleink is elveszítik a labdát.

Vámos Márton lövését Lewis fejjel védi. Marad nálunk a labda, de a dél-afrikai hálóőr Vámos következő lövését is hárítja. Továbbra is mi támadunk, emberelőnyt harcolunk ki, de elveszítjük a labdát.

Az utolsó ráúszásnál a dél-afrikaiak hozzák el a labdát. A támadásuk sikertelen.

Vége a harmadik negyednek!

Az utolsó lövésünk is a kapufát találja el.

Lewis hárítja a próbálkozásunkat.

Emberelőnyben a dél-afrikaiak, Gór-Nagy Miklóst állítják ki, így ő két hibával játszik. Pontatlan a támadásuk.

3:12 - Varga Dénes hatalmas gólt lő a bal alsóba.

3:11 - A túloldalon Decker Attila hárít, de marad a dél-afrikaiaknál a labda. Ötméterest ítélnek ellenünk. De Carvalho hajtja végre, és nem hibázza el.

Emberelőnyben támadhatunk, Varga Dénes lövése is kapufa.

Benedek Tibor kikéri idejét.

Hárai csavarja kapufa.

Kapura lövés nélkül jár le a dél-afrikai támadóidő.

2:10 - Vámos Márton is feliratkozik a gólszerzők közé.

Emberelőnyben támadhatnak ellenfeleink, Gór-Nagy Miklós a kiállított. A dél-afrikaiak kísérlete fölé megy.

2:9 - Jagga találatával szépítenek a dél-afrikaiak.

1:9 - Hárai Balázs hatalmas csavargólt lő. Ez a harmadik találata a mérkőzésen.

A térfélcserét követően Erdélyi Balázs révén újra elhozzuk a labdát.

NAGYSZÜNET!

Decker Attila védi ellenfeleink próbálkozását.

Varga Dániel gólt lő, ám nem adják meg.

1 perc van hátra a negyedből.

Emberelőnyben támadhatunk, ám ismét kapufát lövünk.

Decker Attila véd, de marad náluk a ladba. Végül kapura lövés nélkül jár le a dél-afrikai támadóidő.

3 és fél perc van hátra a nagyszünetig.

dél-afrikaiak időt kérnek.

1:8 - Varga Dénes triplázik, a rövidbe lövi a gólt.

dél-afrikaiak ejtése lejön a kapufáról.

Mindkét oldalon sikertelen a támadás.

1:7 - Varga Dénes ejtéjgóljával növekszik tovább a két csapat közötti különbség.

Megszerezzük a labdát.

Emberelőnyben támadhatunk, Badenhorst a kiállított, kapufát lövünk, de marad nálunk a labda. Újabb kiállítást harcolunk ki, de ismét a kapufát éri a lövésünk.

Benedek Tibor időt kér.

1:6 - Beadjuk a labdát Hárainak, ő pedig gondolkodás nélkül belövi.

A második ráúszásnál is mi szerezzük meg a labdát.

Vége az első negyednek!

1:5 - Szivós Márton remek megjátszás után hatalmas gólt lő.

A nyári program vlv-fotóinak minőségét a Camera Kft-nek köszönhetjük.

Canon Webáruház

1:4 - De Carvalho góljával szerzik meg a dél-afrikaiak első találatukat a meccsen.

0:4 - Ezúttal Hosnyánszky Norbert remekel, a rövid alsóba lövi a labdát.

Ellenfeleink támadása ismét elhal.

0:3 - Labdát szerzünk, Erdélyi megúszik, de Carvalho szabálytalankodik, így ötméterest lőhetünk. Erdélyi Balázs magabiztosan váltja gólra a büntetőt.

0:2 - Hárai Balázs pattintja be a labdát a jobb felső sarokba.

A túloldalon Varga Dániel kísérletét hárítja Flatscher.

Decker Attila védi a dél-afrikaiak lövését.

0:1 - Varga Dénes elhajlásból a rövid felsőbe lövi a labdát.

Megszerezzük a labdát, így ismét mi támadhatunk.

Ismét emberelőnyben támadhatunk, de kapufát lövünk.

A túloldalon is elhal a támadás.

Az első emberelőnyös támadásunk sikertelen.

Az első ráúszásnál a mi hozzuk el a labdát.

Most mutatták be a csapatokat, hamarosan kezdődik a mérkőzés.

Decker Attila véd, így ő is bemutatkozik a vb-n.

A meccset az M4 adja élőben, mi a szokásos folyamatos szöveges tudósítással jelentkezünk.

Mivel a mostani találkozó itteni idő szerint 12.10-kor kezdődik (otthon ez 11.10), ezúttal nem fog gondot okozni a napsütés, mindkét negyedben jól látnak majd a kapusok.

A csapat körül továbbra is minden rendben, nagy önbizalommal készül mindenki, s várja, hogy újra a versenymedencébe csobbanhasson.

Előre szólunk, hogy a dél-afrikaiak jól megverték Argentínát, tehát nagyobb erőt képviselnek, mint a csoport pénteki záró fordulójában ránk váró dél-amerikaiak.