FACEBOOK

Bajnoki menetrend

Bajnoki menetrend
hozzászólás, 2014.11.14.

Ma és holnap teljes fordulót játszanak a bajnokságban. A program:

Alapszakasz, 7. forduló

Novemer 14., péntek


17.30 Vasas-Eger - DigiSport2, vlv (szöveges élő)

18.00 Debrecen-Szolnok

November 15., szombat

16.00 Kaposvár-BVSC

18.00 Szentes-Szeged

19.00 UVSE-Honvéd

19.00 OSC-KSI

19.00 Pécs-FTC

A tabella a forduló előtt:

HCsapatMGyDVGkPont
 1.Szolnok66004618
 2.A-HÍD OSC65012415
 3.FTC6501615
 4.ZF-Eger64112513
 5.RACIONET Honvéd6402612
 6.BVSC Wáberer630359
 7.Kaposvári VK630309
 8.VasasPlaket6303-109
 9.PVSK-MECSEK F.6213-57
 10.TiszavirágSzeged6204-116
 11.DVSE6204-126
 12.KSI SE6114-114
 13.UVSE-Hunguest H.6015-251
 14.Valdor Szentes6006-380