Primorje Rijeka-Jug Dubrovnik 6:7

hozzászólás, 2012.04.26.

Rosszul kezdte a horvát bajnokság döntőjét a Varga-testvérek csapata, a Primorje Rijeka. Hiába vezettek a harmadik negyedig (több góllal is), hiába lőtt Varga Dani négy gólt, a Jug eggyel nyert és már a hétvégén bajnok lehet.

Horvát bajnokság, döntő, első mérkőzés

Primorje Rijeka-Jug Dubrovnik 6:7 (4:2, 0:1, 0:2, 2:2)
Rijeka, Kantrida uszoda, v.: Caputi, Attilio
Primorje Rijeka: Car, Glavan, Paskvalin, Krapics, Varga Dénes, Frankovics, Muslim, Jelaca, Varga Dániel 4, Baracs 1, Setka, X. Garcia 1, Radics, Buljubasics. Vezetőedző: Zoran Roje
Jug Dubrovnik: Vican, Vranjes, Sutics, N. Janovics 4, Jokovics 1, Pavlovics, Markovics, Buslje 1, Karacs, Dobud, Macan, Obradovics 1. Vezetőedző: Veszelin Gyuho
Gól - emberelőnyből: 4/11, ill. 4/9
Gól - ötméteresből: 0/1, ill. -

A mérkőzés alakulása:

1:0,2:0,2:1, 3:1, 4:1, 4:2/4:3//4:4,4:5/4:6,5:6,6:6,6:7

A Jug 1:0 ra vezet. A bajnoki döntő az egyik csapat harmadik győzelméig tart, s a következő két meccs Dubrovnikban lesz, szombaton és vasárnap.

VARGA DÁNIEL a vlv-nek:

- Nem sikerült otthon nyerni, sajnos ezzel nehezebb helyzetbe hoztunk magunkat, Dubrovnikban kell a hétvége két meccse alatt legalább egyszer győznünk - vagy kétszer...