FACEBOOK

Az eindhoveni EB menetrendje

Az eindhoveni EB menetrendje
hozzászólás, 2011.12.19.

Az eindhoveni Európa-bajnokság teljes menetrendje.

Diapolo

Európa-bajnokság, Eindhoven (Hollandia), 2012. január 16-29.

A férfitorna csoportbeosztása

A csoport

Olaszország
Hollandia
Magyarország
Macedónia
Törökország
Görögország

B csoport

Horvátország
Szerbia
Montenegró
Románia
Spanyolország
Németország

Első forduló, 2012. január 16., hétfő

A csoport  
13.00 Macedónia-Törökország
19.45 Görögország-Hollandia
21.15 MAGYARORSZÁG-Olaszország (vlv, vodapolo ÉLŐ, M1 21.50 csúsztatott élő)

B csoport
14.30 Horvátország-Románia
16.00 Németország-Montenegró
17.30 Szerbia-Spanyolország

Második forduló, január 17. kedd

A csoport
13.00 Macedónia-Görögország
19.00 Hollandia-MAGYARORSZÁG (M1, vlv, vodapolo ÉLŐ)
20.30 Törökország-Olaszország

B csoport
14.30 Szerbia-Németország
16.00 Spanyolország-Románia
17.30 Montenegró-Horvátország

Harmadik forduló, január 19., csütörtök

A csoport
13.00 MAGYARORSZÁG-Macedónia (vlv, vodapolo ÉLŐ)
14.30 Görögország-Törökország
19.00 Olaszország-Hollandia

B csoport
16.00 Németország-Spanyolország
17.30 Horvátország-Szerbia
20.30 Románia-Montenegró

Negyedik forduló, január 21., szombat

A csoport
14.30 Macedónia-Olaszország
16.00 Törökország-Hollandia
19.00 Görögország-MAGYARORSZÁG (M2, vlv, vodapolo ÉLŐ)

B csoport
13.00 Szerbia-Románia
17.30 Spanyolország-Montenegró
20.30 Németország-Horvátország

Ötödik forduló, január 23., hétfő

A csoport
14.30 Törökország-MAGYARORSZÁG (M1, vlv, vodapolo ÉLŐ)
19.00 Macedónia-Hollandia
20.30 Olaszország-Görögország

B csoport
13.00 Horvátország-Spanyolország
16.00 Szerbia-Montenegró
17.30 Románia-Németország

A folytatás programja

Január 25., szerda
14.00: A5-B6 (QF1)
16.00: A6-B5 (QF2)
18.00: A2-B3 (QF3)
20.00: A3-B2 (QF4)

Január 27., péntek
12.00: QF1 vesztese-QF2 vesztese (a 11-12. helyért)
14.00: QF1 győztese-B4 (SF1)
16.00: QF2 győztese-A4 (SF2)
18.00: QF3 győztese-B1 (SF3)
20.00: QF4 győztese-A1 (SF4)

Január 28. szombat
09.00: SF1 vesztese-SF2 vesztese (a 9-10. helyért)
10.30: SF1 győztese-SF2 győztese (a 7-8. helyért)
12.00: QF3 vesztese-QF4 vesztese (az 5-6. helyért)

Döntők:

Január 29., vasárnap
13.30: Bronzmérkőzés (SF3 vesztese-SF4 vesztese)
15.30: Döntő (SF3 győztese-SF4 győztese)

Címkék:
menetrend Eindhoven