Ifi EB - győztes start

hozzászólás, 2011.09.11.

Győzelemmel mutatkozott be a rijekai ifjúsági Európa-bajnokságon a magyar válogatott. A17 éves korosztály legjobbjai Szlovéniát verték 14:8-ra. Következik a házigazda horvát válogatott.

Ifjúsági Európa-bajnokság, Rijeka (Horvátország)

Csoportkör, első forduló, C csoport

Magyarország-Szlovénia 14:8 (3:2, 4:2, 5:2, 2:2)
G.: Lőrincz Bálint 4, Urbán Márk, Berta József, Jansik Szilárd, Sedlmayer Tamás 2-2, Gyárfás Tamás, Szabó Bendegúz

Petlyánszki Péter vezetőedző a vlv-nek:

- Látszott a játékunkon, hogy az első mérkőzésünket játszottuk. Kicsit megilletődötten kezdtünk, de a második negyed közepétől már felszabadultabbak voltunk. Bejöttek a lefordulások, illetve a távoli lövések is, és akár még nagyobb arányú győzelmet is arathattunk volna. Készülünk a horvátok elleni holnap esti mérkőzésre. Nehéz lesz.

2011.09.13. 20:00

nem ismerem a lebonyolítási rendet, de ha apurimaxnak igaza van, akkor a németek jönnek (Németo.-Ukr. 9-7) - őket pedig \"illene\" lepofozni... HAJRÁ FIÚK!!

apurimax hozzászólása
2011.09.12. 23:38

az Eb honlapját megtaláljátok a: www.hvs.hr honlapon Fordulatos meccsen a 3. negyed végén eggyel mentünk. Erre mondondom, h ez a sport, mert egy ilyen meccsen bármi előforulhat. Spanyol, görög sporik tevékenykedtek. Amennyiben holnap nyerünk (és miért ne) az oroszok ellen, akkor a 8 közé az ukrán-német csata győztesével játszunk 14-én 17.30-kor. Ha ott is győzünk akkor 15-én szintén 17.30-kor a holnapi Olasz-Francia mérkőzés győztesével játszunk a 4-közé jutásért. Na ez lesz a legfontosabb mérkőzés! Addig is hajrá fiúk! Hajrá Magyarok! Tudjátok kik az edzők? Petlyánszki Péter, Váradi Ákos, Vogel Zsolt.

Csapó Béla hozzászólása
2011.09.12. 22:26

Javítanom kell magam: tényszerűen csak 13:7 a kiállítási arány a horvátoknak. A mérkőzés egyébként hellyel-közzel megnézhető a http://www.ustream.tv/channel/ep-rijeka-2011 linken (bár a horvát operatőr az ő végtelen bölcsességében az első félidőt csak hiányosan tette fel, az ötperces félidei szünet - azaz amikor semmi játék nincs - azonban hiánytalanul végigélvezhető!).

2011.09.12. 21:15

Két apró megjegyzés: valószínűleg nem horvát játékvezetők fújták a horvát-magyart, másrészt a tegnapi orosz-horvát meccs jegyzőkönyve nincs (én nem találom) az alább említett honlapon, gondolom ezt se fogják kitenni a kirakatba. Miért van az az érzésem, hogy van(nak), aki(k) tud(nak) a szárazföldön is vizilabdameccset nyerni ?

Stiglic13 hozzászólása
2011.09.12. 20:50

A horvátok kegyetlenül elfujták! 16:4-es kiállítási arány az nem véletlen...így kaptunk ki 8:7-re.csinálnánk itthon egy nemzetközi tornát és gusztustalanul magunknak fujnánk...megnézném a sok idiota arcát amikor látnák hogy itt vérezni kell egy faultért.A sok kretén meg elmehetne a bánatba!

2011.09.12. 20:46

Kedves Sporttársak ! Bár nem okoz örömet, de tájékoztatásul: a horvát-magyar mérkőzésen a kiállítási arány 16:5 (vagy 16:4) a horvátok javára. Mindenkit kérek tisztelettel, hogy ne bírózzon.

2011.09.12. 20:40

brasil82 hozzászólása
2011.09.12. 14:14

Inkább ezt a linket nézzétek, igaz, hogy horvát nyelvű, de el lehet rajta menni könnyen, és az eredményekre kattintva részletes jegyzőkönyv is van! http://hvs.hr/index.php/component/content/article/204-rijeka-2011/2763-ep-rijeka-grupa-a.html

Tomute hozzászólása
Tomute34159
2011.09.12. 13:29

Szép volt Bálint, hajrá Magyarok!

qqcska34158
2011.09.12. 13:15

itt a hivatalos(nak tűnő) link - viszont a csoportmérkőzések időpontján kívül más nincs fenn (még a tegnapi eredmények sem)... :-( http://waterpolo.len.eu/competitions/Rijeka_2011/

qqcska34157
2011.09.12. 13:09

ez a társaság tele van tehetséges és/vagy jó adottságokkal rendelkező srácokkal - alapvetően jól dolgoznak, és még csak kevesük hord néhány számmal nagyobb mellényt... ebből következően bízhatunk, hogy zakó is kevés lesz rajtuk. :-)