Jadranska Liga, olasz alapszakasz - eredmények

hozzászólás, 2011.02.27.

Véget ért a Jadranska Liga alapszakasza. Az utolsó fordulóban szabadnapos Primorje Rijeka várja első helyről a rájátszást. Olaszországban még négy forduló van hátra, természetesen a Recco vezet.

Jadranska Liga, alapszakasz, 13. forduló

Medvescsak-Primorac Kotor 8:10 (0:2, 1:1, 3:3, 4:4) (Kállay nem lőtt gólt)

KÁLLAY MÁRK a vlv-nek:

- Szoros mérkőzés volt, ami többek között abból is adódott, hogy a Medvescsak egy jó csapat, és emellett a helyzetünk még mindig nem változott.

Jadran Split-Mladost Zágráb 7:12 (1:3, 0:4, 4:2, 2:3)
Split, v.: Peris, Goreta
Jadran Split: Kacsics, Jelavics, Vukics 2, Vlaics, Gluhaics, Saratlija, Kekez, Vuleta, Brnas 1, Lisica, Banovac 1, Viskovics 2, Koljamin 1, Divkovics. Vezetőedző: Mirsad Zajmovics
Mladost Zágráb: Pisk, Vukicsevics 1, Perics 1, Letica 3, Petkovics 1, Udovicsics, Brlecsics 1, Katracs, Muslim 2, Kinics 1, Buljubasics 1, Pavics, Loncar. Vezetőedző: Emil Nikolics
Gól - emberelőnyből: 3/8, ill. 6/9
Gól - ötméteresből: -, ill. 2/2

POSK-Jug Dubrovnik 7:14 (2:2, 1:2, 2:4, 2:6)

Rokava Koper-Jadran Herceg Novi 10:12 (2:3, 1:5, 3:3, 4:1)

Mornar-Cattaro 11:7 (4:2, 1:0, 3:4, 3:1)

13. POSK 2 pont

A rájátszás két győzelemig tartó páros összecsapásokkal folytatódik, ebben a párosításban:

Primorje Rijeka-Rokava Koper
Mladost Zágráb Mornar
Jug Dubrovnik-Budva
Primorac Kotor-Jadran Herceg Novi

Olasz bajnokság, alapszakasz, 18. forduló

Pro Recco-Bogliasco 22:8 (8:4, 2:1, 7:1, 5:2)
Sori, v.: D. Bianco, S Pinato
Pro Recco: Pastorino, Lapenna F. 1, Figari, Washburn, Giorgetti 2, Felugo 2, Di Costanzo, Figlioli 4, Benedek 4, Zlokovic 6, Ivovic 3, Gitto, Tempesti. Vezetőedző: Porzio
Bogliasco: Graffigna, Magalotti 1, Di Somma A. 1, Vergano, Bianco 1, Di Somma R. 1, Cocchiere, Boero 1, Bettini 1, Mugnaini, Camilleri 1, Deserti 1, Capanna. Vezetőedző: Del Galdo
Gól - emberelőnyből: 4/5, ill. 2/7
Gól - ötméteresből: 1/1, ill. 1/3

BENEDEK TIBOR a vlv-nek:

- Könnyű mérkőzésen vagyunk túl, a Bogliascóban sem az elsőszámú kapus, sem az egyik külföldi (a német Nossek) nem játszott. Ennek ellenére a második negyed végén még csak 10:5 volt az eredmény. A második félidőben már nem tudták megakadályozni a lefordulásainkat, ami egy ilyen gyors csapat esetében, mint a miénk, kulcskérdés.

Brescia Nervi 11:12 (3:3, 3:1, 2:4, 3:4) (a vendégek sikeréhez Nyéki Balázs két gólja is nagyon kellett)

Lazio-Posillipo 8:11 (0:3, 2:4, 4:3, 2:1) (Szabó Botond nem lőtt gólt)

Imperia-Florentia 4:17 (1:5, 2:5, 1:4, 0:3)

Camogli-Ortigia 12:9 (3:1, 3:2, 4:3, 2:3) (A vendégeknél Suti Gábor négy gólt lőtt)

Savona-Latina 15:7 (4:0, 4:2, 1:4, 6:1)