Honvéd-Chios - élő közvetítés

hozzászólás, 2008.11.02.

Csoportdöntő a Kőér utcában. Élő közvetítésünk a helyszínről.

A csapatok bemelegítenek. A mérkőzés 10.30-kor kezdődik.

Döntetlen vagy Honvéd-siker esetén a magyar csapat első helyen jut a LEN Kupa nyolcaddöntőjébe, s kedvezőbb további útra számíthat a november 9-i budapesti sorsoláson.

Bátori elől Franicsevics hozza el a labdát.

Mindkét oldalon rossz bejátszás miatt szerez labdát a védelem.

Vári lövése a vízről fölé pattan.

Franicsevics lövése után a labda Gergely kezét és a kapufát érintve kerül szögletre. Utána Gergely véd ismét kornerre, majd immár a labdát is megszerezve hárít.

Székely fölé lő.

Gergely könnyen véd, megúszik a Honvéd, Székely Csucsu kerül ziccerbe, szépen értékesíti (1:0).

Kontra a görögök ellen, felúszás után Molnár kintről talál be (2:0).

Vári szerez labdát. Szivós középen, elég messze és háttal a kapunak kapja meg a labdát, valahogy leválik a védőről és lő - bemegy (3:0).

Még három perc a negyedből.

Molnárt centerben szerelik, megtehették, a kezén volt a labda.

Kontra miatt anullálnak egy görög gólt a bírók.

Honvéd-előny, egy keresztpassz után Vári középről átlő (4:0).

Vári kiállítása az első előnyt jelenti a görögöknek. Papesz majdnem labdát szerez, aztán a lövést blokkoljuk.

Andrei-kapufa a negyed utolsó eseménye.

Szünet.

Székely hozza el a labdát.

Molnár centerben szépen kivár, majd beteszi, éppen a támadóidő lejártakor (5:0).

Gergely véd.

Jó passz Molnárnak, akit nem engednek a labdához férni. Az ötméteresből Bátori belövi első mai gólját (6:0).

Matajsz ejt - 7:0.

Egy Honvéd-előny kapuralövés nélkül telik el.

Az újabb magyar fórnál Vad Lajos időt kér.

Az előny kimarad.

A túloldalon Gergely véd emberhátrányban.

Dudeszisz messziről, szabaddobásból betalál (7:1) - még két perc félidőig.

Szivós fölé lő.

Székely labdát szerez, előnyt kapunk, de kimarad.

Nagyszünet.

Megint Székelyé a labda a ráúszásnál.

Molnár felveszi a vízről a labdát és ugyanazzal a mozdulattal bevágja (8:1).

Kivédekezünk egy emberhátrányt.

Honvéd-előny, Szivós sok lóba után középről belövi (9:1).

Gergely ziccert véd.

Székely-kapufa.

Franicsevics a kapufát találja el. A negyed felénél járunk.

Bátori a támadóidő lejártakor szabaddobásból betalál, elég messziről (10:1).

Kontra a Honvéd ellen, megúsznak a görögök és Mimidisz betalál, de a gólt nem adják meg.

Előnyt kap a hazai csapat, Jansik passzát Bátori dobja be a balszélen (11:1).

Molnárral nem bír a védője, Papesz megint kintről dob gólt (12:1).

Fountilisz ötméteresből csökkenti a különbséget (12:2).

Szünet.

Székely most is elhozza a labdát.

Az utolsó negyedre Gergelyt Györke Zsolt váltja fel, ahogy szombaton is történt.

Jansik lövése a kapus válláról pattan be (13:2).

Görög előny, kivédekezzük.

Vári kimegy, időkérés.

Matajsz az alapvonal mellől hazakanalazza, a labda átcsúszik a gólvonalon... (13:3).

Paján kiállítása után Györke véd.

Györke szépen véd.

Székely gyönyörű, hosszú ívelt passza ziccerben találja Szivóst, aki szépen értékesíti a ziccert (14:3) - még két perc van hátra.

Honvéd-előny, Székely először a kapust találja fejen, majd Matajsz kapufát lő.