Jó szerencsét! - A tatabányai felkészülési torna eredményei

hozzászólás, 2019.08.24.

Idén is a hagyományos bányászköszöntéssel kezdődött meg az új klubszezon. A tatabányai torna eredményeit itt közöljük folyamatosan:

Jó szerencsét! - felkészülési torna, Tatabánya.

1. nap, augusztus 24., szombat

Tatabánya-Debrecen 11:13 (0:2, 2:3, 4:3, 5:5)
G.: Garancsy 3, Tóth Bendegúz, Keresztúri, Kalanovics B. 2-2, Kuncz T., Vad L., ill. Kovács Gábor 5, Fekete G. 4, Macsi P., Zsilák, Rádli R., Vancsik

Eger-BVSC 7:7 (3:3, 0:1, 1:1, 3:2)
G.: Sz. Rasovics 3, Csacsovszky E. 2, Baksa B., Magyar M., ill. Mladoniczky 3, Pásztor, Sugár P. 2-2

Debrecen-BVSC 7:14 (2:4, 3:3,  2:4, 0:3)
G.: Fekete G., Macsi P. 2-2, Kovács Gábor, Vancsik, ill. Kovács P. 4, Csapó, Létay 2-2, Balaska, Mladoniczky, Tanczer, Pásztor, Mészáros Cs., Sugár P.

Tatabánya-Eger 12:14 (3:5, 4:2, 2:6, 3:1)
G.: Garancsy 3, Kuncz T., Keresztúri, Kalanovics B. 2-2, Korbán, Vad L., Tóth Bendegúz, ill. Gyárfás T. 5, Kürti 3, Baksa B. 2, Sz. Rasovics, Csacsovszky E., Sánta, Decker Á.,

2. nap, augusztus 25., vasárnap

Tatabánya-BVSC 8:7 (4:2, 3:4, 1:1, -) - a villámlás miatt félbeszakadt
G.: Garancsy, Tóth Bendegúz, Keresztúri 2-2, Korbán, Máthé B., ill. Sugár 2,  Batizi, Csapó, Lajkó, Kovács P., Pásztor

A negyedik negyedből 6.48 volt hátra, amikor a játékvezetők villámlás miatt félbeszakították a mérkőzést. Jó fél óra várakozás után úgy ítélték meg, hogy nem javult a helyzet, így a találkozót befejezettnek nyilvánították. (Természetesen nap második meccse is csúszott emiatt, de aztán a nap már hétágra sütött...)

Eger-Debrecen 10:5 (4:0, 3:0, 2:2, 1:3)
G.: Murisics 3, Baksa B. 2, Sz. Rasovics, Csacsovszky, Sánta, Decker Á., Gyárfás T., ill. Fekete G. 3, Smitula G., Macsi P.

A torna végeredménye:

1. Eger
2. BVSC
3. Debrecen
4. Tatabánya

(Az egriek a sérült Vlahopulosz és az egyelőre a máltai nyári bajnokságban szereplő Hosnyánszky nélkül játszottak.)