Posillipo - Honvéd 10-13

hozzászólás, 2007.03.04.

A Domino BHSE csapata fantasztikus és kicsit meglepő győzelmet aratott a nápolyi uszodában az EuroLiga harmadik fordulójában. A Honvéd remek játékot produkálva tudta megverni a Posillipo csapatát, nem elhanyagolható bírói "ellenszélben". Hárai Balázs 2 gólt lőtt.

A Honvéd a meccsen gyakorlatilag végig vezetett, ám egy-két gólos előnyét mindig leadta. Félidőben így egál is volt az eredmény (6-6), nem úgy a kiállítások tekintetében: a Honvéd 5 fórja ellenében a Posillipo 11 előnyt kapott.
A harmadik és negyedik játékrészben ennek ellenére sikerült bebiztosítani a győzelmet. A harmadik negyedet csupán egy gólos vezetéssel zárta a Honvéd, ami az utolsó felvonás elején el is tűnt, mégis fantasztikus játékot produkálva 3 gólos, magabiztosnak mondható győzelmet aratott a Domino, ezzel megerősítve csoportjában az első helyet!
Ja, a végére kétszer annyi fórt kaptak az olaszok..

A hangulatról.. Hárai Balázs jelenti Nápolyból: "Verekedtek végig, 19-11 lett a kiállítási arány, a bírók nem voltak velünk, főleg a spanyol. Az utolsó 2 percben már nem volt cserénk.."

Posillipo - Honvéd 10-13 (4-4, 2-2, 2-3, 2-4)