Görögország-Magyarország - élő közvetítés

hozzászólás, 2015.12.01.

Különleges helyszíni közvetítés ez, ugyanis nem vagyunk a helyszínen. A lelátón szurkoló magyarok segítségével igyekszünk folyamatosan hírt adni a meccs alakulásáról.

Görögország-Magyarország 12:8 (2:0, 5:3, 3:4, 2:1)
G.: Vlahopulosz 3, Genniduniasz, Funtulisz, Murikisz 2-2, Milonakisz, Kolomvosz Gunasz, ill. Vámos 2, Hosnyánszky, Bátori, Erdélyi, Manhercz K., Salamon, Mezei

Az este során nyilatkozatok.

Decker Ádámot kiállítják.

Mezei szépít, 12:8. 1.20 van hátra.

Jól védekeznek a görögök. Akik most időt kérnek. (Nincs emberhátrány.)

Magyar időkérés. Négy perc van hátra.

Mi kapufát lövünk, fordulás után a görögök gólt: 12:7

Öt perc van még a meccsből.

Görög gól emberelőnyből: 11:7

Helyi informátoraink szerint Nagy Viktor jól véd.

10:7 - Salamon góljával zárul a harmadik negyed. Háromgólosra apadt a hátrány, ez talán behozható.

Sikerült kivédekezni egy időkérés utáni görög fórt, egy perc van még a negyedből, most mi kértünk időt.

talál be, 8:4.

Görög góllal kezdődött a harmadik negyed - 8:3.

A nagyszünetben kapust cserélünk, az eddig védő Lévai Marci helyett Nagy Viktor jön.

Véget ért a második negyed és sajnos rossz hírünk van, a görögök már 7:3-ra vezetnek...

4:3 - Vámos talál be.

4:2 - Újabb görög gól.

3:2 - Bátori csökkenti tovább a hátrányt.

3:1 - Hosnyánszky szépít.

Már 3:0.

Az első negyed végén kapcsolódunk be az eseményekbe, a görögök 2:0-ra vezetnek.

Nos, mint korábban jeleztük, nem volt pénzünk az utazásra, így itthonról igyekszünk hírt adni arról, hogy mi van a csapattal. A Novasports nevű adó 3-as csatornája adja a meccset, találtunk is néhány fizetős szolgáltatást, ahol elkérik a bankkártyánk számát és titkos kódját. Rövid lamentálás után nem vállaltuk a kockázatot, mert az oldalak megbízhatóságáról nem vagyunk meggyőződve.

Kapcsolatban állunk Görögországban élő magyarokkal, akik elutaztak Patraszba és a lelátón nézik, szurkolják végig a meccset. Ha sikerül, egyikük folyamatosan tájékoztat minket arról, hogy mi történik a meccsen. (Köszönjük Kakuszi Szilviának!) Kezdés magyar idő szerint 19 órakor, addig ajánljuk olvasóink figyelmébe két előzetesünket.