FACEBOOK

A szombati bajnoki program

A szombati bajnoki program
hozzászólás, 2014.12.12.

Teljes fordulót rendeznek szombaton az első osztályú bajnokságban. A menetrend:

Diapolo

E-ON OB1, alapszakasz, 10. forduló

Szombat


15.30 Szolnok-Pécs

18.00 Szentes-Debrecen

18.00 Vasas-OSC

18.00 Honvéd-KSI

18.00 Szeged-BVSC

18.15 Eger-FTC - DigiSport

19.00 UVSE-Kaposvár

A tabella

 H
CsapatMGyDVGkPont
 1.Szolnok99006927
 2.A-HÍD OSC98014724
 3.FTC98011124
 4.ZF-Eger97115222
 5.RACIONET Honvéd9603318
 6.TiszavirágSzeged9405-612
 7.Kaposvári VK9405-112
 8.VasasPlaket10406-1612
 9.BVSC Wáberer9306-69
 10.DVSE9306-359
 11.KSI SE10217-197
 12.UVSE-Hunguest H.9216-267
 13.PVSK-MECSEK F.9216-137
 14.Valdor Szentes9009-600
Címkék:
OB1