FACEBOOK

Itt a BL-főtábla teljes menetrendje

Itt a BL-főtábla teljes menetrendje
hozzászólás, 2014.10.22.

A keddi sorsolással tisztázódott, hogy mely csapatok kerülhetnek a BL főtábla már korábban kialakított "A" és "B" csoportjába. Ennek alapján közöljük a részletes programot - egészen a final sixig szólóan.


A SORSOLÁS

AZ ÉRINTETTEK REAGÁLÁSA


A keddi sorsoláson a kialakított párok A-B-C-D jelölést kaptak, ennek alapján oszthatók be a majdani továbbjutók a főtábla már elkészített menetrendjében a megfelelő helyre.

BL-főtábla, 2014-15
(a jobb áttekinthetőség kedvéért vastagítva közöljük a még hátralévő, október 29-i és november 12-i selejtezők párjait, értelemszerűen e párharcok győztese foglalhatja majd el az adott pozíciót)

A csoport

November 29., szombat

Barceloneta (spanyol)-EGER
Radnicski Kragujevác (szerb)-Pro Recco (olasz)
Brescia (olasz)-Olympiakosz (görög)

December 17., szerda

EGER-Pro Recco
Olympiakosz-Radnicski Kragujevác
Barceloneta-Brescia

2015. január 14., szerda

Pro Recco-Olympiakosz
Brescia-EGER
Radnicski Kragujevác-Barceloneta

Január 28., szerda

Brescia-Radnicski Kragujevác
EGER-Olympiakosz
Barceloneta-Pro Recco

Február 11., szerda

Pro Recco-Brescia
Olympiakosz-Barceloneta
Radnicski Kragujevác-EGER

Március 4., szerda

Brescia-Pro Recco
Barceloneta-Olympiakosz
EGER-Radnicski Kragujevác

Március 25., szerda

Radnicski Kragujevác-Brescia
Olympiakosz-EGER
Pro Recco-Barceloneta

Április 8.,, szerda

Olympiakosz-Pro Recco
Barceloneta-Radnicski Kragujevác
EGER-Brescia

Április 18., szombat

Radnicski Kragujevác-Olympiakosz
Brescia-Barceloneta
Pro Recco-EGER

Május 2., szombat

Pro Recco-Radnicski Kragujevác
Olympiakosz-Brescia
EGER-Barceloneta


B csoport

November 29., szombat

Partizan Belgrád (szerb)-Galatasaray (török)
Spandau 04 (német)-Jug Dubrovnik (horvát)
Szolnok-Primorje Rijeka (horvát)

December 17., szerda

Partizan Belgrád-Jug Dubrovnik
Spandau 04-Szolnok
Galatasaray-Primorje Rijeka

2015. január 14., szerda

Szolnok-Partizan Belgrád
Primorje Rijeka-Spandau 04
Jug Dubrovnik-Galatasaray

Január 28., szerda

Partizan Belgrád-Primorje Rijeka
Galatasaray-Spandau 04
Jug Dubrovnik-Szolnok

Február 11., szerda

Szolnok-Galatasaray
Primorje Rijeka-Jug Dubrovnik
Spandau 04-Partizan Belgrád

Március 4., szerda

Partizan Belfgrád-Spandau 04
Jug Dubrovnik-Primorje Rijeka
Galatasaray-Szolnok

Március 25., szerda

Spandau 04-Galatasaray
Primorje Rijeka-Partizan Belgrád
Szolnok-Jug Dubrovnik

Április 8.,, szerda

Partizan Belgrád-Szolnok
Spandau 04-Primorje Rijeka
Galatasaray-Jug Dubrovnik

Április 18., szombat

Primorje Rijeka-Galatasaray
Szolnok-Spandau 04
Jug Dubrovnik-Partizan Belgrád

Május 2., szombat

Galatasaray-Partizan Belgrád
Dubrovnik-Spandau 04
Primorje Rijeka-Szolnok


Az B csoport első három helyezettje jut tovább, az A csoportban két továbbjutó hely van csak, mert az itt szereplő címvédő Barceloneta "hivatalból" tagja a végső döntőnek.

A final sixnek ezúttal is Barcelona ad majd otthont, az időpont: 2015. május 28-30. A főtábla két csoportgyőztese közvetlenül az elődöntőbe kerül. A két csoportmásodik a másik csoport harmadikjával küzd meg ugyanezért a final six első napján.

Címkék:
menetrend főtábla BL