OSC-Nagyvárad - élő közvetítés

hozzászólás, 2014.10.17.

Kezdődik a budapesti BL-selejtezőtorna. Joggal feltételezhető, hogy ez a mérkőzés dönti el a csoportelsőség kérdését.

OSC–Nagyvárad 12:7 (5:0, 4:3, 2:0, 1:4)
G.: Bátori 4, Decker Á., Salamon, Drasko Brguljan 2–2, Hegedüs, Graham, ill., Avramovics, Negrean, Korolija, Popoviciu, Alexa, Dunca, Georgescu

Az OSC szombaton 16.30-kor a Kazannyal játszik.

VÉGE!

Tizennégy másodperc a lefújásig.

A román edző is időt kért.

Most érkezett a hír, az "E" csoport selejtezőkörének mérkőzésén Radnicski Kragujevác–Szolnok 12:10.

A románok támadása is sikertelen. Vincze Balázs időt kér.

Egy perc van hátra a mérkőzésből.

Juhász Zsolt lövését védi a román kapus, ám még mindig az OSC-nél a labda. Sikertelen a támadás.

12:7 – A nagyváradiak lövése a kapu fölé pattan, de marad náluk a labda. Emberelőnyben az ellenfeleink, rossz a beadás, közben kiegészülünk, Dunca viszont így is gólt lő.

12:6 – Emberelőnyben a magyar csapat, Alexa a kiállított, Bátori Bence negyedszer talál be a román kapuba.

Három és fél perc van még hátra a lefújásig.

11:6 – Alexa akciógóllal szépít a túloldalon.

Bátori Bence távoli próbálkozását védi a román hálóőr.

11:5 – Marad ellenfeleinknél a labda, Korolija pedig gólt lő.

Emberelőnybe kerülnek a románok, az OSC kapujában már Varga Viktor hárítja a lövést.

Ismét gól nélkül zárul a támadásunk.

11:4 – Georgescu szépít az eredményen.

Az OSC támadása sikertelen.

Emberelőnyben a Nagyvárad, Bundschuh Erik a kiállított, aki ezzel kipontozódott.

Graham lövését védi Pijetlovics.

Az utolsó ráúszásnál Graham elhozza a labdát, mind a négyszer ő szerezte meg.

Vége a harmadik negyednek!

Utoljára fordulunk a lefújás előtt, Bátori Bencét kiállítják, ám lejár az idő. Ha az utolsó ráúszásnál nem hozza el az OSC a labdát, emberelőnyben kezdhetnek a románok.

Emberelőnyben az OSC, Szabó Roland a kiállított játékos. Hegedűs lövése majdnem gól.

Csupics kísérletét védi Bisztritsányi. Vincze Balázs időt kér.

Két és fél perc van hátra a játékrészből.

11:3 – Salamon Ferenc töri meg találatával a gólcsendes időszakot.

Mindkét oldalon sikertelenek a támadások. Bisztritsányi remekel a kapuban, az OSC mezőnyjátékosai pedig jól védekeznek.

Bisztitsányi ismét véd, ezúttal Negrean próbálkozását.

10:3 – Decker Ádám második centergólját lövi a mérkőzésen.

Gór-Nagy Miklós blokkjáról pattan vissza a románok lövése.

A túloldalon sikertelen a támadás.

Bisztitsányi előbb Csupics, majd Cretu lövését hárítja.

Emberelőnybe kerülünk, rossz a beadás.

A térfélcserét követően az OSC hozza el a labdát.

NAGYSZÜNET!

Kontra, ismét a románok támadhatnak. Kilenc másodperc a lefújásig. Bisztritsányi ismét védi a lövést.

A románok támadása sikertelen, a kapu fölé pattan a labda.

9:3 – Időkérés után Bátori Bence szerzi az OSC újabb találatát.

Emberelőnybe kerül az OSC, Vincze Balázs időt kér egy perccel a negyed vége előtt.

8:3 – Avramovics lövi a román gólt.

Megszerezzük a labdát, így mi következünk.

8:2 – Emberelőnyben az OSC, Brguljan a felső sarokba lövi a labdát.

Sikertelen a Nagyvárad támadása, három perc van hátra a nagyszünetig.

A román csapat edzője időt kér.

Bisztritsányi megint hatalmasat véd.

Salamon Ferenc lövését védi a román kapus.

7:2 – Ezúttal Popoviciu lövi a büntetőt.

A Nagyvárad megszerzi a labdát, újra ők támadhatnak. Ismét ötméterest ítélnek ellenünk.

7:1 – Negrean váltja gólra a románok ötméteresét.

Kapufát lőnek a románok, ötméterest ítélnek ellenünk.

7:0 – Emberelőnyben a fővárosi együttes, Kádár a kiállított, Brguljan lő gólt.

Újra sikeres a hazaiak védekezése.

6:0 – Hegedűs Gábor távoli találatával növeli tovább az OSC előnyét.

A második ráúszásnál újfent az OSC hozza el a labdát.

Vége az első negyednek!

A BL-tornán készült vlv-fotók minőségét a Camera Kft-nek köszönhetjük.

Canon WebáruházVége az első negyednek!

5:0 – Graham nyolc másodperccel a lefújás előtt lő akciógólt.

Román emberelőny, Bisztritsányi Dávid újra véd.

A Nagyvárad edzője időt kér.

Kevesebb mint egy perc van hátra a negyedből.

4:0 – Az OSC első támadása sikertelen, ám marad a hazai csapatnál a labda. Bátori Bence távolról lövi be második gólját.

Kivédekezzük a nagyváradiak következő támadását is.

3:0 – Decker Ádám centerből szerzi az OSC harmadik gólját!

A blokkról pattan vissza ellenfeleink lövése.

Bisztritsányi hatalmasat véd. Vincze Balázs időt kér.

Juhász Zsolt lövését védi Pijetlovics.

A túloldalon emberelőnybe kerül a Nagyvárad, kiegészül az OSC, amikor Negrean a kapu fölé lövi a labdát.

2:0– Cretut állítják ki, ismét emberelőnyben játszik az OSC. Salamon Ferenc szerzi az újabb találatot.

Ellenfeleink lövése ismét pontatlan, kapufa.

1:0 – Emberelőnyben játszhat a hazai csapat, Csukics a kiállított. Bátori Bence talál be a nagyváradiak kapujába.

A Nagyvárad első lövése a kapu fölé pattan.

Az OSC első támadása sikertelen.

Az első ráúszásnál az OSC hozza el a labdát.

Bemutatkoztak a csapatok, hamarosan kezdődik a mérkőzés.

Véget ért a selejtezőkör első mérkőzése, Duisburg–Sintez Kazany 10:17.

A meccs 18.50-kor kezdődik.

Az OSC-Nagyvárad találkozót a DigiSport1-en követhetik figyelemmel, mi a vlv-n megszokott szöveges élő közvetítéssel jelentkezünk.

Meccskezdésig ajánljuk olvasóink figyelmébe előzetesünket, amely a Szolnok kragujeváci fellépésének körülményeit is taglalja.

Ez az igazi debütálás az OSC számára, hiszen nemzetközi meccset játszhat új otthonában, a Kondorosi úti Nyéki Imre uszodában.