Szeged-Eger - élő közvetítés

hozzászólás, 2014.04.23.

Az egriek meggyőző játékkal szereztek vezetést az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc első meccsén. A Szegednek ma "kötelező" a győzelem, különben valószínűleg túl nagy lesz a hátrány.

Az Eger 2:0-ra vezet az elődöntőben, a következő mérkőzés pénteken lesz, Egerben.

Szeged-Eger 8:10 (2:3, 2:2, 4:3, 0:2)

G.: Hegedüs 3, Kiss Cs. 2, Kunac, Tóth Márton, Decker Á., ill. Gór-Nagy, Bátori, Graham 2-2, Bundschuh, Kovács G., Bedő, Hárai

VÉGE!

Az Eger már csak tartja a labdát.

Jansiktól Lőrincz elveszi a labdát.

8:10 - Graham messziről bevágja. Kevesebb mint egy perc van hátra.

Molnár Tamás kezéből kiesik a labda, Salamon elé.

Gór-Nagy lövése blokkról megy fölé. 1.43 van hátra.

Újabb szegedi emberelőny, Kiss Csaba azonban Birosnak passzolja a labdát.

Bisztritsányi védi a szegedi próbálkozást. A túloldalon pedig Nagy Viktor hárít.

Szegedi labdaszerzés. Bundschuhot kiállítják, Vincze Balázs pedig időt kér. 3 perc 24 másodperc van hátra a negyedik negyedből.

Tóth Márton centerből próbál gólt szerezni, Bisztritsányi azonban véd.

Megszerzik a labdát a hazaiak az egri center elől.

Nagy Viktor jól jön ki a kapujából. Visszaúszás közben kontra a Szeged ellen.

Kiállítás az Egernél, Molnár első próbálkozása kapufa, a másodikat már Bisztritsányi hárítja.

Végleg, cserével kiállítják Kunacot.

8:9 - Hárai becsavarja, ismét vezetnek a vendégek.

Nagy Viktor véd. Sikertelen támadás a túloldalon is.

A játékvezető kikéri a labdát, páros kiállítás.

A vendégek labdát szereznek a kapujuk előtt.

Bátori lövése elhal Decker Ádám blokkján.

A negyedik ráúszásnál az Eger hozza el a labdát.

Vége a harmadik negyednek!

8:8 - Kiállítás a túloldalon, Kiss Csaba tökéletes passzából pedig Decker a falból behúzza.

Az egri próbálkozásnál a labda elszáll a kapu felett.

Seman lövése Bisztritsányiról megy ki. Emberelőnyhöz jut a Szeged. Kunac lövése a kapufáról megy ki. Dabrowski Norbert időt kér. 40 másodperc van hátra a negyedből.

7:8 - Bátori meglepi Nagy Viktort.

7:7 - Decker lövése a kapu fölött száll el, a bírók szerint Bisztritsányi beleért. Marad a Szegednél a labda. Hegedüs gólja után ismét egyenlő.

6:7 - Hárai kiállítást harcol ki, Gór-Nagy egyedül marad a kapu előtt és nem hibázik.

6:6 - Biros majdnem labdát szerez, de a bírók döntése alapján marad a hazaiaknál a labda. Kiss Csaba pedig szélről könyörtelenül bevágja.

Lefordul a Szeged. Decker Ádám kiállítást harcol ki. Vincze Balázs pedig időt kér.

Bisztritsányi védi a szegedi próbálkozást, messzire kipattan a labda, így az marad a hazaiaknál. Molnár kezéről lesodorják a labdát. Sikertelen támadás a túloldalon.

5:6 - Hárairól kiállítják Kunacot, Nagy Viktor véd, de marad a vendégeknél a labda. Kiegészül a Szeged, Bátori Bence pedig belövi.

Kiállítás az Egernél, Jansik lövése elhal a blokkban. Marad a labda a hazaiaknál, azonban gól most nem születik.

Biros lövése blokkon akad el, de visszapattan hozzá a labda. Nagy Viktor bravúrral védi Bátori lövését. Megpróbálják a centert megjátszani, de labdát szerez a Szeged.

5:5 - Kiss Csaba egyenlít, Bisztritsányinak esélye sem volt.

A harmadik ráúszásnál a szegediek hozzák el a labdát.

NAGYSZÜNET!

Jansik ejtése kapufa.

Bisztritsányi védi Kiss Csaba lövését, marad a szegedieknél a labda.

Rossz bejátszás középre, a hazaiaknál a labda.

Hárai kiállítást harcol ki. Dabrowski Norbert pedig időt kér.

A túloldalon nem sikerült Molnárt megjátszani.

Bundschuh lövése az oldalhálóban landol.

4:5 - Jár körbe a labda a hazaiaknál, bejátszás Hegedüs Gábornak a falba, védhetetlenül bevágja.

Szegedi emberelőny, Vincze Balázs időt kér.

Kontra Bedő ellen.

Salamont kiállítják, Molnár lövése Bisztritsányiról megy ki, de kiegészül az Eger. A támadás gól nélkül ér véget.

3:5 - Bedő Krisztián kiszabadítja magát Kunac kezei körül és esélyt sem ad Nagy Viktornak.

3:4 - Molnár Tamás kiállítást harcol ki, Tóth Márton pedig a szélről bepattintja.

2:4 - Kevin Graham bevágja.

Visszaúszás közben kiállítás az Egernél, Bisztritsányi véd.

Hárai kiállítást harcol ki. Bejátszás Gór-Nagynak a falba, véd Nagy Viktor, de marad a vendégeknél a labda. Kiegészül a Szeged. Biros messziről próbálkozik, ismét véd Nagy Viktor, ismét marad az Egernél a labda. Kiállítás a hazaiaknál, az egri lövés elszáll a kapu mellett.

Juhász távolról a kapufát találja el.

A második ráúszásnál a hazaiak hozzák el a labdát.

Vége az első negyednek!

Molnár beúszik a vendégek kapuja elé, de lecsúszik a kezéről a labda.

2:3 - Gór-Nagy Miklós góljával ismét vezetnek a vendégek.

A Jasik felé betett labda Bisztritsányi előtt landol. Dabrowski Norbert időt kér.

Blokk a szegedi kapu előtt.

Szegedi emberelőny, Kunac rossz passza miatt ez is kimarad a hazaiaknál.

Kunac egy hosszú ejtéssel próbálkozik, kapufa és a labda a hazaiak elé pattan. A túloldalon kontra.

2:2 - Bátori ötméterest harcol ki, Kovács Gábor pedig esélyt sem ad Nagy Viktornak.

Jár körbe a labda a Szegednél, de a bejátszás Hárainak nem sikerül, így támadhat a Szeged.

Lőrincz lövését Nagy Viktor védi. Visszaúszás közben kiállítás az Egernél, Vincze Balázs időt kér.

2:1 - Hegedüs Gábor szélről keresztbe bevágja.

Salamon lövése a kapufáról megy ki.

A túloldalon szintén a centert próbálják megjátszani a szegediek, de nem jut el hozzá a labda.

Bejátszás Hárainak, de a kezéről lesodorják a hazaiak a labdát.

1:1 - Aljosa Kunac beúszik a kapu elé és védhetetlen gólt szerez.

Bátori gólt szerez, de a bírók nem adják meg, mert belelóbált a szabaddobásba.

Kiállítást harcol ki a Szeged, jár körbe a labda, azonban a bírók kontrát fújnak.

0:1 - Bundschuh Erik szerzi a vendégek első gólját egy megúszás után.

Mindkét csapat első támadása gól nélkül ér véget.

Az első ráúszásnál az Eger hozza el a labdát.