Szolnok-Szeged - élő közvetítés

hozzászólás, 2014.03.07.

A tévés rangadó főleg a hazaiaknak fontos. Jó kis meccs várható.

Szolnok-Szeged 8:9 (1:4, 3:1, 2:0, 2:4)
G.: Mitrovics 3, Vámos 2, Gocics, Pásztor, Török, ill. Tóth M., Molnár T., Szivós 2-2, Seman, Juhász, Hegedüs

A Szeged kijátssza az időt.

Kontra a Szolnok ellen, 0.23 van hátra. áll a játék.

Tóth Márton mellé ló.

1.02 még.

Elveszítik és Vincze Balázs időt kér.

Labdát szerez a Szolnok és a döntetlenért támadhat.

1.52 van hátra.

8:9
- Időkérés után a Szolnok előbb egált, majd tényleges előnyt harcol ki, majd Török Béla átlő.

pimasz gólt lő.

Négy perc van hátra a meccsből, a vendégek gyakorlatilag végig fórban játszhatnak.

Szivós böntetőjét szögletre védi Decker Attila.

Szegedi előny, Tóth Márton a szemét fogja. Pásztort csere nélküli, négyperces büntetővel sújtják - és persze ötméteres következik.

Közben jelezzük, hogy a szövetség fegyelmi bizottsága hat hónapra eltiltotta Vindisch Ferencet, a Debrecen játékosát a Vasas elleni meccsen Steinmetz Ádámra mért ütése miatt..

6:5
- Mitrovics sok lóba után csavart ejtéssel betalál a hosszúba, először vezet a Szolnok.

Szegedi előny, Szivós labdája a vízről fölé pattan. (Marci reklamál, sípszót hallott.)

Hatalmas Szivós-lövés - szöglet.

Szolnoki előny - ez is kimarad!

Tóth Márton távoli ejtsénél résen van Decker.

Kiss Csabát állítják ki, most Szivós védekezik jól.

A fór Szivós kivédett lövésével ér véget.

Gocicsot kiállítják Kiss Csabáról, Vincze Balázs időt kér.

Túl vagyunk a negyed felén.

Alekszics passzát Gocics húzza rá a fánál, de nem találja el jól, Nagy Viktor véd.

Kunac kipontozódott, Kovács István időt kér.

Kiss Csaba labdát veszt Törökkel szemben.

Hosnynszky labdája blokkról megy ki.

Molnár labdáját Decker hárítja.

Hosnyánszky lövését Nagy Viktor védi.

5:5
- Kis Gábor előnyt harcol ki. Vámos két erőteljes lóba után nagy erővel bevágja Nagy Viktor feje felett.

Vámos - kapufa, marad a Szolnoknál a labda.

Vendég előny - kimarad.

FÉLIDŐ

Az akció nem sikerül.

Jansik Szilárd távoli, de pontos, lapos lövését védi Decker és Kovács István még kikéri idejét, 13 másodperc van a térfélcseráig.

Vincze Balázs időt kér.

Seman kimegy, Vámos kezéből kiperdül a labda, el is veszíti a Szolnok.

4:5
- Tóth Márton labda nélküli kiállítás után egyedül marad és azonnal a hosszúba ejt.

Pásztor fölé lő.

Kontra után két centerrel támadnak a vendégek, de ellenük is kontrát fújnak.

Pásztor lövését Nagy Viktor szögletre védi.

Szegedi előny, Sánta ívelt passzt kap, fölé húzza.

2:4
- Vámos jelzi, hogy itt van, hatalmas gól a kapu bal oldalába.

Tóth Márton két védővel a nyakán megpróbál egy csavart, nem sikerül.

Szivós blokkja után a vendégeké a labda.

Labdát szerez Alekszics.

Tóth Márton ismét nyer.

Az időt végigjátszották, nem történt semmi. Alekszics még rálövi, eredménytelenül.

Szivós lövését szépen védi szögletre Decker Attila, Vincze Balázs is kikéri idejét. 39 másodperc van a negyedből.

Az előnyt látszólag sakk-mattra játszották ki, Nagy Viktor valahogy mégis kivédte Kis Gábor lövését.

Török jó centerpassza után kiállítják Tóth Mártont, Kovács István kikéri idejét.

Kunac második hibája, de a fór kimarad.

1:4
- Szegedi előny, Sánta másodszotr harcol ki fórt. Szivós néhány passz után a hosszúba pattintja.

1:3 - Gocics nagy gólt lő egyenlő létszámnál.

Épphogy túl vagyunk az első negyed felén.

0:3 - Vendég fór, Molnár Tamás egyedül emelkedhet fel, jön a labda, behúzza.

Kiss Csabáról jut ki a labda játéktéren kívülre.

Mitrovics lövését védi Nagy Viktor, a túloldalon jó védekezéssel szerez labdát a Szolnok.

0:2 - A meccs harmadik támadása is kiállítást hoz. Tóth Márton balról lövi be a rövidre, a kapufát is érinti a labda.

Fordulás után Kunacot állítják ki, már kiegészülnek a vendégek, amikor jön a lövés, nagy Viktor véd.

0:1 - Jansik Dávid az első kiállított. Kiss Csaba lövését két felemelt kézzel védi Decker Attila, de a labda elé pattan, a vízre és Seman egyetlen mozdulattal besöpri.

Meg is történt, Tóth Márton hozta el a labdát.

18.00 órakor lesz az első ráúszás.

Facebookos posztjából tudjuk, hogy - előzetesen is millió bocsánatkérés a gyenge poénért... - Decker Ádám a helyszínen szurkol csapattársainak, fél szemmel nézve a meccset. A másik ugyanis jelenleg nem nagyon használható, ezért is nem száll vízbe.

A várakozás idejére ajánljuk előzetesünket.

A meccset a DIGIsport1 közvetíti, nálunk a szokásos szöveges élő tudósításra számíthatnak az olvasók.