FACEBOOK

A BL-főtábla teljes programja

A BL-főtábla teljes programja
hozzászólás, 2013.11.10.

A selejtezők lezárultával kialakult a Bajnokok Ligája főtáblájának mezőnye és napra pontosan ismert a két csoportban, május 3-ig tartó versenysorozat programja. Már az első fordulóban, november 20-án Eger-Pro Recco!

Diapolo

Bajnokok Ligája 2013-14, főtábla

A csoport

November 20., szerda

19.00 ZF-Eger-Pro Recco (olasz) - Sport1
Jegyár: 1500.- felnőtt, 1.000.- diák és nyugdíjas

Jug Dubrovnik (horvát)-Olympiakosz (görög)
Barceloneta (spanyol)-Primorje Rijeka (horvát)

December 4., szerda

Pro Recco-Olympiakosz
Primorje Rijeka-Jug Dubrovnik
ZF-Eger-Barceloneta

December 18., szerda

Olympiakosz-Primorje Rijeka
Barceloneta-Pro Recco
Jug Dubrovnik-ZF-Eger

2014. január 8., szerda

Pro Recco-Primorje Rijeka
ZF-Eger-Olympiakosz
Barceloneta-Jug Dubrovnik

Január 29., szerda

Jug Dubrovnik-Pro Recco
Olympiakosz-Barceloneta
Primorje Rijeka-ZF-Eger

Február 22., szombat

Pro Recco-Jug Dubrovnik
Barceloneta-Olympiakosz
ZF-Eger-Primorje Rijeka

Március 15., szombat

Primorje Rijeka-Pro Recco
Olympiakosz-ZF-Eger
Jug Dubrovnik-Barceloneta

Március 26., szerda

Primorje Rijeka-Olympiakosz
Pro Recco-Barceloneta
ZF-Eger-Jug Dubrovnik

Április 9., szerda

Olympiakosz-Pro Recco
Jug Dubrovnik-Primorje Rijeka
Barceloneta-ZF-Eger

Május 3., szombat

Pro Recco-ZF-Eger
Olympiakosz-Jug Dubrovnik
Primorje Rijeka-Barceloneta


B csoport

November 20, szerda

Galatasaray (török)-Radnicski Kragujevác (szerb)
Brescia (olasz)-Partizan Belgrád (szerb)
Spandau Berlin (német)-Nagyvárad (román)

December 4., szerda

Radnicski Kragujevác (szerb)-Partizan Belgrád
Nagyvárad-Brescia
Galatasaray-Spandau Berlin

December 18., szerda

Partizan Belgráde-Nagyvárad
Spandau Berlin-Radnicski
Brescia-Galatasaray

2014. január 8., szerda

Radnicski Kragujevác-Nagyvárad
Galatasaray-Partizan Belgrád
Spandau Berlin-Brescia

Január 29., szerda

Brescia-Radnicski Kragujevác
Partizan Belgráde-Spandau Berlin
Nagyvárad-Galatasaray

Február 22., szombat

Radnicski Kragujevác-Brescia
Spandau Berlin-Partizan Belgrád
Galatasaray-Nagyvárad

Március 15., szombat

Nagyvárad-Radnicski Kragujevác
Partizan Belgrád-Galatasaray
Brescia-Spandau Berlin

Március 26., szerda

Nagyvárad-Partizan Belgrád
Radnicski Kragujevác-Spandau Berlin
Galatasaray-Brescia

Április 9., szerda

Partizan Belgrád-Radnicski Kragujevác
Brescia-Nagyvárad
Spandau Berlin-Galatasaray

Május 3., szombat

Radnicski Kragujevác-Galatasaray
Partizan Belgrád-Brescia
Nagyvárad-Spandau Berlin


A B csoportból az első három helyezett jut a final sixbe, az A csoportból a Barceloneta a rendező jogán biztos részvevő, a többiek a további két továbbjutó helyért küzdenek.

A ZF-Eger hazai meccseit a Sport1 televízió közvetíti.

FINAL SIX - a BL versenysorozat hatos döntője, 2014. május 29-31., Barcelona

A final six torna menetrendje előre meghatározott. A főtábla két csoportgyőztese közvetlenül az elődöntőbe jut, ellenfelük a csoportmásodik-csoportharmadik párharcok győztese lesz.