Szeged-Szolnok - élő közvetítés

hozzászólás, 2013.11.03.

Szuperrangadó az OB1-ben. Szeged vagy Szolnok? Szolnok vagy Szeged?

Szeged-Szolnok 6:8 1:1, 2:1, 1:3, 2:3)
G.: Szivós 3, Kiss Cs., Seman, Decker Á., ill. Mitrovics, Vámos 2-2, Kis G., Hosnyánszky, Pásztor, Gocics

VÉGE!

Már mindenki megy vissza, amikor Vámos belövi - 6:8

A vendégek az idővel játszanak.

Szolnoki előny, Seman megy ki, na most van időkérés.

50 másodperc, megszólal a duda, de Kovács István azt mondja, ő nem kért időt.

Megúszik a szolnok, fór is volt, Jansik Dávidot a lövés pillanatában szerelik hátulról.

Kettős fór, Tóth kapufát lő.

Újabb hazai fór, majd áll a játék, a labdát kikérik, vaaki végleg, cserével kiáll. Hosi.

Két perc még a meccsből.

Decker Attila szögletre véd.

Sokáig áll a játék, gond van a hibapontok adminisztrációjával.

Nagy Viktor véd, Mitrovicsot kiállítják. A Szeged időt kér.

Hazai előny, nagyon jól védekezik a Szolnok és Decker is hatékony, kimarad a fór.

Vámos
meglövi a szokásos bombagólt - 6:7

Szivósról kiküldik Vámost, Seman kezéről a lövés pillanatában Gocics leüti a labdát. Négy és fél perc még.

Vámos a kapufát találja el.

Decker Ádám hátul kiemelkedik, mintha óriási lövésre készülne, de végül felteszi Szivósnak, aki belövi - 6:6

Vendég előny, Gocics azonnal belövi - 5:6

Szivós belövi a rövidre, a fa mellé, Decker testéről pattant be - 5:5

Pásztor ejt és örül, de nem adják meg, talán nem is volt bent.

Kiss Csaba - fölé.

Juhász kimegy. Mitrovics kapufára húzza a ziccert.

Gocics hozza el.

Hazai fór - elszáll.

Sánta szerez labdát, 40 másodperc van hátra, a Szeged kikéri idejét.

Szivós labdát szerez.

Jansik Szilárdot kiállítják, a Szolnok időt kér.

Kontra előbb Gocics, aztán Seman ellen. Pörgős a játék.

Kapkodás mindkét oldalon.

Jansik Szilárd fölé lövi.

A negyed fele közeledik, amikor Seman ötméterest harcol ki.

Szolnoki előny, Pásztor húzza be - 4:4

Decker Ádám egy magas ívű keresztpasszt tesz be a fától, gyakorlatilag víz alól, csak a keze volt kint már - 4:3

Tóth Mártonszerel, megúszik a Szeged, kiállítás.

Kontra Seman ellen.

Vörösről Sántát kiállítják. Hosnyánszky a vízre pattintva egyenlít - 3:3

Blokkolják az utolsó lövést, Jansik Dávid blokkolt.

A negyed első fórja a hazaiaké.

Mitrovics hozza el a labdát.

FÉLIDŐ

Szivós ötméterese zúgó kapufa!

Hazai ötméteres, nagy vita a parton, állítólag rosszul jelezték a kiállított játékos számát, ezért avatkozott közbe, s lett büntető.

Fél perc még a negyedből.

Mitrovics
nagy gólt lő - 3:2

Hihettelen védés Deckertől. Juhász és Szivós áll vele szemben, Juhász lóbák után átadja Szivósnak, de Decker odaér!

Szolnoki fór , Pásztor fölé lő.

Elmegy a fór, nem vették észre, hogy lejárt a kiállítás és a visszajövő játékos (Kicsi) elcsípte a passzt.

Török pattintott lövését védi Nagy Viktor, Törököt azonnal kiállítják, Vincze Balázs időt kér.

Fordul a Szolnok, előnybe is kerül.

Szivós szabaddobás-lövését blokkolják, de marad a hazaiaknál a labda.

Decker véd.

Túl vagyunk a negyed felén.

A túloldalon Gocicsot kiküldik. Kiss Csaba lövése blokkoló kézről pattan be - 3:1

Szép passzt kap Mitrovics a center helyén húzásra, nem tud beleérni, nincs ítélet.

Seman behúzza a fától a feltett labdát - 2:1

Kiss Csaba elcsíp egy passzt, sőt, Pásztort ki is állítják, nem jött ki jól ebből az előnyből a Szolnok.

Fordulás után a szolnokiak rögtön előnybe kerülnek és Kovács István időt kér.

A túloldalon Decker Attila hárítja Hegedüs bal szélről, kicsit kiszorított helyzetből, de blokk nélkül leadott lövését.

Vámos lő, Nagy Viktor véd.

A Szolnok nyeri a ráúszást. Gyorsan elszórják a labdát.

Jansik lövése közére megy, "Atyec" véd. Kovács István kikéri idejét.

Gocics áll ki.

Szivós fölé lő.

Most a vendégek kapnak labda nélküli kiállítást, Papeszt küldték ki. Sokáig játsszák a vendégek, a végén Vámos a hosszúra céloz, de mellé lő.

2.49 van hátra a szünetig.

Szivós akkor lövi be, amikor éppen kiegészül a Szolnok - 1:1

Labda nélküli kiállítást kap a Szeged, Vincze Balázs kikéri e negyedbeli idejét.

Török ellen kontra.

Juhász jó helyzetben a pipát célozza meg, Decker Attila bravúrral véd és máris extázisba hergeli magát.

Mitrovics kiemelkedik - mellé, fölé.

Sánta fórt harcol ki. Tóth Márton lövését blokkolják.

Kis Gábo
r megőszik és bedobja a ziccert - 0:1

Hosi-lövés a blokk mellett - kapufa.

Mitrovicsot állítják ki. Ez a fór is kimarad, Semant próbálták megjátszani a hazaiak.

Rossz passzal, lövés nlkül "múlasztja el" saját előnyét a Szolnok.

Itt az első fór, Juhászt küldik ki.

Hosnyénszky szépen védekezik Semanon.

Tóth Márton labdát szerez.

Na, megy a játék.

A bírók a sikeres ráúszást követően azonnal megállították a játékot, mert az óra nem indult el. Egyelőre tanácstalanság uralkodik, nyilván dolgoznak a szakemberek, de percek óta várakozik mindenki.

Áll az óra, mert áll az óra. Pontosítok: áll a játék, mert áll az óra.

Néhány perc késéssel elindult a meccs. Tóth Márton érte el előbb a labdát, de a szolnokiak gyorsan megszerzik.

A találkozó 13 órakor kezdődik.

A meccset a Digi Sport2 adja élőben, szöveges élő tudósításunk ennek alapján készül.

A bajnokség megnyerésére is esélyes két gárda csap össze, tele világsztárokkal.