FACEBOOK

Kezdődik az U17-es EB - bemutatjuk a magyar csapatot

Kezdődik az U17-es EB - bemutatjuk a magyar csapatot
hozzászólás, 2013.09.08.

Ma késő délután megkezdi szereplését a máltai U17-es Európa-bajnokságon a magyar korosztályos válogatott. Első ellenfelünk a legnagyobb csoportrivális: Olaszország. Ismerkedjünk meg a magyar színeket képviselő játékosokkal.

Diapolo

A máltai U17-es Európa-bajnokságon (szeptember 8-15.) részt vevő magyar válogatott (a sapkaszámok sorrendjében):



MOLNÁR BENEDEK
Posztja: kapus
Sapka: 1-es
Született: 1996
Klubja: UVSE
Beceneve: Bence


VADOVICS VIKTOR
Posztja: rosszkéz szélső (balkezes)
Sapka: 2-es
Született: 1998
Klubja: UVSE
Beceneve: Vado


KISS KRISTÓF SZEIF
Posztja: védő
Sapka: 3-as
Született: 1996
Klubja: UVSE
Beceneve:  Szeif


SZATMÁRI KRISTÓF
Posztja: kapás hátsó
Sapka: 4-es
Született: 1997
Klubja: UVSE
Beceneve:  Egér


PELLEI FRANK
Posztja: védő
Sapka: 5-ös
Született: 1996
Klubja: Szentes
Beceneve: Frenki


HORNYÁK OLIVÉR
Posztja:
rosszkéz hátsó
Sapka: 6-os
Született: 1996
Klubja: Eger
Beceneve: Oli


HULMANN KRISTÓF
Posztja: center
Sapka: 7-es
Született: 1996
Klubja: KSI
Beceneve: Huli


CSACSOVSZKY ERIK
Posztja: rosszkéz szélső
Sapka: 8-as
Született: 1997
Klubja: Honvéd
Beceneve: Csacso


MANRERCZ KRISZTIÁN
Posztja: kapás szélső
Sapka: 9-es
Született: 1997
Klubja: Vasas
Beceneve: Manó


VOGEL SIMON csapatkapitány
Posztja:
kapás szélső/center
Sapka: 10-es
Született: 1996
Klubja: FTC
Beceneve: Simi


TÓTH KRISTÓF
Posztja:
center
Sapka: 11-es
Született: 1996
Klubja: UVSE
Beceneve: Sörmen/Söri


SÉLLEY DOMONKOS
Posztja:
rosszkéz hátsó
Sapka: 12-es
Született: 1997
Klubja: BVSC
Beceneve: Séló


VOGEL SOMA
Posztja:
kapus
Sapka: 13-as
Született: 1997
Klubja: FTC
Beceneve: Soma


HORKAI GYÖRGYyörgy
utánpótlás szövetségi kapitány


KIS ISTVÁN
U17-es vezetőedző



HORKAI GYÖRGY SZÖVETSÉGI KAPITÁNY ÉS VOGEL SIMON CSAPATKAPITÁNY ELUTAZÁS ELŐTTI NYILATKOZATA A VLV-NEK


U17-es Európa-bajnokság, Gzira (Málta), szeptember 8-15.

A csoport

Horvátország
Szerbia
Oroszország
Fehéroroszország

B csoport

Spanyolország
Málta
Franciaország
Törökország

C csoport

Görögország
Románia
Montenegró
Ukrajna

D csoport

Olaszország
MAGYARORSZÁG
Grúzia
Németország

Csoportkör

Szeptember 8., vasárnap

09.00: Grúzia-Németország
10.15: Oroszország-Fehéroroszország
11.30: Franciaország-Törökország
12.45: Görögország-Románia
15.00: Montenegró-Ukrajna
16.15: Horvátország-Szerbia
17.30: Olaszország-Magyarország
18.45: Spanyolország-Málta

Szeptember 9., hétfő

09.00: Ukrajna-Görögország
10.15: Fehéroroszország-Horvátország
11.30: Németország-Olaszország
12.45: Törökország-Spanyolország
15.00: Románia-Montenegró
16.15: Szerbia-Oroszország
17.30: Magyarország-Grúzia
18.45: Málta-Franciaország

Szeptember 10., kedd

09.00: Németország-Magyarország
10.15: Ukrajna-Románia
11.30: Franciaország-Spanyolország
12.45: Fehéroroszország-Szerbia
15.00: Grúzia-Olaszország
16.15: Montenegró-Görögország
17.30: Oroszország-Horvátország
18.45: Törökország-Málta

Szeptember 11., szerda

09.00: A4-C4 - RM1
10.30: B4-D4 - RM2
12.00: A2-C3 - RM3
15.00: C2-A3 - RM4
16.30: B2-D3 - RM5
18.00: D2-B3 - RM6

Szeptember 12., csütörtök

09.00: RM3 vesztese-RM5 vesztese - QF1
10.30: RM4 vesztese-RM6 vesztese- QF2
12.00: RM3 győztese-D1 - QF3
15.00: RM4 győztese-B1 - QF4
16.30: RM5 győztese-C1 - QF5
18.00: RM6 győztese-A1 - QF6

Szeptember 13., péntek

14.00: QF3 vesztese-QF5 vesztese - SF1
15.30: QF4 vesztese-QF6 vesztese - SF2
17.00: QF3 győztese-QF5 győztese - SF3
18.30: QF4 győztese-QF6 győztese - SF4

Szeptember 14., szombat

14.00: RM1 vesztese-RM2 vesztese (a 15-16. helyért)
15.30: RM1 győztese-RM2 győztese (a 13-14. helyért)
17.00: QF1 vesztese-QF2 vesztese (a 11-12. helyért)
18.30: QF1 győztese-QF2 győztese (a 9-10. helyért)

Szeptember 15., vasárnap

14.00: SF1 vesztese-SF2 vesztese (a 7-8. helyért)
15.30: SF1 győztese-SF2 győztese (az 5-6. helyért)
17.00: SF3 vesztese-SF4 vesztese (a 3-4. helyért)
18.30: SF3 győztese-SF4 győztese (döntő)