Rájátszás - jönnek a visszavágók

hozzászólás, 2013.04.23.

Megmutatjuk a kedd esti FTC-Junior válogatott meccs összes gólját és ismertetjük a szerdai rájátszás-visszavágók programját.

Vodafone OB1, rájátszás

Kedden játszották (a 9-14. helyért):

FTC-Junior válogatott 5:8 (0:2, 2:1, 0:3, 3:2)
G.: Francsics D. 2, Illés, Deutsch M., Macdonell, ill. Szabó B., Berta 2-2, Gyárfás T., Lőrincz B., Manhercz K., Bedő

Továbbjutott a 9-11. helyért folyó küzdelemsorozatba a Junior válogatott két győzelemmel.

Negyeddöntő visszavágók

(A Szeged a Szentest kétszer legyőzte, így már tagja a legjobb négy mezőnyének.)

19.30 Debrecen-Szolnok

Az első mérkőzésen a Szolnok 12:6-ra nyert

19.45 BVSC-Eger

Az első mérkőzésen az Eger 16:5-re nyert

20.00 Honvéd-Vasas

Az első mérkőzésen a Vasas 8:7-re nyert

A rájátszás második szakaszában a Szeged a Szolnok-Debrecen találkozó továbbjutójával küzd meg a döntőbe jutásért. A másik ágon az Eger-BVSC csata győztese a Vasas-Honvéd örökrangadó továbbjutójával kerül szembe. Továbbra is két győzelem elegendő a párharc megnyeréséhez.

A játéknapok: május 5, 8, 11 (ha szükséges).

A döntő három nyert meccsig tart és az alapszakaszban magasabb helyen végzett csapat otthonában kezdődik.

A játéknapok: május 14/15, 17/18, 20/21, 24 (ha szükséges), 26 (ha szükséges)

A harmadik helyért folyó küzdelem lezárásához az egyik fél két győzelme elegendő.

(Az 5-8. helyért a negyeddöntők vesztesei játszanak, értelemszerűen ugyanabban a párosítási rendszerben, mint a győztesek. A játéknapok is azonosak és két győzelem kell a sikerhez.)

Alsóház (a 9-14. helyért)- a továbbjutáshoz két győzelem szükséges

A 9-14. helyért lebonyolított páros mérkőzések győztesei a 9-11. helyért, a vesztesei a 12-14. helyért játszanak oda-vissza körmérkőzést a helyezések eldöntéséért.