Startol a rájátszás

hozzászólás, 2013.04.18.

A Junior válogatott-FTC meccsel ma megkezdődött a rájátszás a Vodafone OB1-ben. Ismertetjük a menetrendet.

Vodafone OB1, rájátszás

Felsőház -  a továbbjutáshoz két győzelem szükséges

Játéknapok: április 20, 24, 27 (ha szükséges).

Szeged-Szentes
Eger-BVSC
Vasas-Honvéd
Szolnok-Debrecen

A menetrend:

Április 19., péntek

Szeged-Szentes 14:7 (2:0, 6:2, 4:2, 2:3)
G.: Molnár T., Kayes 3-3, Kiss Cs. 2, Younger, Somogyi, Török B., Decker Á., Juhász, Hegedüs, ill. Tóth Z. 3, Hegedüs B., Regős, Nagy M., Weszelovszky

(visszavágó: szombaton 11.00 órakor)

Április 20., szombat

14.15 Szolnok-Debrecen DigiSport1 (visszavágó: április 24-én 19.30-kor)

18.00 Eger-BVSC (visszavágó: április 24-én 19.45-kor)

19.30 Vasas-Honvéd (visszavágó: április 24-én, 20.00 órakor)

A rájátszás második szakaszában a Szeged-Szentes párharc győztese a Szolnok-Debrecen találkozó továbbjutójával küzd meg a döntőbe jutásért. A másik ágon az Eger-BVSC csata győztese a Vasas-Honvéd örökrangadó továbbjutójával kerül szembe. Továbbra is két győzelem elegendő a párharc megnyeréséhez.

A játéknapok: május 5, 8, 11 (ha szükséges).

A döntő három nyert meccsig tart és az alapszakaszban magasabb helyen végzett csapat otthonában kezdődik.

A játéknapok: május 14/15, 17/18, 20/21, 24 (ha szükséges), 26 (ha szükséges)

A harmadik helyért folyó közdelem lezárásához az egyik fél két győzelme elegendő.

(Az 5-8. helyért a negyeddöntők vesztesei játszanak, értelemszerűen ugyanabban a párosítási rendszerben, mint a győztesek. A játéknapok is azonosak és két győzelem kell a sikerhez.)

Alsóház (a 9-14. helyért)- a továbbjutáshoz két győzelem szükséges

A 9-14. helyért lebonyolított páros mérkőzések győztesei a 9-11. helyért, a vesztesei a 12-14. helyért játszanak oda-vissza körmérkőzést a helyezések eldöntéséért.

Április 18., csütörtök

Junior válogatott-FTC 13:8 (2:3, 5:1, 4:1, 2:3)
G.: Zalánki 3, Manhercz Á., Kalanovics, Bedő 2-2, Sedlmayer, Keresztúri, Jansik Sz., Hegedüs, ill. Francsics 4, Macdonell 2, Paján, Ernyey

(visszavágó: április 23-án)

12.00 EKF-Pécs (visszavágó: április 24-én 19.00-kor)

19.45 OSC-Kaposvár - Kondorosi uszoda (visszavágó: április 24-én 19.30-kor)

A folytatás játéknapjai: május 5., 8., 11., 14., 17., 20.

A junior válogatott a következő napokon játszik: április 30., május 3., 9., 14., 17., 20.

A rájátszás alatti tévéközvetítések menetrendje még nem végleges.

2013.04.19. 22:39

Elvileg azt már eldöntötték hogy a junior válogatott nem indul jövőre. Hogy lesz-e feljutó az OB I/b-ből aki vállalja az indulást vagy páratlan számú csapat lesz azt nem tudom. (Viszont a versenykiírás szerint egy csapat - nyilván az utolsó esik ki.)

APREAND hozzászólása
APREAND39064
2013.04.18. 21:43

Tudtommal,a kiesés még nincs eldöntve.Az is lehet hogy nem esik ki senki.Még nem lehet tudni.

APREAND39063
2013.04.18. 21:41

Az MVLSZ oldalán mindent pontosan megtalálsz.

Csillag hozzászólása
Csillag39061
2013.04.18. 18:35

Valaki tudja az alsóház,hogy folytatódik?Az első kör után,hogyan tovább és hány csapat esik ki?