Vasas-Eger - élő közvetítés

hozzászólás, 2013.04.10.

Három csapat végső, alapszakaszbeli helyezését befolyásolja a Vodafone OB1 szerda esti csúcsrangadója. És mivel a tabella első három helyéről van szó, egyértelmű, hogy a 19.30-kor kezdődő Vasas-Eger a bajnoki évad eddigi legfontosabb meccsének ígérkezik. Élő közvetítésünk.

A Szeged nyerte a meccset!

VASAS-EGER 7:7

Vége!

Az Eger a végén még fórban támadhat, de Nagy Viktor véd.

Az előny lövés nélkül ér véget. Most Gerendás György kér időt.

1:11 másodpercnél felúszás közben kiállítás a vendégeknél, Földi László kikéri második idejét.

Előnyhöz jut a Vasas, beteszik Hárainak, de őt szerelik.

7:7 - Salamon szabaddobásból belövi, a Vasas reklamál hogy nem volt szabályos.

Kontra az Eger ellen.

Fazekas kipontozódik, de az egri előny kimarad. Túl vagyunk a negyed felén.

Rossz egri lövés. A másik oldalon rossz centerbejátszás.

7:6 - Vasas-előny, Oelert nem bírják tartani.

6:6 - Varga II. Zsolt egyenlő létszámnál távolról belövi.

Kontra az Eger ellen. Kezd durvulni a meccs. Kontra a Vasas ellen.

Vasas-szabaddobás - Vámos gólját nem adják meg.

Negyedszer is Graham nyeri a ráúszást.

Vége a harmadik negyednek.

6:5 - Bundschuh a negyed utolsó másodpercében óriási akciógólt lő. A Vasas reklamál, mert ezt követően sem szólalt meg a duda, így nem tudni pontosan, időben esett-e a gól.

Drasko Brguljan váratlan lövéssel próbál bosszút állni Bisztritsányin, aki azonban résen van.

Megúszik a Vasas, Drasko Brguljan ziccerben nem tudja belőni, Bisztritsányi kapufára tolja a labdát. A túloldalon Nagy Viktor véd.

Steinmetz Ádám közelről átemeli a kapust, kapufa.

Egri előny. Bundschuh lövését védi Nagy Viktor. Két és fél perc még a szünetig.

6:4 - Mezeit kiállítják. Már úgy tűnik hogy elszórakozza a Vasas, de Hárai mégis belövi.

Túl vagyunk a harmadik negyed felén.

Takács lövését hárítja az egri kapus. A visszaúszásnál kiállítás. Nagy Viktor védi Gerritse lövését.

Labdaszerzés. Mezei lövését Nagy Viktor szögletre védi.

Mezei harcol ki kiállítást, kapura sem tud lőni az Eger.

Graham hozta el a labdát a harmadik ráúszásnál. Kontra az Eger ellen.

Félidő.

Az egri támadásnál Nagy Viktor véd.

Birost küldik ki, kimaradt a Vasas-előny.

5:4 - Egyenlő létszámnál Graham bekanyarítja aa jobbszélről.

Ez az egri emberelőny is kimarad. Két perc van még a térfélcseréig.

Visszaúszásnál kiállítás a Vasasnál. Gerendás kikéri első idejét.

Drasko Brguljan lövi el a kiállítás végén. A kapufáról a "gólvonalra" pattan a labda.

Nagy Viktor véd, megpróbál megúszni a Vasas, Bátorit kiállítják. Hárai lövését szögletre védi Bisztritsányi.

5:3 - Salamont kiállítják, mindenki arra számít hogy körbe megy a labda, de Csapó az alapvonalról  váratlanul belövi.

Kiállítás a hazaiaknál. Nagy Viktor némi szerencsével véd. Túl vagyunk a negyed felén.

Drasko Brguljan elcsíp egy egri paszt, de a Vasas támadásának végén kontra.

4:3 - Már majdnem lejárt a Vasas támadóideje, amikor Oeler messziről rálövi. Hatalmas akciógól.

3:3 - Egri fór. Szépen végigjátszák és Mezei lövi be.

3:2 - Az ötméterest Vámos Márton belövi.

Egy lövés kipattan Fazekas elé a kapusról, csak ötméteres árán tudják szerelni.

Ismét az Eger jöhet egy rossz centerbejátszás után. Kontra a vendégek ellen.

Egri emberelőny, kivédekezi a Vasas.

Megint Graham hozza el a labdát. De egyből utána kontra, majd megint kontra.

Vége az első negyednek!

2:2 - Az előnyt Oeler lövi be, ugyanúgy mint az előbb.

Megint kontra az Eger ellen. Kiállítás az Egernél. Földi László kikéri az első idejét 0:28-nál.

Kontra az Eger ellen. Még fel se úsztak, máris kontra a Vasas ellen.

1:2 - Újabb Vasas-előny, Oeler lövi be hátulról. Egy perc van még a szünetig.

0:2 - Egri előny, Bátori lövi be a balszélről.

Kiállítás visszaúszásnál, elkőny a Vasasnál, Seman a kiállított. Bisztricsányi véd.

Kiállítják Drasko Brguljant, kivédekezi a Vasas. Az első negyed felénél vagyunk.

Hárai kiállítást harcol ki, Bisztritsányi háromszor is véd.

0:1 - Az első Eger-emberelőnynél Bundschuh Erik talál be.

Első ráúszásnál az Eger hozza el a labdát. Nagy Viktor véd. A visszaúszásnál kiállítás az Egerből. Brguljan lövését védi Bisztricsányi

A Vasas kapujában Nagy Viktor, az Egerében Bisztritsányi Dávid.

19.30-kor kezdünk.

A találkozóról nincs élő tévéközvetítés, itt nálunk a megszokott módon, írásban követjük a találkozó alakulását és a meccs utáni videónyilatkozatok mellett igyekszünk majd minél több gólt is megmutatni.

Előzetesünkben felvázoltuk a következményeket aszerint, hogy milyen végeredmény születik a háromesélyes meccsen és megszólalt a két csapat egy-egy válogatott játékosa, Vámos Márton, valamint Gór-Nagy Miklós.

7 régi hozzászólás

polo hozzászólása
polo39020
2013.04.10. 20:36

A Vogel Juhász páros hozta a vasasnak a döntetlent nem a csapat.

cowk hozzászólása
cowk39019
2013.04.10. 20:30

polo: na, megkaptatok az alamizsna dontetlent, mostmar abbahagyhatod a panaszkodast. :-)

polo39018
2013.04.10. 20:19

A négy elhozott ráúszás után háromszor rövid időn belül támadóval elvették a vendégektől a labdát????

polo39017
2013.04.10. 20:05

A második negyed elején két és fél perc alatt az Eger 3 támadó hibát egy büntetőt és egy sárgát. De fura!!!???

2013.04.10. 18:30

Gratulálok a sporiknak. A Kis Egert sikerült 1 góllal megveretniük úgy, hogy 4 azaz négy darab ötméterest ítéltek a Honvédnak. Így kell életben tartani a süllyedő pesti csapatokat. Gyalázat!!!