Eger-Ligamus Tbiliszi - élő közvetítés

hozzászólás, 2013.01.15.

Az idei BL-csoportkör első fordulójából elmaradt mérkőzést pótolják Egerben. Követjük az eseményeket.

Bisztritsányi ziccert véd a derekával.

Előny, Varga II. Zsolt-gól - 25:5 - két és fél perc még.

Kovács Gábor
védhetetlen lövése - 21:4 (pedig közben kapust is cseréltek a grúzok...)

Bisztritsányi véd.

Gerritse
megint - 20:4

Mezei előnyt harcol ki, Biros passzát Gerritse értékesíti - belövi az üresen maradt kapuba - 19:4

Grúz előny - kimarad.

Biros bejátszása Gerritsének, aki centerből lő gólt - 18:4

Előnybe kerülnek a vendégek, Laitadze belövi - 17:4

Chilkó centerpassza után kiállítják a labdára kijövő grúz kapust, aki nem tudott megbirkózni Semannal. A fórt sikerül értékesíteni, Biros - 17:3

Chilkó
nagyon szép mozdulattal talál a kapuga - 16:3. Két és fél perc telt el a negyedből.

Biros
harmadik gólját lövi - 15:3

Gegelasvili
betalál - 14:3

Megint a grúzok vezethetik az első támadást.

FÉLIDŐ

Salamon fejez be egy megúszást - 14:2

Varga II. Zsolt lövi a tizenharmadikat - 13:2

6:5-ös megúszás végén Bundschuh hátulról belövi - 12:2

Bundschuh lövését blokkolják. Két és fél perc még a negyedből.

Bisztritsányi kétszer is nagyot véd.

Salamon
blokk nélkül simán lövi be - 11:2

Seman újabb fórt szállít, a végsőkig kijátszott akciónál Bundschuh a balszélen, a fánál nem talál be az üres kapuga - kapufa!

Bisztricsányi grúz svédcsavart hárít.

Hazai fór, a kapus előbb szögletre véd, de utána Bátori nem lacafacázik, hanem inkább feliratkozik a góllövőlistára - 10:2

Bundschuhot kiállítják, Bisztritsányi véd.

A grúzok nyerik a ráúszást.

Gór-Nagy
távolról talál be - 9:2

Hazai előny, Biros átadást mímel, de megtévesztésül belövi - 8:2

Zurab
egész szép lövéssel szépít - 7:2

Biros egyedül marad elöl. Jön a labda, azt hiszem, az a pontos kifejezés, hogy Péter "komótosan" értékesíti a ziccert - 7:1

Gór-Nagy
megint átlő - 4:0 - "tarthatatlan ez a fiú" - :-)

Gór-Nagy
elemében - 3:0

Gór-Nagy
néhány lóba után a vízre pattintva a hosszú sarokba ló - 2:0, akciógól.

Bisztritsányi védi az egri kaput és mindjárt az első hazai támadásnál be kell mutatkoznia, ezt szépenb meg is teszi.

Kimarad egy hazai fór.

Az egriek szerzik meg a vezetést, Kovács Gábor, ötméteresből - 1:0

A találkozó 19.00 órakor kezdődik.

A nagy gólkülönbségű egri győzelem jogos elvárás, hiszen a grúz csapat mindössze egy ponttal szerénykedik a tabella végén, s ezt az egyetlen pontocskát hazai pályán szerezte legutóbb, a német Hannover ellen.

A Ligamus Tbiliszi a csoportkör sorsolása után nem tudta elintézni játékosainak vízumát, így az Eger meccs nélkül maradt a szeptember 25-i nyitó fordulóban. Ezt a találkozót pótolják most - a Sport2 televízió nyilvánossága előtt.