Szeged-Eger - élő közvetítés

hozzászólás, 2012.12.14.

Csúcsrangadó Szegeden, hiszen a tabella első két helyezettje csap össze. Mondani se kell, az eredmény az alapszakasz végkimenetele szempontjából is nagyon fontos.

VÉGE - Szeged-Eger 9:7 (2:2, 2:2, 2:1, 3:2)
G.: Szivós, Kiss Cs. 3-3, Somogyi 2, Török, ill. Salamon, Bátori, Gór-Nagy, Chilkó, Gerritse, Varga II. Zs., Biros

Még egyet támadhat az Eger, Graham lövése Baksa fejéről pattan szögletre.

Baksa lehúzza a jobbszélről beívelt centerpasszt.

Egy percen belül vagyunk, Gerendás György - egyenlő létszámnál - időt kér.

Seman húzását Baksa fogja.

Szécsi jön ki messze a kaputól a labdáért, Szivós magas ívben ejt, a labda a gólvonalra toccsan és csendben becsurog - 9:7

Biros fölé lő. Két perc még.

Török lövésénél épphogy fölé tudja nyomni a labdát Szécsi. Szöglet után Kiss Csaba - még a fórban - rögtön belövi - 8:7

Centerpasszt szerez meg Younger. Felúszás közben fór, a Szeged időt kér.

Gór-Nagy megy ki, Kiss Csaba labdáját Szécsi szögletre tolja.

Somogyit az egri támadóidő utolsó másodpercében állítják ki. A fórt a legvégén értékesíti az Eger, Salamon révén - 7:7

Baksa védi Mezei bombáját.

Szegedi előny, már majdnem lejár, amikor Somogyi a balszélről átlövi Szecskát - 7:6

Graham nyeri az utolsó ráúszást. Hosszú támadás végén kiállítás, amit Bátori kapufás góllal fejez be - 6:6

51 másodperc a negyed végéig. Gerendás eljátssza a bírónak, hogy mi történt a kiálítás előtt - sárga lappal jutalmazzák őt.

Hazai fór - Kiss Csaba egyből belövi - 6:5

Kettős előnyben az Eger, Szivós Kásás-módra emelkedik ki a vízből és labdát csen el!

Szécsi hét méterre jön ki, úgy szerez labdát.

Szegedi előny, Szivós gyönyörűen teszi be a hosszúba - 5:5

Baksa nagyot véd. Túl vagyunk a negyed felén.

A fórt szépen értékesíti ez Eger, Gór-Nagy húzza be középről - 4:5

Most az Eger játrszhat előnyben, előtte Gerendás György időt kér.

Grahamet kiállítják, a hazai fór kimarad.

Az Eger hozza el a labdát, Salamon kapufát lő.

Nem írtuk külön, de most van rá idő: Decker Ádám a második negyed vége előtt másfél perccel kipontozódott.

FÉLIDŐ

Kunac lövését még szépen védi Szécsi.

Most az Eger egyenlít a negyed vége előtt, fórból Chilkó talál be - 4:4

Vendég-előny, Gerritse értékesíti - 4:3

Kiss Csaba
háttal a kapunak csavarral teszi be a hosszúba a jobbszélről - 4:2

Younger a kapufát találja el, majd Kiss Csaba fölé lő.

Szegedi fór, Vincze Balázs időt kér.

Younger visszajött, már a vízben van!

Hazai fór, Somogyi két lóba után belövi - 3:2

A Szeged nyeri a ráúszárt. Somogyi lövését Szécsi szögletre tolja.

A szünetben Younger bemegy az öltözőbe, mély vágás van a bal szeme alatt, nem sikerült rendbe hozni őt.

Hét másodperccel a negyed vége előtt Török a balszélen a fördőnadrágjáig kiemelkedik és éles szögből bevágja a labdát - 2:2

Szivós nagyon messziről lövi rá, Szécsi két kézzel indul a labdára, ami becsúszik a kapuba. Utána Szecska felemelt kézzel kér elnézést társaitól, elismerve hibáját - 1:2

Újabb hazai fór, Somogyi is gyorsan próbálja realizálni, de Szécsi szépen véd.

Két perc még az első negyedből.

Decker Ádámnak kell kimennie, az egriek Varga II. Zsolt révén gyakorlatilag azonnal értékesítik az emberelőnyt - 0:2

Egy-egy eredménytelen támadás után a bírók megállítják a játékot, Youngert le kell cserélni, mert vérzik az arca.

Baksa szépen védi Salamon lövését.

Papesz kiharcol egy kiállítást, de az Eger kapufával megússza.

Seman Biros passzával befordul, ötméteres. A büntetőt Biros magabiztosan értékesíti - 0:1

Molnár ellen kontra.

Baksa véd.

Az első támadás végén kontra Seman ellen. A túloldalon Szivós lövését blokkolja Graham.