FACEBOOK

Menetrend a bajnokavatásig

Menetrend a bajnokavatásig
hozzászólás, 2012.03.26.

A Vodafone OB1 hátralévő szakaszának teljes menetrendje.

Diapolo

Vodafone OB1

Az alapszakasz végeredménye:

H Csapat M Gy D V Gk Pont
1.  TEVA-VasasUNIQA 22 18 2 2 129 56
2.  A-H Szeged Beton 22 17 3 2 94 54
3.  ZF-Eger 22 17 2 3 95 53
4.  Groupama Honvéd 22 17 2 3 119 53
5.  SzolnokiD-KÖZGÉP 22 14 4 4 103 46
6.  Debrecen 22 11 2 9 36 35
7.  FTC FisherKlíma 22 7 3 12 -61 24
8.  K-M-CS&K Szentes 22 6 1 15 -67 19
9.  BVSC- Zugló 22 4 1 17 -98 13
10.  Orvosegyetem SC 22 3 2 17 -120 11
11.  PVSK-Füszért 22 3 1 18 -100 10
12.  Kaposvári VK 22 3 1 18 -130 10

(Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény döntött: Eger-Honvéd 9:7, Honvéd-Eger 10:9 ill. Kaposvár-PVSK 7:7, PVSK-Kaposvár 12:7)

Az alapszakasz gólkirálya Weszelovszky László (Szentes) lett 60 góllal, megelőzve Szivós Mártont (Honvéd), aki 57-szer volt eredményes és Varga Tamást (Debrecen), aki 50 góllal zárt.


Negyeddöntők

A páros meccsek az egyik fél második győzelméig tartanak, miként mostantól a rájátszás összes párharca. A párosítást az alapszakaszban elért helyezés határozta meg, az első a nyolcadikkal, a második a hetedikkel játszik és így tovább.

Első mérkőzés, március 26., hétfő

19.30 Vasas-Szentes
18.00 Szeged-FTC (Hódmezővásárhelyen!)
19.30  Eger-Debrecen
20.00 Honvéd-Szolnok (vlv, vodapolo)


Második mérkőzés, március 28., szerda

18.00 Szentes-Vasas
19.00 FTC-Szeged
19.30 Debrecen-Eger
18.30 Szolnok-Honvéd (SportKlub)


Harmadik mérkőzés, március 30., péntek (ha szükséges)

Vasas-Szentes
Szeged-FTC
Eger-Debrecen
Honvéd-Szolnok


A 9-12. helyért

Első mérkőzés, március 26., hétfő

18.30 BVSC-Kaposvár
19.30 OSC-PVSK

Második mérkőzés, március 28., szerda

19.30 Kaposvár-BVSC
19.30 PVSK-OSC

Harmadik mérkőzés, március 30., péntek (ha szükséges)

BVSC-Kaposvár
OSC-PVSK


Elődöntők

Vasas-Honvéd (A1)

Szeged-Eger (A2)

Első mérkőzés:

Április 10., kedd

18.00 Szeged-Eger (Szegeden!) vlv, vodapolo

Április 11., szerda

19.30 Vasas-Honvéd (Komjádi) vlv, vodapolo

Második mérkőzés:

Április 12., csütörtök

18.30 Eger-Szeged (Eger, Bitskey) - SportKlub, vlv, vodapolo

Április 13., péntek

18.30 Honvéd-Vasas (Kőér utca) - SportKlub, vlv, vodapolo

Harmadik mérkőzés (amennyiben szükséges):

Április 15., vasárnap

18.15 Vasas-Honvéd (Komjádi) - SportKlub, vlv, vodapolo

A döntőbe jutáshoz ismét két győzelem kell, az első és az esetleges harmadik találkozón az (alapszakaszban jobb helyezést elért) elöl álló csapat a pályaválasztó.

Páros mérkőzések az 5-8., a 9-10., a 11-12. helyért

A játéknapok: április 10. és 15. között


Döntők

Az 1-2. helyért:

április 23., hétfő 18.30 Vasas-Eger (SportKlub, vlv, vodapolo)
április 26., csütörtök 18.30 Eger-Vasas (SportKlub, vlv, vodapolo)
Ha lesz harmadik meccs, az vagy 28-án, vagy 29-én a Komjádiban, fix időpont még nincs.

Bronzmeccs:

április 22., vasárnap, 18.30 Szeged-Honvéd (Szegeden)
április 25., szerda, 19.00 Honvéd-Szeged (vlv, vodapolo)
Ha lesz harmadik meccs, az vagy 28-án, vagy 29-én, Szegeden, fix időpont még nincs.

Páros mérkőzések az 5-6. és a 7-8. helyért

A játéknapok: április 22/23, 25/26, 28/29