hozzászólás, 2012.02.08.

A Vasas gondoskodhat arról, hogy a címvédő már a csoportkörben búcsúzzon. Ha nyernek a piros-kékek, jó esélyük lesz a csoportelsőségre, ha kikapnak, még ki is eshetnek az utolsó fordulóban.

PARTIZAN BELGRÁD-VASAS 9:5

Még egy rosszul helyezett lövés Vámostól, majd Barabás véd.

Kezdődik az utolsó perc, amikor Korolija elszakad a védőtől, jön a labda és be is lövi - 9:5.

Kontra után jöhetünk, de már csak másfél perc. Elveszítjük.

Egyenlő létszámnál folytatódik a játék, a hazaiak láthatóan az időre mennek.

Két perc még, elveszítjük a labdát. Időt kér Milanovics edző.

Szerb előny, sajnos nem ússzuk meg, Mandics a jobbszélről bevágja - 8:5.

3:19-nél indul a játék. Kiss Gergely belövi! - 7:5

A Partizan is pontatlan. Előnyhöz jutunk visszaúszásnál, Földi László időt kér.

Négy perc van még, miénk a labda. Most már erőltetjük és ez hibás lövéshez vezet.

Steinmetz Ádám harcol ki fórt, Katonás a balszélről belövi - 7:4.

Korolija sajnos azonnal válaszol a centerposztról egy félcsavarral - 7:3.

Vámos Márton
kezét kitartva lóbál, majd gyönyörűen elteszi a hosszúba - 6:3.

Cuk egyenlő létszámnál, blokkoló ember nélkül lövi harmadik gólját - 6:2.

Steinmetz Ádámra hárman ugranak rá, nem is tudja megjátszani a passzt.

A labda megint a miénk.

Három gólt kellene behozni. Elvileg nem lehetetlen, de javulni kell.

Egy támadásnyi idő marad, amikor sikerül labdát szereznünk. Két másodpercnél fórt kapunk, Vámos rálövi, de nem megy be.

Simán elveszítjük a labdát, amikor a negyed utolsó perce kezdődik.

Steinmetz Barna második hibája - kivédekezzük!

Koroliját küldik ki, szép passzok után Steinmetz Barnabás marad üresen középen, megkapja és be is lövi - 5:2.

Két és fél perc a negyedből.

Mitrovicsnek adják fel, nem éri el, a bírók ötméterest fújnak. Alekszics simán belövi - 5:1.

Hazai fór - de majd csak az időkérés után.

Brguljan a balszélről váratlanul ellövi, a labda a kapufáról a nézőtérre pattan.

Két métert fújnak, Takács Bálint gólja érvénytelen.

A negyed felénél vagyunk, Vasas-előny, Kiss Gergely labdája a hosszúba tart, de Soro szögletre tolja.

Centerben szerelik Steinmetz Ádámot.

Most Boskovics lövését tolja szögletre a szerb kapus.

Soro véd.

Barabás véd.

Ismét mi kezdhetjük támadással a negyedet.

Félidőben 2/4 és 0/4 a fórok kihasználásának aránya, tehát nagyon a bírókra sem panaszkodhatunk.

Egyáltalán nem félelmetes a Partizan, volna itt esély, csak egy kicsit javulni kellene, főleg elöl.

FÉLIDŐ

Decker Ádám zúgó kapufát lő.

Vasas-előny, azonnal visszateszik Steinmetz Ádámnak, aki ziccerben ejt, de Soro ujjheggyel eléri a labdát...

Kiss Gergelyt küldik ki, jó védekezéssel megússzuk. Most már elöl kellene valamit mutatni.

Túl vagyunk a negyed felén. Centerbejátszásunkat lehalásszák, a másik oldalon Barabás ziccergyanús helyzetben szügletre hárít.

Erőtlenek a támadásaink, szerencsére most sikerül blokkolni a lövést Steinmetz Barnabás kiállításánál.

Hátrányba kerülünk, kijátsszák a szerbek és Alekszics az ítéletvégrehajtó - 4:1.

Cuk
nagyon messziről talál be, rendes blok se volt előtte, de Barabás is mellé nyúlt - 3:1.

Barabás véd, Katonás ismét megúszik és most szépen beteszi a kapufa mellé - 2:1.

Újabb kontra ellenünk.

A Vasas hozza el a labdát. Nem sokkal később elveszik a bírók.

Decker Ádámot küldik ki, a "Vasas-ölő" Milos Cuk hátulról átlő - 2:0.

Két és fél perc még a negyedből, megint Vasas-előny. Előbb szöglet, majd Katonás fölé lő.

Fórhoz jutunk, de megjátszás közben kontrát fújnak ellenünk.

Katonás óriási ziccerben, sokszor lóbál, majd a kapusba lő.

Jó passz Mitrovicsnak centerbe, nem hibázta el - 1:0.

Az első támadásunk kivédett lövéssel zárul, a túloldalon Barabás véd.

Első ráúszás - a bírók a Vasasnak adják a labdát.

Megjött a kép, elég gyenge minőségű. Zajlik a bemutatás.

ELŐZETESÜNK A KUPASZERDÁRÓL

A találkozó 19 órakor kezdődik, a fejleményekről a szerb RTC2 televízió élő adása alapján tájékoztatjuk folyamatosan olvasóinkat.

2 régi hozzászólás

pösze hozzászólása
pösze35079
2012.02.08. 21:05

Hát őszintén szólva, ez rémes volt, legalábbis ami a streamen lejött. Botondra egyáltalán nem lehetett panasz, a védkezésünk is viszonylag jó volt. De néhány játékosunk rendkívűl gyenge támadójátéka, néhány triviális, mondhatni elemi hiba - félidőben talán 1 gólt lőttünk - szóval elég gyenge volt. amit nem teljesen értek az az, ha ennyire enervált, fáradt néhány felnőtt játékos, akkor miért is nem lehetett többet játszatni a fiatalabbakat? (A Partizán pl. ezt tette). Még szerencse, hogy a Szeged nyert, így megnyílt az út a mind2 magyar csapat elött...:-)