Meglepetések nélküli forduló az olasz alapszakaszban.

Olasz bajnokság, alapszakasz, 12. forduló

Nervi-Florentia 7:8 (2:3, 1:0, 1:1, 3:4)

Civitavecchia-Posillipo 6:9 (1:2, 2:2, 1:2, 2:3)

Brescia-Ortigia 14:8 (3:1, 3:1, 3:1, 5:5) (A vendégeknél Suti Gábor egy gólt lőtt)

Catania-Savona 7:14 (0:3, 2:2, 2:4, 3:5) (a hazaiaknál Dávid Zoltán három gólt lőtt)

Camogli-Acquachiara 8:9 (1:3, 3:1, 3:3, 1:2) (az újonc újabb győzelméből Märcz Tamás három góllal vette ki részét)

Bogliasco-Pro Recco 5:10 (1:1, 1:3, 2:2, 1:4)
Bogliasco, v.: Fusco e Saeli
Bogliasco:
Mina, E. Di Somma, A. Di Somma, Vergano 1, Graffigna, A. Caliogna 1, Nossek 1, Boero, Bettini, Barillari, Camilleri, Deserti 2, E. Caliogna. Vezetőedző: Daniele Magalotti
Pro Recco: Gennaro, F. Lapenna, Figari, Figlioli, Giorgetti 1, Felugo 2, Ivovics 3, Fondelli, Benedek 1, Zlokovics 2, Di Costanzo, Gitto 1, D. Fiorentini. Vezetőedző: Jonathan Del Galdo
Gól - emberelőnyből: 1/7, ill. 3/11
Gól - ötméteresből:
0/1, ill. -

BENEDEK TIBOR a vlv-nek:

A 10:5-ös végeredmény nem tükrözi azt, hogy milyen nehéz mérkőzés volt. Pont mint az Aquachiara ellen, most sem tudtunk mit kezdeni az M-zóna védekezéssel, a két csapat közötti különbség az a két-három lefordulás volt, amivel ezt a mérkőzést végül meg tudtuk nyerni. Ezen felül hibáztak a 4. negyedben egy ötméterest is, amiből -1 helyett +3 lett. Ivovics hamar visszailleszkedett a csapatba, az utolsó negyedben két lefordulásával dőlt el végleg a mérkőzés.