hozzászólás, 2011.10.22.

A címvédő otthonában kezdi főtáblás szereplését a Szeged.

VÉGE! A SZEGED IDEGENBEN GYŐZTE LE A CÍMVÉDŐT!!! BRAVÓ!!!

Korolija elmozog, jön a labda, lő, Baksa véd!!

A támadásunk kontrával és véget. 16 másodperc maradt, Milanovics időt kér. Már teljes létszámban a szerbek.

Kiállítás nlunk, Radovics gyorsan belövi - 8:9. Fél perc.

Jön a Belgrád, de már egy percen belül.

1:18 még - nálunk a labda!

Góóóóóóóóóóóóóóóóóól! Younger parádés pöcije! - 7:9

Türelmesen játszik a Szeged, Kayes dobja be középről - 7:8. 2:18 van hátra és még tart az előny.

Három perc még a meccsből. Labdát szerzünk, Vincze Balázs kikéri második idejét, hogy lenyugodjanak a kedélyek. nagyon nagy lehetőség van most a Szeged kezében.

Megint kimarad a támadásunk, ami ugye elrontott előny...

Előnyben játszunk, de kimarad. A szerbek csak öten vannak, tehát a Török-féle ötméteresnél négyperces fórba kerültünk! Ez óriási lehetőség.

Mandics nagy lövését szögletre tolja Baksa. Utána ellövik, miénk a labda!

Nekünk kedvező az ítélet, mi jöhetünk ötméteressel!!! Török be is lövi - 7:7. Öt perc még a meccsből.

Egy buta hiba után labdát szerez a Partizan, Vincze Balázs reklamál, percekig áll a játék.

Korolija kiállítása után Bálint Gergely húz be egy remek passzt - 7:6.

A szerbek nyerik az utolsó ráúszást. Gyorsan fórt is kapnak, sikerül azonban kivédekezni.

Magyar előny, Soro ziccerben véd. A labda nálunk marad, de nem vesszük észre, hogy véget ér a negyed...

Most páros kiállítás, de a szerbek támadhatnak. Vszont Juhász ezzel kipontozódott. egy perc még a negyedből.

Példátlan! Egy támadáson belül egymásután három kiállítást ítélnek ellenünk, Mitrovics lövi be - 7:5.

Mi kerülünk előnybe, de Török lövése nem megy be.

Most Somogyit állítják ki - ez is kimarad!

Nincs szerencsénk, Kiss Csaba lövésénél a kapus verve, de a kapufa éléről nem befelé pattan a labda. Fordulás után Lehmannt kiállítják - sikerül kivédekezni a hátrányt.

Vincze Balázs a gól után időt is kér.

Sajnos támadásban nagyon visszaestünk. Most egy szerelés után Mitrovics megúszott és laposan betette Baksa mellett - 6:5. Kevesebb mint 3 perc alatt történt mindez.

Juhász kimegy, Vujasinovics hátulról belövi a kapufa mellé - 5:5. - Elég gyorsan kiegyenlítettek.

Kicsit könnyű ötméteres a hazaiaknak. Radovics belövi - 4:5

Török hozza el a labdát. gyorsan elveszítjük.

A szünetben rengeteg aggódó arcot mutat a szerb tévé a nézőtérről - hála istennek.

NAGYSZÜNET

Kiss Csaba
Soro füle mellett lövi be! - 3:5

Baksa véd. Hegedűs megúszott, ötméteres!

Szépen szerel a szegedi védelem. A túloldalon ugyanez történik egy centerpassznál. 1:15 félidőig.

Milanovics hisztizik a parton.

Szerb előny a centerben lévő Mitrovicsról. Azonnal visszakapja, de lövését védi Baksa!

Baksa ziccert véd. Újabb szegedi kapufa.

Érdekes ítéletek borzolják a kedélyeket. Török óriási lövését Soro szögletre tolja.

Meg emberelőny is volt, amit Vujasinovics értékesít - balszerencsés módon egy blokkoló kézen változtatott irányt a labda - 3:4.

A következő szegedi támadás is majdnem góllal fejeződik be, a lebda a felső lécről a "gólvonalra" pattan. Igor NMilanovics időt kér, hogy rendezze a sorokat.

A következő szegedi támadás csodálatos góllal ér véget, Török a center fölé ível, s az aktuális középcsatár, Kayes behúzza - 2:4.

Kunac
elég messziről, jobboldalról lő, nem volt blokk, így bement! Először vezet a Szeged! - 2:3

Most a Szeged hozza el a labdát.

Surányi áll ki a Belgrádból, előbb hatalmas kapufát lövünk, majd a labda kikerül balszélre, Soro nem ér át, Török azonnal vízre pattint - 2:2.

Emberhátrányt sikerül kivédekeznünk - nem tűnik félelmetesnek a Partizan!

Vérszegény szegedi támadás után a Partizan jön. Előbb ellenük, majd szinte azonnal a Szeged ellen kontra.

Rossz centerbejátszás után megint a Partizan jöhet. Ismét hazai előny, Kunacot küldik ki. Mitrovics a blokk mellett betalál - 2:1.

Kiss Csabát küldik ki, szerencsére elrontják a hazaiak.

Magára talál a Szeged, Younger zúgó kapufát lő a támadóidő végén vagy 8 méterről.

A meccs első kiállítása, Hegedüs kövését szögletre védi Soro. Szöglet után zúgó kapufát lövünk, a labda Kayes elé kerül, aki pöccint, de Soro megint véd. Újra Kayes van legközelebb a labdához és a vízről behúzza - 1:1.

Alekszics
levélik védőjéről, kapja a labdát és Baksa fölött belövi - 1:0 (a hazaiak másidik támadása volt)

Megkezdődött a mérkőzés. A hazaiak nyerik az első ráúszást.

Itt sincs telt ház és a tévéközvetítés alapján a hangulat sem tűnik félelmetesnek.

Némi késésben a belgrádiak, három perccel nyolc után még csak a bemutatás zajlik.

A mérkőzést az RTS televízió adása alapján tudósítjuk. A találkozó 20.00 órakor kezdődik Belgrádban, a Banjica uszodában.

6 régi hozzászólás

Gábor hozzászólása
Gábor34385
2011.10.23. 00:10

Ezt nem hittem volna! Szívből gratulálok, és bár egy eléggé meggyengült Partizán ellen nyertek, de ez semmit sem von le a győzelem értékéből. Már most megjósolom, hogy ez a Szeged ott lesz a bajnoki döntőben és esélyes a legjobb 8 közé jutásra is a Bajnokok Ligájában...

Hakapeszi hozzászólása
2011.10.22. 21:24

Fantasztikus! Gratulálok!!!

Vitya hozzászólása
Vitya34381

ha valaki megtalálja valahol a meccset, hoyg meg lehessen nézni felvételről - a szerp kommentár sem zavarna már;-)