FACEBOOK

Eurokupa - a hétvégi program

Eurokupa - a hétvégi program
hozzászólás, 2011.10.05.

Csak szerdán délben lesznek meg az első leletek, de a Honvéd a jelek szerint mindenképpen megrendezi a hétvégi Eurokupa-csoportselejtezőt. A teljes hétvégi program.

Diapolo

A tbiliszi kórtól szenvedő játékosok állapota javult, de hivatalos diagnózis még nincs, délre-kora délutánra várható. Ennek ellenére szinte biztos, hogy a Honvéd nem mondja le házigazda szerepet, a hétvégén megrendezi az Eurokupa-csoportmérkőzéseket.

A tervezett program:

Október 7., péntek

20:30 - Sturm Csehov (orosz)-Würzburg(német)

Október 8., szombat

20:15 - HONVÉD-Sturm Csehov (Sport TV és vlv)

Október 9., vasárnap

12:15 - HONVÉD-Würzburg (Sport TV és vlv)

A csoportból az első két helyezett jut tovább - miként valamennyi hétvégi Eurokupa-tornán.

A felnőtt belépőjegy ára 1200 Ft, a diákjegy és a nyugdíjasbelépő 600 Ft.

Tizenkét évnél fiatalabbaknak nem kell jegyet venni, s a Kőér utcában csoportos kedvezményt is alkalmaznak: együtt érkező négy ember közül egynek nem kell jegyet vennie.

A további menetrend:

E csoport - Nizza (Franciaország)

Október 7., péntek

19.30 - Savona (olasz)-SZOLNOK

Október 8., szombat

19.30 - Nice (francia)- SZOLNOK

Október 9., vasárnap

17.00 Nice-Savona

F csoport - Athén (Görögország)

Október 7., péntek

18.30 - Heybeliada Istambul (török)-Dinamo Moszkva (orosz)
20.00 - Panioniosz (görög)-Primorac Kotor (montenegrói)

Október 8., szombat

18.30 - Dinamo Moszkva-Primorac Kotor
20.00 - Panioniosz-Heybeliada Istambul

Október 9., vasárnap

11.30 - Heybeliada Istambul-Primorac Kotor
13.00 - Panioniosz-Dinamo Moszkva

G csoport - Isztambul (Törökország)

Október 7., péntek

19.30 - Medvescsak Zágráb (horvát)-Panathinaikosz (görög)
21.00 - Galatasaray Isztambul-Aix les Bains (francia)

Október 8., szombat

19.00 - Panathinaikosz-Aix les Bains
20.30 - Galatasaray Istambul-Medvescsak Zágráb

Október 9., vasárnap

10.30 - Aix les Bains-Medvescsak Zágráb
12.00 - Galatasaray Istambul-Panathinaikosz

H csoport - Nijverdal (Hollandia)

Október 7., péntek

18.30 - Mornar Split (horvát)-Duisburg (német)
20.00 - Schuurman Borculo (holland)-Ligamus Tbiliszi (grúz)

Október 8., szombat

18.30 - Mornar Split-Ligamus Tbiliszi
20.00 - Schuurman Borculo-Duisburg

Október 9., vasárnap

9.30 - Duisburg-Ligamus Tbiliszi
11.00 - Schuurman Borculo-Mornar Split

I csoport - Chios (Görögország)

Október 7., péntek  

19.00 - Enka Istambul (török)-Montpellier (francia)
20.30 - Chios (görög)-Crvena Zvezda (szerb)

Október 8., szombat

18.00 Crvena Zvezda-Enka Istambul
19.30 Chios-Montpellier

Október 9., vasárnap

10.00 Crvena Zvezda-Montpellier
11.30 Hhios-Enka Istambul


L csoport - Nápoly (Olaszország)

Október 7., péntek


19.30 CN Sabadell (spanyol)-Hannover (GER)

Október 8., szombat

19.30 Posillipo (olasz)-Hannover

Október 9., vasárnap

12.00 Posillipo-CN Sabadell

M csoport - Nagyvárad (Románia)

Október 7., péntek

17.45 Nagyvárad (romániai)-Harkov (ukrán)
19.15 Bogliasco (olasz)-Zintez Kazany (orosz)

Október 8., szombat

18.00 Nagyvárad-Sintez Kazany
19.30 Harkov-Bogliasco

Október 9., vasárnap

10.00 Sintez Kazany-Harkov
11.30 Nagyvárad-Bogliasco

Címkék:
menetrend Eurokupa