FACEBOOK

Bajnokok Ligája, Eurokupa - eredmények

Bajnokok Ligája, Eurokupa - eredmények
hozzászólás, 2011.09.22.

Folyamatosan frissítjük az Európa-szerte zajló klubtornák eredményeit. A Vasas megverte a Savonát. Magyar csapat még nem kapott ki az elmúlt két nap meccsein.

Diapolo

ELŐZETESÜNK NYILATKOZATOKKAL

A Bajnokok Ligájában a legjobb 16 közé jutás a tét. Minden csoportból az első kettő kerül a főtáblára, ahol játék nélkül várják őket a következő csapatok:
Jug Dubrovnik (horvát), ZF-Eger, Pro Recco (olasz), Olympiakosz (görög), Partizan Belgrád (szerb), Budva (montenegrói), Spartak Volgográd (orosz), Spandau 04 (német).

A kiesők az Eurokupában (a LEN Kupa utódja) folytathatják.

C csoport (Vouliagmeni)

Jadran Herceg Novi (montenegrói)
Vouliagmeni (görög)
Posillipo Napoli (olasz)
Nagyvárad (román)

Szeptember 23., péntek

Vouliagmeni-Jadran Herceg Novi 12:5 (3:0, 4:3, 1:0, 4:2)
Nagyvárad-Posillipo 11:12 (3:6, 4:3, 3:0, 1:3)

Szeptember 24., szombat

Jadran Herceg Novi-Nagyvárad 12:10
Vouliagmeni-Posillipo 8:7 (2:0, 3:2, 1:1, 2:4)

Szeptember 25., vasárnap

Posillipo-Jadran Herceg Novi 4:7 (2:0, 1:3, 0:1, 1:3)
Vouliagmeni-Nagyvárad 10:4 (2:0, 3:1, 2:1, 3:2)

A csoport végeredménye:

1. Vouliagmeni 9,
2. Jadran Herceg Novi, 6,
3. Posillipo 3,
4. Nagyvárad 0 pont


D csoport (Szeged)

Primorje Rijeka (horvát)
Shturm 2002 Csehov (orosz)
SZEGED BETON
Crvena Zvezda Belgrád (szerb)

A szegedi mérkőzéseket a klub honlapján olvasható információ szerint a nyugdíjasok és a diákok ingyen tekinthetik meg, a felnőtt napijegy - ez két meccsre érvényes - 1000 forintba kerül (és ezért még egy sör is jár).

Szeptember 23., péntek


TT-képek


Sturm Csehov-Primorje Rijeka 10:16 (1:5, 2:3, 3:4, 4:4)
(Varga Dénes 5)

A találkozón makacs kézsérülése miatt nem játszott Varga Dániel. Testvére, Dénes öt lövésből öt gólt lőtt, s lefújás után a következőt mondta a vlv munkatársának:

"A Sturm Csehov ellen lőtt öt gólomat a ma 70. születésnapját ünneplő épesapámnak ajánlom!"

Szeged-Crvena Zvezda10:4 (2:0, 3:0, 4:1, 1:3)
G.: Molnár T. 3, Török 2, Juhász, Hegedűs, Varga, Kayes, Kiss Cs., ill. Rasovics 2, Milijanovics, Randjelovics

A Szeged már 9:0-ra is vezetett, simán nyert.


TT-képek


Szeptember 24., szombat

Primorje Rijeka-Crvena Zvezda 12:6 (4:1, 3:1, 2:1, 3:3)
(Varga Dénes 2)


TT-képek


Szeged-Sturm Csehov 14:13 (5:4, 6:3, 1:2, 2:4)
G.: Kiss Cs. 4, Somogyi, Hegedüs, Török 2-2, Bálint, Kunac, Molnár, Juhász



Iványi Aurél-képek



TT-képek


Szeptember 25., vasárnap

Crvena Zvezda-Sturm Csehov 10:13 (1:1, 3:3, 3:4, 3:5)

Primorje Rijeka-Szeged 9:10 (2:2, 4:4, 3:2, 0:2)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSÜNK


TUDÓSÍTÁSUNK NYILATKOZATOKKAL, FOTÓKKAL, GÓLOKKAL


A csoport végeredménye:

1. Szeged 9,
2. Primorje Rijeka 6,
3. Sturm Cshov 3,
4. Crvena Zvezda 0 pont

E csoport (Újvidék)

Vojvodina Novi Sad (szerb)
Duisburg (német)
CN Marseille (francia)
Primorac Kotor (montenegrói)

Szeptember 23., péntek

Duisburg-CN Marseille 9:8
Vojvodina-Primorac Kotor (MNE) 14:5

Szeptember 24., szombat

Primorac Kotor-CN Marseille 7:8
Vojvodina-Duisburg 10:6

Szeptember 25., vasárnap

Primorac Kotor-Duisburg 6:13
Vojvodina-CN Marseille 8:11

A csoport végeredménye:

1. CN Marseille 6,
2. Vojvodina 6,
3. Duisburg 6,
4. Primorac Kotor 0 pont


F csoport ( Zágráb)

Savona (olasz)
TEVA-VASAS-UNIQA 
Mladost Zágráb (horvát)
Panathinaikosz (görög)
 
Szeptember 23., péntek


Mladost Zágráb-Panathinaikosz 13:5 (3:0, 4:2, 3:1, 3:2)

 Vasas-Savona 13:9 (1:3, 5:1, 3:2, 4:3)
G.: Kiss G., Vámos 4-4, Boskovics, Katonás, Takács B., Vörös V., Drasko Brguljan, ill. Janovics, Fiorentini 3-3, Rizzo, Angelini, Aicardi
Gól - emberelőnyből: 3/7, ill. 4/9

A Savona az elején még két góllal vezetett, de a Vasas gyorsan fordított, s a balkezesek vezérletével (Kiss Gergely és Vámos Márton összesen nyolc gólt lőtt!) sima győzelmet aratott, amivel nagy lépést tett a főtábla felé.

Szeptember 24., szombat

Mladost Zágráb-Vasas 10:6 (2:1, 2:0, 4:4, 2:1)
G.: Vukicsevics, K. Milakovics 2-2, Radu, I. Milakovics, Letica, Udovicsics, Bebics, Mallarach, ill.Kiss G. 3, Katonás 2, Vámos,
Gól - emberelőnyből: 7/12, ill. 4/12

A Vasas a harmadik negyedben még ledolgozta háromgólos hátrányát, de a hazai pálya minden előnyét élvező Mladost újra elhúzott. A biztos továbbjutáshoz pont kell vasárnap, a görögök ellen.

Panathinaikosz-Savona 6:13 (1:2, 0:2, 2:5, 3:4)

Szeptember 25., vasárnap

Vasas-Panathinaikosz 11:5 (4:2, 2:0, 4:1, 1:2)
(Katonás és Steinmetz Á. 3-3)

A továbbjutáshoz a torna utolsó meccsén a Mladost Zágráb ne kapjon ki nagyon az olasz Savonától. Ez megtörtént: a vendéglátók 10:10-es döntetlent játszottak az itáliaiakkal, ami előbbieknek elég volt a csoportgyőzelemhez, utóbbiak viszont így csak harmadikok lettek, s a negyedik helyezett Panathinaikosszal együtt átkerültek az Eurokupa mezőnyébe.

Mladost Zágráb-Savona 10:10

A csoport végeredménye:

1. Mladost Zágráb 7,

2. Vasas 6,
3. Savona (olasz) 4,
4. Panathinaikosz (görög) 0

12.45 Mladost Zágráb-Savona


EUROKUPA

A csoportok első négy helyezettje jut tovább.

A csoport, Tbiliszi (Grúzia)

GROUPAMA HONVÉD
Olympic Nice (francia)
Szentpétervár (orosz)
Ligamus Tbiliszi (grúz)
De Zijl Leiden (holland)
Medvescsak (horvát)

 Szeptember 22., csütörtök (Grúziában két órával előrébb járnak Magyarországhoz képest)

Honvéd-Szentpétervár 20:2 (5:0, 4:1, 6:0, 5:1)
Salamon Ferenc hatszor volt eredményes.

Nice-Medvescsak 4:10
Tbiliszi-Leiden 11:9 (2:2, 3:3, 3:2, 3:2)

Szeptember 23., péntek

Nice-Leiden 20:4
Tbiliszi-Honvéd 5:22 (3:3, 1:6, 1:9, 0:4)

Szentpétervár-Medvescsak 5:9 (1:4, 0:0, 1:2, 3:3)
Honvéd-Nice 11:9 (1:0, 4:3, 2:4, 4:2)
Tbiliszi-Szentpétervár 10:10
Leiden-Medvescsak 8:15 (2:4, 1:5, 2:2, 3:4)

Szeptember 24., szombat

Nice-Szentpétervár 6:4
Honvéd-Leiden 19:2 (7:0, 5:1, 4:1, 3:0)
(Hangody 5)
Tbiliszi-Medvescsak 10:10

Szeptember 25., vasárnap

Szentpétervár-Leiden 10:0 (játék nélkül)
Honvéd-Medvescsak 9:7 (1:3, 1:0, 3:2, 4:2)
(Szivós 3)
Hárai, Gór-Nagy, Salamon és Hangody nem játszhatott, mert elkapták a "szokásos" tbiliszi betegséget, a vírusos fertőzést

Tbiliszi-Nice 8:12

A csoport végeredménye:

1. Honvéd 15,
2. Medvescak 10,
3. Ligamus Tbilisi 5,
4. Olympic Nice 6,
5. Szentpétervár 4 pont
6. De Zijl Leiden 0 pont


B csoport, Isztambul (Törökország)

Panioniosz (görög)
Arad (román)
Hannover (német)
Enka Istambul (török)
Iveria Tbiliszi (grúz)
Mornar Split (horvát)

Szeptember 22., csütörtök

Hannover-Mornar Split 5:14 (2:4, 1:3, 1:5, 1:2)
Iveria Tbiliszi-Panioniosz 2:17 (1:4, 0:5, 0:4, 1:4)
Enka Istambul-Arad 14:5

Szeptember 23., péntek

Arad-Hannover 4:12 (1:1, 1:5, 0:3, 2:3)
Mornar Split-Iveria Tbliszi 20:5
Panioniosz-Enka Istambul 13:8 (3:0, 2:2, 4:2, 4:4)

Mornar Split-Arad 21:7
Panioniosz-Hannover 14:10 (4:2, 3:1, 4:5, 3:2)
Enka Istambul-Iveria Tbiliszi 12:3

Szeptember 24., szombat

Mornar-Panioniosz 8:7 (0:0, 2:2, 2:4, 4:1)
Enka Istambul-Hannover 7:11

Szeptember 25., vasárnap

Hannover-Iveria Tblisi 13:6 (2:0, 2:2, 5:1, 4:3)
Panioniosz-Arad 12:5 (0:1, 4:1, 4:0, 4:3)
Enka Istambul-Mornar Split 4:17

A csoport végeredménye:

1. Mornar Split 12,
2. Panioniosz 12,
3. Hannover 9,
4. Enka Istambul 6,
5. Arad 3,
6. Iveria Tbliszi 0 pont

C csoport, Bogliasco (Olaszország)

Bogliasco (Olaszország)
SZOLNOKI VSC DÓZSA KÖZGÉP

Heybeliada Istambul (török)
SV Würzburg 05 (német)
Hapoel Qiryat Tivon (izraeli)

Szeptember 22., csütörtök

Szolnok-Heybeliada Istambul 16:3 (4:0, 4:0, 3:1, 5:2)
Nyéki, Pásztor 3-3, Kovács O., Hangay, Negrean, Marnitz 2-2, Georgescu, Regős


Bogliasco-Würzburg 15:4

Szeptember 23., péntek

Hapoel Qiryat-Bogliasco 2:22

Würzburg-Szolnok 4:15 (1:4, 2:3, 0:3, 1:5)
Kovács O., Nyéki 3-3

Bogliasco-Szolnok 10:10 (0:3, 3:1, 3:2, 4:4)
Negrean 3, Kis G. 2, Gocsics, Nyéki, Hangay, Regős, Pásztor
Gól - emberelőnyből: 7/14, ill. 7/14


Hapoel Oiryat-Heybeliada Istambul 3:14

Szeptember 24., szombat

Szolnok-Hapoel Qiryat 28:3 (7:1, 7:1, 6:1, 8:0)
(Negrean, Kovács O. 5-5, Gocsics, Hangay Z., Pásztor 4-4, Martnitz 3, Nyéki 2, Kis G. 1

Hapoel Qiryat-Würzburg 8:12

Heybeliada-Bogliasco 8:10

Szeptember 25., vasárnap

Würzburg-Heybeliada 10:10

A csoport végeredménye:

1. Szolnok 10 (69:20),
2. Bogliasco 10 (59:24),
3. Heybeliada Istambul 4,
3. Würzburg 4,
5. Hapoel Qiryat Tivon 0 pont


D csoport Aix-Le-Bains (Franciaország)

NC Chios (görög)
CN Aix le Bains (francia)
Sintez Kazany (orosz)
CN Sabadell (spanyol)
ASA Tel Aviv (izraeli)

Szeptember 22., csütörtök

ASA Tel Aviv-NC Chios 5:25 (2:7, 1:6, 2:6, 0:6)
CN Aix-le-Bains-Sintez Kazany 3:15

Szeptember 23., péntek

CN Sabadell-Sintez Kazany 11:8 (3:1, 3:3, 2:2, 3:2)
Aix-Le-Bains-ASA Tel Aviv 9:7

Szeptember 24., szombat

ASA Tel Aviv-Sintez Kazany
NC Chios-CN Sabadell 8:9 (2:1, 2:3, 2:2, 2:3)
 
NC Chios-Sintez Kazany 11:7 (3:1. 4:1, 2:2, 2:3)
Aix-Le-Bains-CN Sabadell 7:16

Szeptember 25., vasárnap

Sabadell-ASA Tel Aviv 17:8
Aix-Le-Bains-Chios 12:13 (2:4, 2:3, 5:2, 3:4)

A csoport végeredménye:

1. Sabadell 12,
2. Chios 9,
3. CN Aix le Bains 3,
4. Sintez Kazany 3,
5. ASA Tel Aviv 0 pont

3 régi hozzászólás

Krisz hozzászólása
Krisz34267
2011.09.25. 21:13

A szerkesztőtől szeretném megkérdezni, hogy mi alapján rangsorolták a csapatokat hármas holtverseny esetén? pl: az E csoport.,de a Vasas csoportjában is ez lett volna a helyzet, hogyha győz a Savona a Mladost ellen....

dani007 hozzászólása
dani00734264
2011.09.24. 18:14

Szép volt fiúk! Durva a 28-3-as győzelem, gratulálok!

Rebo hozzászólása
Rebo34260
2011.09.23. 21:47

Szép volt fiúk ! Hajrá Vasas ! Csak így tovább.