Junior vb: HUN-KAZ 29:2

hozzászólás, 2011.08.31.

A magyar válogatott gólzáporos győzelemmel fejezte be csoportbeli szereplését a voloszi U20-as világbajnokságon. A nyolc közé jutásért valószínűleg Brazília lesz az ellenfél.

U20-as világbajnokság, Volosz (Görögország), csoportkör

Magyarország-Kazahsztán 29:2 (9:1, 7:1, 6:0, 7:0)
G.: Angyal, Vámos, Bátori, Fazekas, 4-4, Jansik D., Szentesi 3-3, Korényi, Fülöp 2-2, Csapó, Keresztes, Kovács P.

SZÉKELY BULCSÚ a vlv-nek:

- Más szellemiséggel játszottunk, mint az olaszok ellen, s ez független az ellenféltől. Nyilván ez egy gyengébb csapat volt, ugyanakkor ilyen szemlélettel kell játszanunk mostantól mindenkivel szemben, ennyire segítve egymást, elöl-hátul fegyelmezett teljesítményt nyújtva. Ezt kértem a fiúktól.

A magyar válogatott ezzel csoportjában a második helyen végzett és csütörtökön, magyar idő szerint 16.20-kor a C csoport harmadikjával, Brazíliával játszik a legjobb nyolc közé kerülésért.