USA-Szerbia és Olaszország-Horvátország elődöntők lesznek a Világliga firenzei szuperdöntőjében.

Világliga szuperdöntő, Firenze, negyeddöntők.

Olaszország-Ausztrália 7:6

A szombati elődöntőkben:

USA-Szerbia

Olaszország-Horvátország

A végeredmény alakulása minket is érint. A torna győztese ugyanis kvalifikációt szerez a londoni olimpiára, s amennyiben ez a csapat a sanghaji vb-n az első három hely valamelyikén végez, akkor a világbajnokságon a negyedik helyezett is olimpiai indulási jogo szerez.

4 régi hozzászólás

pif hozzászólása
pif33270
2011.06.25. 23:09

A szerbek 7-1-re is vezettek a harmadik félidőben a Montenegrót búcsúztató USA ellen.

bors hozzászólása
bors33269
2011.06.25. 22:46

A szerbek 8-5-re verték az USA-t, az olaszok - nagy bírói segítség mellett - pedig ötösökkel a horvátokat, így a döntőben Szerbia-Olaszország mérkőzés lesz.

Gábor hozzászólása
Gábor33265
2011.06.25. 13:52

Ja így már lehet, de akkor nem a közölt eredmények, hanem az alábbiak volt a negyeddönők: Day 4 - Fri. 24 June ITA vs AUS 7-6 USA vs MNE 10-9 SRB vs CAN 19-7 CHN vs CRO 5-15 Day 5 - Sat. 25 June USA vs SRB ITA vs CRO Így már jó az elődöntő párosítása... Egyébként a Digisporton most du. 2-től felvételről közvetítik a negyeddöntőket és este 7-től élőben adják az az elődöntőket...

Gábor33264
2011.06.25. 13:42

Ha Montenegro búcsúzott, akkor ők nem nyerhettek 8-5-re (vagyis valójában Ausztrália nyert és jutott a 4 közé ugye - a másik: ha Szerbia legyőzte az USA-t, akkor hogy került az USA mégis a négybe - a harmadik az Olasz-Kína 9-12 sem jó, nem fordított az eredmény? ... Szóval itt elírás-elírás hátán ugye és valójában Ausztrália-Szerbia és Olasz-Horvát elődöntők lesznek nem? ..Bocsánat, hogy kötekszem, de annyira szembetűnő...., hiszen ez a négy meccs a negyeddönő volt nem?