Vodafone OB-1 - eredmények, gólok, nyilatkozatok

hozzászólás, 2011.03.18.

Rangadót nyert a Honvéd péntek este a Kőér utcában. Kicsit kusza, összevissza meccsen Szivósék kétszer annyi gólt lőttek, mint ellenfelük és végül magabiztosan szerezték meg a három pontot.

Vodafone OB-1, 23. forduló,

2011.3.18., péntek

BVSC-Eger 8:12 (3:2, 1:3, 1:6, 3:1)
G.: Kriszt, Borsós 2-2, Keresztes, Paján, Deutsch, Szűcs L., ill. Biros 3, Hosnyánszky, Kis G. 2-2, Varga I. Zs., Binder, Petrovai, Graham, Kovács G.

Honvéd-Szeged 12:6 (4:3, 3:2, 2:0, 3:1)
Kőér utca, v.: Horváth, Kun
Honvéd: Gergely - Székely, Salamon 1, Bátori, Jansik 2, Szivós 4, Tóth M. 2, Gór-Nagy 1, Angyal, Hárai 2, Hangody. Vezetőedző: Vad Lajos
Szeged: Baksa - Török 3, Lehmann, Varga P. 1, Vindisch, Kiss Cs., Busila, Komlósi, Molnár T., Juhász Zs. 1, Younger, Somogyi, Kayes 1. Vezetőedző: Kásás Zoltán
Gól - emberelőnyből: 4/8, ill. 4/13
Gól - ötméteresből: 0/1, ill. 1/1
Kiállítás - brutalitásért: Vindisch (15.p.)
Kiállítás - cserével végleg: Molnár T. (17.p.)
Kipontozódott: Jansik (28.p.), Bátori (32.p.)
Piros lap: Juhász György (Szeged, 16.p.)

2:2 - Tóth Márton második gólja, ötméteres

Tóth Márton "majdnem ötméteres-gólja" (vlv)

FTC-UTE 17:9 (4:3, 3:1, 5:2, 5:3)
G.: Weszelovszky 5, Czigány 4, Tóth Z. 3, Szeles 2, Ágner, Galambos, Sánta, ill. Papp G., Bakó 3-3, Váradi, Balczer, Rékási

Pécs-Szentes 14:5 (3:3, 4:0, 4:2, 3:0)
G.: Soós 4, De Blasio, Hangody Gy, Bóbis 2-2, Krizsán, Hegedűs, Vári, Naganuma, ill. Araczki 2, Szabó Z., Baloigh Z., Turzai

Debrecen-ASI 11:5 (3:1, 5:1, 0:0, 3:3)
G.: Kistamás 3, Halek, Simon A, Zoufal 2-2, Dunca, Apanasenko, ill. Létay 3, Lázár, Takács Balázs

OSC-Szolnok 9:13 (0:5, 4:3, 1:3, 4:2)
G.: Kiss Gy. 4, Cseh A. 2, Benczur, Maklári, Zentai, ill. Regős 3, Georgescu, Süveges, Császár Gy. 2-2, Hangay R., Szőke, Marnitz, Hangay Z.

2. Molnár Tamás (Szeged Beton VE) 59,
3. Weszelovszky László (FTC-Fisher Klíma), Ramiro Georgescu (Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP) 47,
5. Tóth Márton (Groupama-Honvéd) 44,
6. Miho Boskovics (TEVA-Vasas-UNIQA), Kiss Csaba (Szeged Beton VE) 43 gól

VÍZIT SZABÓ ZOLIVAL - 3 a SportKlub online-on

Honvéd-Szeged

Jól kezdett a Szeged, de nagyobb előnyt nem tudott szerezni. Az első negyedben sok volt a támadóhiba, több ziccer is kimaradt. A második játékrészben fej-fej mellett haladtak a csapatok, de Vindisch Feri, majd Molnár Tamás kiállítása után vége volt a meccs érdemi részének, hiszen Komlósi eleve hiányzott a vendégektől, és ezt a három hiányzót már nem bírta el Kásás Zoltán csapata. Az első két negyed szoros játéka után ezek a momentumok eldöntötték a mérkőzést. Vad Lajos együttesénél kérdés volt, hogy a két negatív hatású, vesztes találkozójuk után összeszedik-e magukat, erre a kérdésre is választ kaptunk. A Honvédnál Hárai ismét jól centerezett, Szivós Marci sérülten is négy gólt szerzett hat lövésből. Gergely Pista nagyon jól védett, de általában elmondható mind a négy válogatott kapusról, hogy ezen a hétvégén fantasztikusan teljesítettek.

Eger-Vasas

A szezon talán legjobb meccsét láthattuk vasárnap. Sporszerű, küzdelmes mérkőzés volt, a második felére bele is fáradtak az iramba a játékosok. Az is mutatja ezt, hogy az 5-4-es első félidő után már csak egy-egy gól született mindkét oldalon. Irtózatos küzdelem folyt a medencében, briliáns kapusteljesítmények voltak mindkét oldalon. Döntő volt, hogy legalább hat-hét kapufát lőtt a Vasas, és hogy az utolsó három emberelőnyüket nem használták ki Kiss Gergőék. Biros Peti megint hozta magát a három dobott góljával.

2 régi hozzászólás

Tomute hozzászólása
Tomute32854
2011.03.21. 13:47

Háááát?, ha te a góllövőlista alapján Weszét vagy Csacsit hamarabb válogatnád be, mint a rangadókon rendszeresen 3-5 gólt dobó, a kiscsapatok ellen gyakran nem játszó, s így statisztikailag ????gyatra???? Birost, akkor gratulálok?:-) Ez alapján gondolom Kiss Geri meghívását is furcsállod?:-):-):-)