Az egriek célja nagyjából a tisztes helytállás.

Élő közvetítés Rijekából.

A hazaiak hozzák el a labdát az első ráúszásnál.

A következő másfél perc eredménytelen fel-leúszásokkal telik el.

Varga Dánielt állítják ki, így az Eger játszhat először fórban. Graham középről, hátulról gyorsan be is lövi - 0:1.

Bindert állítják ki, Barac belövi - 1:1.

Gyors hazai kontra, Xavier Garcia némi nehézségek után, de belövi - 2:1.

Az Eger támadásaiban sajnos nincs elég átütőerő.

Két perc van még a negyedből, amikor a Primorje megint előnyhöz jut, de a bejátszást sikerül megszerezni.

Bundschuh nagy gólt lő messziről - 2:2.

Varga Dénest küldik ki - lövés nélkül, egy rossz passzal pazarolja el az Eger az előnyt.

25 másodperc van hátra a negyedből, amikor emberelőnyhöz jut az eger és Gerendás György időt kér. A fór kimarad.

Szünet

Az első nagy helyzetet a horvátok hagyják ki, pontosabban Szécsi véd.

Hegedüst állítják ki, néhány passz után Varga Dániel lövi be - 3:2.

Egri előny, Feltham a balszélről szépen bekanyarítja - 3:3.

A negyed felénél járunk.

Varga Dénes kapufás gólt lő, ütemtelenül - 4:3.

Barac megy ki, Varga II. Zsolt lövését kétszer is blokkolják, majd szerelnek a hazai védők. Fordulás után Varga Dániel megúszik, ziccerbe kerül, Szécsi mellett ellövi, de kapufa!

FÉLIDŐ

A meccs felénél 4/5 és 2/5 a fórok értékesítésének aránya - ezért nem vezet az Eger.

A hazaiak hozzák el, de elveszítik, sőt, Paskvalint kiállítják. Megint kimarad a fór, egyszerűen szerelnek a védők...

A horvát kapus véd - edzője időt kér. Két perc telt el a negyedből. Előnyben a Rijeka. Szécsi véd!

Szépen kijátszott támadás végén Varga Dániel lövi be Szécsi feje fölött, először vezet két góllal a Primorje - 5:3.

Egri előny. A végén bejátszás Kis Gábornak, aki pöccint, de középre megy, a kapusba. Két perc még a negyedből.

Újabb egri fór - ez is kimarad.

Krapics megvárja, míg Szécsi eldől, aztán beteszi a hosszúba - akciógól - 6:3.

Varga II. Zsolt mellé lő.

Váratlanul ötméterest kap az Eger, azért váratlan, mert a mieink kapuja előtt volt a labda (ezt majd tisztázzuk). A büntetőt Kovács Gábor szépen belövi - 6:4.

Szünet

5/7 és 3/9 a fórok értékesítési aránya...

Megint a horvátok hozzák el, Barac a vízre pattintva lő, Szécsi nagyot véd.

Egri előny, Gerendás kikéri második idejét. Feltham megpróbálja sok lóba után a rövidbe betenni, de Car kapus nagy nehezen véd, majd extázisban gesztikulál. A "visszaútnál" előbb Felthamot, majd nem sokkal később Hosnyánszkyt is kiállítják. A kettős fór kimarad!

A hazaiak láthatóan igyekeznek kijátszani a teljes támadóidőt. Az utolsó negyed felénél vagyunk.

Hegedüst kiküldik, a horvátok időt kérnek. A fór végén sikerül szerelni a centerbejátszásnál.

Újabb egri előny marad ki.

Hegedüs kipontozódik. A hátrányt sikerül kivédekezni.

A bíró kikéri a labdát a horvátok támadásánál, páros kiállítás. Márfél perc még a végéig.

Most Barac áll ki, Biros lövését védi Car. Megúsznak a horvátok és Paskvalin beteszi - 7:4.

Primorje Rijeka-Eger 7:4 (2:2, 2:1, 2:1, 1:0)