FACEBOOK

Folytatódik a győzelmi sorozat

Folytatódik a győzelmi sorozat
hozzászólás, 2010.10.23.

Mindkét magyar csapat megnyerte második mérkőzését is a LEN Kupa újabb selejtezőkörében. Az FTC Fisher Klíma az utolsó forduló eredményétől függetenül már csoportelső, s ha a Groupama Honvéd is megszerzi az elsőséget, akkor mindenképpen elkerüli egymást a két magyar csapat a legjobb 16 között.

Diapolo

AZ ELSŐ NAP TÖRTÉNÉSEI

LEN Kupa, második selejtezőkör (az első két helyezett jut tovább), második nap

G csoport, Nizza (Franciaország)

Duisburg-FTC 8:9 (2:2, 3:4, 0:2, 3:1)
V.: Bjeljevcov (ukrán), Simion (román)
Duisburg: Fischer, Lucas 1, Obschernikat, Real 2, Rohe 2, Grohs, Theis, Kreuzmann, Van Kaathoven 1, Shüler 1, Kalberg 1. 
FTC: Mitrovics, Czigány, Galambos, Varga I. Zs. 2, Tóth Z., Ágner, Varga T. 2, Illés, Misics 2, Weszelovszky, Kunac, Szeles 3. Vezetőedző: Ambrus Tamás 

Olympic Nice-Vouliagmeni 6:7 (2:2, 3:2, 1:1, 0:2)

Mivel az első napon a Nizza döntetlent játszott, a Fradi már akkor is csoportelső, ha vasárnap netán kikapna a franciáktól.

A csoport állása két forduló után:

1. FTC 6,
2. Vouliagmeni 3
3. Duisburg 1,
4. Olympic Nice 1 pont

Az utolsó nap programja:

Október 24., vasárnap

10.00 Vouliagmeni-Duisburg
11.30 Olympic Nice-FTC


I csoport - Marseille (Franciaország)

Honvéd-Esslingen 18:2 (5:1, 7:0, 3:1, 3:0)
V.: Sadekov (orosz), Adzics (montenegrói)
Honvéd: Gergely, Székely 2, Hangody 1, Mátyás 1, Salamon, Bátori 1, Jansik 2, Szivós 2, Tóth M. 3, Gór-Nagy 2, Angyal 3, Hárai 1. vezetőedző: Vad Lajos
Esslingen: Knelangen, Hornuf, Tadin, Thoma 1, Bader, Troll, Hechler 1, Müller, Blankenhorn, Berghoff, Finkes. Vezetőedző: Davortn Golubics

VLV-VIDEÓ:


Bátori Bence nyilatkozata

Marseille-Terrassa 8:8 (2:2, 2:3, 2:2, 1:1) (a franciáknál Tromler Miklós egyszer volt eredményes)

A Honvéd már továbbjutott, a csoportelsőséghez legalább döntetlent kell elérnie vasárnap a Marseille-jel szemben.

A csoport állása két forduló után:

1. Honvéd 6,

2. Marseille 4,
3. Terrasa 1,
4. Esslingen 0 pont

Az utolsó nap programja:

Október 24., vasárnap

10.00 Esslingen-Terrassa
11.30 Marseille-Honvéd

A többi csoport szombati eredményei

E csoport - Kotor (Montenegró)

Cattaro-Isztambul 8:8 (2:3, 2:2, 2:1, 2:2)

Panioniosz-Tbiliszi 16:6 (5:1, 5:2, 2:2, 4:1)

A torna vasárnapi programja:

Tbiliszi-Isztambul

Cattaro-Panioniosz

F csoport - Nagyvárad (Románia)

Nagyvárad-Dinamo Moszkva 18:8 (3:3, 4:0, 4:1, 7:4) (Kincses és Kádár K. 3-3, Monostori 1, a hazaiaknál Barát védett)

Brescia-PAOK Szaloniki 14:7 (5:1, 2:1, 2:3, 5:2)

A torna vasárnapi programja:

10.00 PAOK Szaloniki-Dinamo Moszkva
11.30 Nagyvárad-Brescia

H csoport - Berlin (Németország)

Mariupol-Florentia 7:23 (2:5, 2:7, 1:6, 2:5)

Spandau 04-Montpellier 9:4 (4:0, 2:2, 2:1, 1:1) (Kuncz nem lőtt gólt, a franciáknál Jászberényi védett)

A torna vasárnapi programja:

9.30 Mariupol-Montpellier
11.00 Spandau 04-Florentia

L csoport - Koper (Szlovénia)

Patrasz-Savona 4:14 (0:4, 1:2, 1:5, 2:3)

Rokava Koper-Sturm Csehov 13:12 (6:2, 1:5, 4:1, 2:4)

A torna vasárnapi programja:

9.30 Sturm Csehov-Patrasz
11.00 Rokava Koper-Savona

M csoport - Isztambul (Törökország)

Sintez Kazany-Prcanj 18:2 (5:0, 5:1, 4:1, 4:0)

Galatasaray-Douai 11:5 (3:2, 2:0, 3:0, 3:3)

A torna vasárnapi programja:

10.00 Douai-Prcanj
11.30 Isztambul-Sintez Kazany

N csoport - Nápoly (Olaszország)

Zak-Schuurman 13:9 (4:3, 3:2, 3:3, 3:1) (Frikk, Szalma 2-2)

Posillipo-Hornets Kosice 8:6 (2:2, 3:0, 2:3, 1:1) (Pecz és Chilkó nem lőtt gólt)

A torna vasárnapi programja:

10.30 Schuurman-Hornets Kosice
12.00 Posillipo-Zak