FACEBOOK

Jól rajtolt a Fradi és a Honvéd

Jól rajtolt a Fradi és a Honvéd
hozzászólás, 2010.10.22.

Győzelemmel zárta első, valószínűleg legnehezebb mérkőzését az FTC Fisher Klíma Nizzában, a LEN Kupa-selejtezőtorna nyitónapján. A zöld-fehérek ezzel a sikerrel nagy lépést tettek előre a csoportelsőség felé. Úgyanígy tett a Groupama Honvéd, amely 0:3-ról fordítva magabiztosan, hat góllal verte a spanyol Terrassát, s ezzel gyakorlatilag biztosította a továbbjutást a marseille-i csoportban.

Diapolo

LEN Kupa, második selejtezőkör (az első két helyezett jut tovább)

G csoport, Nizza (Franciaország)

FTC-Vouliagmeni (görög) 11:9 (3:2, 2:3, 3:2, 3:2)
V., Mihai (romábn), Fabio (olasz)
FTC: Mitrovics, Czigány 1, Galambos, Varga I. Zsolt 2, Tóth Z., Ágner, Varga Tamás 2, Illés, Misics 2, Weszelovszky 1, Kunac 2, Szeles 1. Vezetőedző: Ambrus Tamás
Vouliagmeni: Calkanisz, Tigkasz, Dermicakisz, Kurliaftisz, Elmiszian, Kulierakisz, Vulgarakisz 3, Veloniasz, Kacaunisz, Gounasz 3, Gak 1, Vlakopulosz 2

VLV-VIDEÓ:


Varga Tamás nyilatkozata

Olympic Nice-Duisburg 11:11 (4:5, 2:2, 3:2, 2:2) (A Nice csapatában Jakab Dániel egy gólt lőtt)

Október 23., szombat

18.30 Duisburg-FTC
20.00 Olympic Nice-Vouliagmeni

Október 24., vasárnap

10.00 Vouliagmeni-Duisburg
11.30 Olympic Nice-FTC


I csoport - Marseille (Franciaország)

Marseille (francia)-Esslingen (német) 18:2 (3:2, 3:0, 6:0, 6:0) (Tromler Miklós a Marseille színeiben három gólt lőtt)

Honvéd-Terrassa (spanyol) 15:9 (2:3, 5:1, 3:1, 5:4)
V.: Koganov (azerbajdzsáni), Sadekov (orosz)
Honvéd: Gergely, Székely, Hangody 1, Mátyás, Salamon 1, Bátori 2, Jansik, Szivós 5, Hárai 2, Gór-Nagy, Angyal, Tóth M 4. Vezetőedző: Vad Lajos

VLV-VIDEÓK:


Tóth Márton nyilatkozata


Szivós Márton nyilatkozata


Bátori Bence nyilatkozata

A torna további programja:

Október 23., szombat

18.15 Honvéd-Esslingen
19.45 Marseille-Terrassa

Október 24., vasárnap

10.00 Esslingen-Terrassa
11.30 Marseille-Honvéd

A többi csoport eredményei

E csoport - Kotor (Montenegró)

Panioniosz (görög)-Isztambul (török) 15:4 (3:1, 5:1, 4:0, 3:2)

Cattaro (montenegrói)-Tbiliszi (grúz) 13:3 (4:1, 2:4, 4:0, 3:2)

A torna további programja:

Október 23., szombat

17.00 Panioniosz-Tbiliszi
19.00 Cattaro-Isztambul

Október 24., vasárnap

9.30 Tbiliszi-Isztambul
11.00 Cattaro-Panioniosz

F csoport - Nagyvárad (Románia)

Nagyvárad (romániai)-PAOK Szaloniki (görög) 12:7 (1:1, 3:1, 4:3, 4:2) (A hazaiaknál Barát Ferenc védett és 12 góljuk közül négyet-négyet Kincses Attila és Kádár Kálmán, egyet pedig Monostori Attila lőtt)

Dinamo Moszkva (orosz)-Brescia (olasz) 3:17 (0:1, 0:4, 1:6, 2:6)

A torna további programja:

Október 23., szombat

18.00 Nagyvárad-Dinamo Moszkva
19.30 Brescia-PAOK Szaloniki

Október 24., vasárnap

10.00 PAOK Szaloniki-Dinamo Moszkva
11.30 Nagyvárad-Brescia

H csoport - Berlin (Németország)

Montpellier (francia)-Florentia (olasz) 9:16 (2:2, 5:4, 1:3, 1:7) (a franciák kapuját Jászberényi Gábor védte)

Spandau 04 (német)-Mariupol (ukrán) 14:3 (4:0, 3:1, 4:2, 3:0) (a berlinieknél Kuncz Tamás egy gólt lőtt)

A torna továbbbi programja:

Október 23., szombat

18.30 Mariupol-Florentia
20.00 Spandau 04-Montpellier

Október 24., vasárnap

9.30 Mariupol-Montpellier
11.00 Spandau 04-Florentia

L csoport - Koper (Szlovénia)

Savona (olasz)-Sturm Csehov (orosz) 10:9 (2:3, 2:2, 4:2, 2:2)

Rokava Koper (szlovén)-Patrasz (görög) 15:8 (5:2, 1:1, 3:3, 6:2)

A torna továbbbi programja:

Október 23., szombat

18.30 Patrasz-Savona
20.00 Rokava Koper-Sturm Csehov

Október 24., vasárnap

9.30 Sturm Csehov-Patrasz
11.00 Rokava Koper-Savona

M csoport - Isztambul (Törökország)

Sintez Kazany (orosz)-Douai (francia) 13:7 (3-1, 1:2, 4:3, 5:1)

Galatasaray (török)-Prcanj (montenegrói) 9:6 (2:2, 2:2, 3:1, 2:1)

A torna további programja:

Október 23., szombat


19.00 Sintez Kazany-Prcanj
20.30 Galatasaray-Douai

Október 24., vasárnap

10.00 Douai-Prcanj
11.30 Isztambul-Sintez Kazany

N csoport - Nápoly (Olaszország)

Hornets Kosice (szlovák)-Zak (szerb) 13:6 (3:2, 4:2, 2:1, 4:1) (a jegyzőkönyv tanúsága szerint a szlovákoknál Chilkó Márton egyszer volt eredményes, Pecz Gábor nem lőtt gólt)

Posillipo (olasz)-Schuurman (holland) 17:6 (4:3, 6:0, 2:2, 5:1) (A hollandoknál Frikk Ottó egy gólt lőtt, Szalma Botond nem talált a kapuba)

A torna további programja:

Október 23., szombat


18.30 Zak-Schuurman
20.00 Posillipo-Hornets Kosice

Október 24., vasárnap

10.30 Schuurman-Hornets Kosice
12.00 Posillipo-Zak