Eger-FTC - élő közvetítés

hozzászólás, 2010.04.24.

Az elődöntő első meccse. A hazaiak 4:1-ről kezdik a rájátszást, hiszen a két csapat magával vitte az alapszakaszban szerzett pontokat. Aki előbb eléri a 10-et, döntőben van.

A makacs kézsérüléssel bajlódó Hárai is nevezve van, de valószínűleg keveset lesz vízben.

Megtörtént a bemutatás.

Graham hozza el a labdát. Rossz centerpasszal ér véget az első egri támadás.

Georgescu lő, nagyon középre megy, Szécsi simán véd.

Kontra Bárány ellen. A túloldalon labdát szereznek a védők.

Balatoni jól blokkol, a túlpldalon Szecska megint könnyedén hárít.

Bárány centerezik, de elveszti, aztán nem ér vissza, rövid ideig 6:5-ben a Fradi, Balatoni ellövi, mellé.

Bárány szabaddobásból betalál, de 5 méteren belül volt, így nem adják meg.

Sántavy kiállítva - az első fór a meccsen. Weszelovszky balról lövi be a rövidbe - 0:1.

Labda nélküli kiállítás a túloldalon, körbemegy a labda vagy négyszer, már szinte ki is egészült a Fradi, amikor Feltham balról belövi - 1:1.

Túl vagyunk a negyed felén.

Örtméterest kap Tóth Márton, Babay lövi, labdája Szécsi bal karjáról fölé pattan! A szögletet nem végzik el, így a bírók elveszik a labdát. Lefordul az Eger és Biros ziccerben nem hibázza el - 2:1.

Binder váratlanul lő, Jászberényi szögletre hárít. 2:12 még a negyedből.

Véleményes "nem-szöglet" az egri kapunál, visszafelé kiállítás, amit Binder értékesít, természetesen akkor, amikor már éppen kiegészültek a vendégek - 3:1.

Szünet.

Most a Fradi hozza el.

Weszelovszky lövését blokkkolják, Graham megúszik és a jobbszélről bevágja - 4:1.

Fradi-előny, Szécsi előbb Babay, majd Balatoni lövését védi.

Most hazai fór, Jászberényi véd.

Babayt állítják ki, Hegedüs mellé lő.

A negyed felénél vagyunk.

Tóth Márton centerből elmozdulva nagyon szép akciógólt lő - 4:2.

Mátyást küldik ki, szépen kijátssza az Eger és a végén Feltham belövi - 5:2. Másfél perc van térfélcseréig.

A támadóidő végét jelző dudaszó előtt Georgescu félpályán túlról kapura csavar - kapufa!

Előnybe kerül a Fradi, Georgescu középről átlő - 5:3. 17 másodperc maradt.

Varga II. Zsolt még elenged egy csavart középről, Jászberényi véd.

FÉLIDŐ

FTC-támadással kezdődik a negyed, a bírók belefújnak Weszelovszky lövésébe, de amúgy sem ment be.

Egri előny. Erdélyi lő, de blokkolják.

Binder ötméterest harcol ki, Jászberényi jó irányba repül, de Graham lövése mégis bemegy - 6:3.

5:2-ben úszik meg a Fradi, de sikerül kihagyni, Máthé Balu egyébként gyönyörű lövése a felső kapufa lapjáról a vízre pattan. A túloldalon "csak" 2:1 van, elsőre ez is kimarad, de aztán Biroshoz kerül és ő belövi - 7:3.

Fradi-előny, Weszelovszky-kapufa, majd Weszelovszky-gól - 7:4.

Hazai előny, Kovács Gábor lövésébe Georgescu ujjheggyel beleblokkol.

Tóth Máronnak távolról ívelt centerpassz érkezik. A védő megelőzi a csatárt, de Marci a kezével még lóbál egyet a kapu felé, s eltalálja a kijövő Szécsi szemét. A kapus azonnal cserét kér, a parton ápolják. Mindenki ezt figyeli, mikozben Graham ismét betalál - 8:4.

Fél perc van még a negyedből.

A dudaszó pillanatában Valics szépen védi Weszelovszky elhajlásos lövését.

Szünet.

Egri fór ez első esemény a negyedik negyedben. Binder a center helyéről pöccint - 9:4.

Steinmetz Barnabás második hibája, majd Balatoni nem engedi elvégezni a szabaddobást - ő kipontozódik. Az ötméterest Varga II. Zsolt belövi - 10:4.

Tóth Márton húzását védi Valics.

Bárány elhajol és nagy gólt lő hat méterről - 11:4.

Hazai előny, Jászberényi véd.

Czigány szépít - 11:5.

Három perc van még. Gerendás időt kér, és visszahozza az időközben teljesen lecserélt kezdő csapatot.

Varga II. Zsolt szabaddobásból kapufát dob (belül volt, nem lett volna gól), a túloldalon Babay "érvényes" kapufát lő.

Varga Zsoltot kiküldik, Godova Gábor időt kér. Az előnyjáték végén Tóth Bence szép gólt lő - 11:6.

Hegedüs lövését védi Jászberényi.

VÉGE!

Az Eger összesítésben 7:1-re vezet és már csak egy győzelemre van szüksége a döntőbe jutáshoz. A következő meccs szerdán lesz a Népligetben.

4 régi hozzászólás

balzs hozzászólása
balzs28985
2010.04.24. 19:41

Szép volt fiúk! Csak így tovább! Jobbulást Szecska! Hajrá Eger!

kathleen hozzászólása
2010.04.24. 19:02

+ egy minőségi cseréje:) Szép volt Eger! Hajrá!

Szöszke hozzászólása
2010.04.24. 18:05

Hajrá Eger! Szecska neked pedig gyors gyógyulást és mielőbbi ilyen formában való repkedést!

Chicago hozzászólása
Chicago28977
2010.04.24. 17:51

Koszi VLV a kozvetitest..nem mondom, hogy elmenyt, mert a Fradi szetesettnek tunt. A kihagyott otos volt talan a fordulo.. aki bajnok akar lenni, ilyen hibat nem kovethet el.. (OK. a masik oldalrol, aki bajnok akar lenni annak ilyen kapusa kell legyen, mint a SZECSKA..:)