FACEBOOK

Felhívás Wolf Péter megsegítésére

Felhívás Wolf Péter megsegítésére
hozzászólás, 2009.06.04.

A sportág egyik szürke eminenciása, valamikori élversenyzője, majd edzője, s az utánpótlásnevelés "közkatonája" bajban van. Az Újpest Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület (UVSE) felhívást tett közzé honlapján Wolf Péter megsegítésére. A felhívást az alábbiakban közöljük, magunk is arra buzdítva olvasóinkat, hogy aki tud, segítsen.

Tisztelt barátaink!

A napokban értesültünk Wolf Péter sporttársunk, kollégánk, barátunk súlyos betegségéről, közelgő műtétjéről.
Wolf Péter az Újpesti Dózsa játékosaként nyert Európa-bajnokságot, ebben az egyesületben kezdte meg edzői pályáját, itt, majd ezt követően több egyesületben sok száz gyermeket tanított meg szeretett sportágunkra.
Most bajban van az örökké vidám, a tréfára mindig fogékony Tohonya. Bajban van, most nekünk kell segíteni, úgy, ahogy egészségesen annyiunkkal tette.
Gyógykezeléséhez, teljes felépüléséhez gyűjtünk minden olyan társunk segítségére számítva, aki átérzi egy bajba jutott ember helyzetét, és aki a legkisebb támogatásával is szeretne segíteni társunkon, a családon. 

Az alábbi számlaszámra várjuk adományaikat:
OTP 11773425-65405224
Köszönettel:
Kis József
UVSE elnökhelyettes

11 régi hozzászólás

BT hozzászólása
BT22827
2009.06.21. 17:35

Köszönjük az örömteli hírt! További gyógyulást kívánunk!

Wolf Dávid hozzászólása
2009.06.18. 20:26

Üdv mindenkinek! Aki még esetleg nem hallotta annak árúlnám el az örömteli hírt : ma délelőtt 11:00- kor édesapámat kiengedték a korházból :-))). Megérkezet a végleges szövettani eredmény, mely azt mutatja, hogy a daganat jó indulatú volt. Hosszú lábadozás(2 hónap), rengeteg séta és pihenés, kontrollok sora és rehabilitációk áradata vár még rá, de fel fog épülni. Nélkületek nem sikerült volna, ti voltatok a plussz erő az ő akarata mellett. KÖSZÖNJÜK, nagyon hálásak vagyunk!!!!! Nem akarok felsorolásba kezdeni nehogy kihaggyak valakit, de mindenkinek köszönöm a törődést és a segítséget. Örülök, tiszta szívből. Köszönet édesanyám, testvérem és az összescsaládtagom nevében! Ti vagytok a legjobbak!!!!!!!!!

Szacsa hozzászólása
Szacsa22612
2009.06.09. 21:33

Sziasztok! Peti! Veled vagyunk, mielőbbi gyógyulást kívánunk Neked! Remélem mielőbb találkozunk a parton! KSI SE

Maci hozzászólása
Maci22593
2009.06.08. 12:47

Szomorúan értesültem Péter bá betegségéről. Soha nem volt az edzőm de rengetegszer játszottam a csapatai ellen, nagyon tisztelem őt. Wolf Péter a magyar vízilabda ikonikus alakja. Ezúton kívánok neki jobbulást és köszönöm a segítség nyújtás lehetőségét, élek vele.

Wolf Dávid hozzászólása
2009.06.07. 18:27

Wolf Dávid vagyok és ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a feltétel nélküli segítséget amit nyújtanak lelkiekben és más formában édesapámnak.Jómagam és családom nevében köszönöm a vizilabda társadalom minden segítségét, és külön köszönet azoknak az embereknek is akik ezt a felhívást közzé tették, vagy segítették a közzétételét. Jó érzés,hogy ennyien szeretik és tisztelik édesapámat ezért is köszönet mindenkinek. Tisztelettel: Wolf Dávid

szamóca hozzászólása
2009.06.04. 12:41

Jobbulást Peti bá'!!! Ezúton is segítek, segítünk, ahogy tudunk. -szamóca- ( UTE serdülő '95 - '96 )

Tamás hozzászólása
Tamás22543
2009.06.04. 12:01

Nagyon örültünk, amikor mind a vlv.hu mind a szövetség honlapján felfedeztük az UVSE felhívását Wolf Péter támogatására. Peti bácsi jelenleg nálunk edzősödik immáron 3. éve, így mi is csatlakozni szeretnénk a felhíváshoz a magunk szerény eszközeivel. Azt gondoljuk, hogy elvégzett munkája és e nemes sport iránti elkötelezettsége, mindenképpen érdemesé teszi mindannyiunk támogatására a nehéz időkben. Ő maga is jobban és rosszban kiállt egyesületünkért, tanítványaiért. A legnehezebb helyzetben sem hagyta cserben a kecskeméti vízilabdát. Most nekünk kell kiállni mellette. Mi is arra kérjük egyesületünk tagjait, egyesületi vezetőket, sportolókat, szülőket illetve a kecskeméti vízilabdával szimpatizálókat, hogy lehetőségeikhez mérten támogassák a gyűjtést. Nem nyitunk külön bankszámlát, kérjük, a felhívásban szereplő számlaszámra (OTP 11773425-65405224) fizessen be minden segítő szándékú kecskeméti is. Köszönettel: Kovács Tamás Stefkovics Richárd HVSE elnök HVSE elnökhelyettes

Tomute hozzászólása
Tomute22542
2009.06.04. 11:58

Köszönöm!

szerk hozzászólása
szerk22541
2009.06.04. 11:36

Remélem, én azt írtam rá. Plusz a megjegyzések rovatba, hogy Wolf Péter gyógyulásához

Tomute hozzászólása
Tomute22540
2009.06.04. 11:26

Péter a számla tulajdonosa? (Utaláskor meg kell adni.)

sirpeter hozzászólása
2009.06.04. 09:23

Hi, van olyan olimpiai bajnokunk aki azt tervezte hgy befejezi a polot es elmegy streetballozni! De volt egy edzoje aki lebeszelte rola! Az egyik legjobb reklam a szigeten mikor Peter csapata ott jatszik, meg a buszmegalloban is hallani :) Koszonjuk Peter es mielobbi gyogyulast!