Vasas-FTC - élő közvetítés

hozzászólás, 2009.03.29.

Rangadóvá avanzsált Vasas-Fradi a Komjádiban. Igazi tét csak a vendégek számára van: ha el akarják kerülni az alapszakasz negyedik helyét, tehát azt, hogy a Vasassal elődöntőzzenek, pontot, pontokat kell szerezniük a "nagyoktól". A mérkőzés és élő közvetítésünk 18.00 órakor kezdődik.

Technikai okokból az első negyed végén kapcsolódunk be a mérkőzésbe. (És lehet, hogy a közvetítés megszakad.)

Varga Dumi betegség miatt nem játszik.

Az eddigiek:

A Vasas első támadásából Vörös Viktor talált be - 1:0.

Hosnyánszky ötméteresből (Vörös harcolta ki) növelte a Vasas előnyét - 2:0.

Varga Dániel egyedül maradt elöl és Jászberényi feje felett betalált -3:0.

Császár szépített - 3:1.

Szünet van.

Fel-alá úszkálnak a csapatok a második negyed elején.

Tóth Márton ötméterest harcol ki, Hosnyánszky lövését Jászberényi szépen védi.

Emberelőnyben a Fradi, előbb a blokk jó, majd Nagy Viktor hárít.

Vörös Viktorról kiállítanak. Hosnyánszky jóvá teszi az iménti esetet, két lóba után a balszélről élesen a hosszúba lő - 4:1.

Kállay centerpassza után Takács akadályozásáért ötméterest ítélnek. Jászberényi kis híján Varga Dániel lövését is kivédi, de nem - 5:1. Két perc még a negyedből.

Kovács a jobbszélen megtalálja a labdányi rést Jászberényi dereka és a kapufa között - 6:1.

Tóth márton fölé lő.

Félidő

A csapatok térfelet cserélnek, a Vasas-tábor elé érkező Somossyi Józsefet ütemes "Szervusz Soma!" kiáltás köszönti. Soma kiint a Vasas-tábornak.

A ráúszásnál Babay korán indult, a bírók a Vasasnak adják a labdát. Utána viszont kontra.

Előbb Varga Dániel szerel nagy Fradi-helyzetben, majd a túloldalon center helyén Katonás kezéről sodorják le a labdát.

Kovács Róbert gyönyörű gólt surrant a víz színén a hoszúba - 7:1.

Centerbejátszást semlegesít labdaszerzésel a Vasas.

A negyed felénél járunk.

Tóth Márton szabaddobásból talál ba - 8:1.

Hosnyánszky csavarral próbálkozik - kapufa.

Nagy Viktor véd.

Takács Bálint hátulról zúgó kapufát lő.

Jászberényi védi Takács újabb lövését.

Császár váratlanul lövésre szánja el magát leghátsó emberként - jó döntés volt, 8:2.

Szünet.

Kovács Róbert hozza el a labdát. Kontra, majd Kállayt kiállítják, Somossy József időt kér.

Az előnyt a Fradi szépen kijátssza, Regős Áron a gólszerző - 8:3.

Vasas-előny. Katonás vállalja el és szinte átlövi Jászberényit - 9:3.

Mátyás lövését védi Nagy Viktor, kevesebb mint 6 perc a végéig.

Kovács Róbert a kapufa felső élét találja el emberelőnyben.

Hőnát küldik ki, Somossy időt kér. Az előnyben leadott lövést Steinmetz Barnabás blokkolja és a Vasas megszerzi a labdát. Három és fél perc van hátra.

Kállay a jobbszélen csak Jasuval áll szemben. Eltalálja.

Császár úgy lövi harmadik gólját, hogy labdája a kapufáról Nagy Viktor hátára pattan, onnan bebucskázik a kapuba - 9:4.

Vörös három védő gyűrűjében birkózik egy kicsit, aztán bedobja - 10:4.

Tóth Márton megúszik, de nem tudja átpasszolni, szerelik.

Az utolsó perc kezdődik.

Nagy Viktor véd, Földi László időt kér és tömeges cserét hajt végre.

Kontra a Vasas ellen. A Fradi támadása lövés nélkül "múlik el".

A túloldalon Tóth Márton még fölé lő, aztán:

VÉGE!

15 régi hozzászólás

sirpeter hozzászólása
2009.03.30. 13:44

Tom és nett! akkor en egy senki vagyok :)) es en butus meg a fiamat is odaultetem, senkit nevelek?! Na ne! :)

Tom és nett! hozzászólása
2009.03.29. 19:13

Azért nem közvetíti egyetlen TV sem, mert senki nem nézi. Ennyi.

Sanka hozzászólása
Sanka20482
2009.03.29. 18:58

Még abban az időszakban kezdődött a szimpátia, amikor igen csak küzdöttek a Dominóval és még sem sikerült a vége. Nagyjából 2002-től.Egyébként nem akartalak megbántani, ha így érezted elnézést kérek.

kiskun968 hozzászólása
2009.03.29. 18:57

Fiumébe kéne menni...:))))))

Heydy hozzászólása
Heydy20480

Hajrá Vasas, Angyalföld. Boldog szülinapot Dumi. =)

2009.03.29. 18:56

Ez tök sima így:)))) Hajrá Vasas!!!!Angyalföld!!!

Sándor hozzászólása
Sándor20478
2009.03.29. 18:53

mondja ezt egy....hány hónapja is szurkolsz a Vasasnak???

Sanka20477
2009.03.29. 18:51

Kedves Sándor én meg aztat mondom a látottak alapján, hogy rá is fér a fiúkra a biztatásod.

nett hozzászólása
nett20475
2009.03.29. 18:42

Tom, egyet értek veled! Vizilabdában mi vagyunk a császárok,de sehol nem közvetítik a tv-ben. Bezzeg a focit...

Rebo hozzászólása
Rebo20474
2009.03.29. 18:41

Semmi bajom Somával ( attól eltekintve, hogy az általam nem igazán kedvelt Fradi wedzője ), de talán a Vasas tábornak sem kellene elfelejteni, hogy kér bajnokságot Földi Lacival nyertek. Talán neki is illene megköszönni. Hajrá Vasas ! Somának pedig minden jót, és köszönjük amit a Vasasért tett !

Tom hozzászólása
Tom20473
2009.03.29. 18:39

Elég szánalmas hogy egy Honvéd-Vasas és egy Vasas-Fradi meccs közül egyiket sem adja a tv, vízilabda közvetítésben már nem vagyunk annyira császárok...

nett20472
2009.03.29. 18:31

Hajrá VASAS!!!!!!!!!!!

Sándor20471
2009.03.29. 18:27

na akkor én meg aztat mondom: HAJRÁ FRADI!

Sanka20470
2009.03.29. 18:18

Hajrá ANGYALFÖLD!Abba ne hagyjátok a gólgyártást. A Dénesnek pedig BOLDOG szülinapot!!!!!!!!!!

Rebo20469
2009.03.29. 18:17

Hajrá Vasas ! Sajnos, bár egész nap készültem, nem tudtam kimenni a meccsre, így csak a neten tudom követni. Milyen technikai problémák vannak ? Remélem nem lesz fennakadás a közvetitésben.