Eger-Szeged - élő közvetítés

hozzászólás, 2009.02.11.

Jó félház várja a kezdő sípszót az egri Bitskey Aladár uszodában. A hétvégéről előrehozott mérkőzésen a hazaiak a Szegednek próbálnak visszavágni az őszi vereségért.

A belemegítő játékosok között ott van Varga II. Zsolt is, akinek orrcsontja eltört a belgrádi Euroliga-meccsen.

A találkozó 18.00 órakor kezdődik.

Marian Cozmára, a Veszprém tragikus körülmények között elhunyt kézilabdázójára egy perces csenddel emlékeztek az uszodában jelenlévők.

A Szeged hozta el a labdát.

Komlósi lövése védői blokkról pattan ki a játéktérről.

Hárai ötméterest harcol ki, Biros belövi a büntetőt - 1:0.

Szécsi véd.

Kontra Hárai ellen.

Milos Korolija lövését Szécsi szögletre hárítja. A folytatásban Biros blokkolja Varga Tamás lövését.

Weszelovszky mellé lő. Közeledünk a negyed feléhez.

Hárai egyedül maradt, szép mozdulattal lő a hálóba - 2:0.

Az első szegedi emberelőny (Feltham megy ki) Varga Tamás lövését védi Szécsi.

Binder kiállítása után Varga Tamás szinte azonnal belövi - 2:1.

Kuncz kiállítása után Binder húzása a kapufát találja el.

Weszelovszky újabb mellélövése.

Megint Weszelovszky, megint mellé.

Bárány rálövi a szabaddobást, érdemes volt, mert gól lett... 3:1. A szegediek reklamálnak, valószínűleg azt, hogy nem lehetett volna rálőni, mert belül volt a szabálytalanság. A játék sokáig áll, a bírók a kapu mögött tanácskoznak. A gólt végül nem érvénytelenítik, folytatódik a játék.

Szünet

Megint a Szeged hozza el a labdát (Molnár Péter). A támadás Hegedűs blokkjával ér véget.

Biros felviszi a labdát, gondol egyet és belövi - 4:1.

Binder kiállítása után Juhász értékesíti a lehetőséget - 4:2. Három perc telt el a negyedből.

Baksa véd.

Hegedüs kiállítása után kimarad a szegedi előny.

Kuncz kiállítása után Baksa védi Hárai lövését.

A túloldalon Szécsi hárít.

Juhászt küldik ki, az emberelőnyt Kiss Csaba értékesíti - 5:2.

Bundschuh kiállítása után a Szeged jöhet előnyben, Varga Tamás dobja be - 5:3. Túl vagyunk a negyed felén.

Decker lövését védi szépen Baksa.

Weszelovszky blokkja jó.

Kontra Lehmann ellen.

Decker erős lövését Baksa nem tudja hárítani - 6:3.

Baksa véd, de közben Vejzagicsot kiállítják. Varga Tamás labdát szerez. A szegedi támadás végén Komlósi góljával zárkózik a Szeged - 6:4. Egy támadásnyi idő maradt.

Kiss Csaba mellé húzza a labdát.

Nyéki távoli lövésébe Hegedűs belenyúl, a labda fölé megy, közben a duda is megszólal.

FÉLIDŐ

A Vasas a harmadik negyed elején 6:0-ra vezet Szentesen.

Hegedüs hozza el a labdát a ráúszásnál, de a bírók elveszik az Egertől, Hárai ellen fújnak kontrát.

Decker kiállítása után Milos Korolija mellé lő.

Deckert egy percen belül másodszor küldik ki, a Szeged most él a lehetőséggel, Komlósi, 6:5.

Varga Péter kiállítása után a hazaiak is előnyben játszhatnak, a maszkban vízilabdázó Varga II. Zsolt lövi be - 7:5.

Mihajlo Korolija gyorsan ismét egy gólra csökkenti a hátrányt - 7:6.

Túl vagyunk a negyed felén.

Szécsi véd.

A túloldalon Baksa hárítja Nyéki lövését.

Nyéki kiállítása után Varga Tamás egyenlít - 7:7.

Kontra a Szeged ellen. Majd a másik oldalon is.

Egri előny, Gerendás időt kér. Az előny úgy ér véget, hogy Nyéki labdáját Hárai belövi - 8:7.

Bundschuh kiállítása után Szécsi véd, majd immár kettős emberelőnyben is megismétli a bravúrt.

Szünet.

Biros révén az Eger szerzi meg a labdát. Az egriek csapatkapitánya a támadás végén fölé lő.

Szécsi szögletre tolja Komlósi labdáját.

Lehmann kimegy. (Előtte ellene ítéltek kontrát.)

Ismét Hárai értékesíti az emberelőnyt - 9:7.

A gól után a bírók felmutatják a sárga lapot Kásás Zoltánnak.

Páros kiállítás, Decker kipontozódott, a másik oldalon Mihajlo Korolija kénytelen távozni.

Komlósi ellen ötméteres, Biros belövi - 10:7.

Bundschuh is befejezi a játékot. Kásás Zoltán időt kér. Öt és fél perc van még hátra a mérkőzésből.

Kontra (két méter) miatt az Eger jöhet.

Molnár kiállítása után Feltham szinte rögtön belövi - 11:7.

Szegedi előny - Varga Tamás a negyedik gólját lövi - 11:8.

Varga II. Zsolt kiharcolja a lövési lehetőséget és be is lövi - 12:8.

Kimaradt szegedi előny.

A Vasas 18:5-re nyert Szentesen (0:2, 0:3, 2:5, 3:8)

Binder is kipontozódik, amikor ötméterest ítélnek ellene. Varga Tamás könyörtelen ítéletvégrehajtó - 12:9.

Mihajlo Korolija kiállítása után Biros lő gólt - 13:9. Kevesebb mint két perc van hátra.

A kispadon ülő egyik szegedi közben piros lapot kap.

Sántavy harmadik kiállítása után Juhász szépít - 13:10.

Az utolsó percben vagyunk, szegedi előny, Kásás Zoltán időt kér. Nyéki is kimegy, de az Eger labdát szerez.

Kiss Csaba egyéni akciója - 14:10.

VÉGE!

Eger-Szeged 14:10 (3:1, 3:3, 2:3, 6:3) G.: Biros 4, Hárai 3, Kiss Cs., Varga II. Zs. 2-2, Bárány, Decker, Feltham, ill. Varga Tamás 5, Juhász, Komlósi 2-2, Mihajlo Korolja

9 régi hozzászólás

? hozzászólása
?18779
2009.02.11. 19:19

köszönöm szépen a segítséget! Hálás vagyok érte!!!!!!!!!!!!!!

2009.02.11. 18:24

Nagyon köszönöm a segítséget!!!!!!!!!!!!

tikitaki hozzászólása
2009.02.11. 18:21

2009.02.11. 18:19

Szentes-Vasas 0-2

?18771
2009.02.11. 18:11

Valaki tud vmit a Vasas-szentes meccsről? ha van vmi állás, írjon vki!!Köszönöm!