Pro Recco-Savona - élő közvetítés

hozzászólás, 2009.01.09.

Az olasz bajnokság 11. fordulójában vagyunk. A Pro Recco Soriban fogadja a Savona csapatát. Madarasék pontveszteség nélkül vezetik a tabellát, a Savona második, veretlen, de két döntetlenje van. Élő közvetítésünk a RaiSportSat televízió adása alapján.

A 12-es sapka Märcz Tamásé, aki egy hete kapta meg az olasz állampolgárságot.

A tévéközvetítés hamarosan kezdődik.

A Savona hozza el a labdát az első ráúszásnál.

A vendégek labdavesztése után a Recco támad, Madaras lövését blokkolják.

Angelini labdát szerez.

Reccxo-előny, Udovicsics beteszi egyből Calcaterrának, aki elhamarkodottan lő, a kapus véd.

0:1 - Rizzo góljával vezet a Savona.

Tempesti véd.

0:2 - fel-le úszások útán Fiorentini a hosszúba lő.

1:2 - Recco-előny, a lövés nem túl jó, de kipattan a kapus elé. Varellas, a Savona védője a leggyorsabb, hazatolja, de nincs ott a kapus... (öngól...) Bencivenga ért utoljára hozzá a Recco részéről, így ő a gólszerző.

Még egy perc a negyedből.

Még egy rossz bejátszás Bencivengának, aztán vége.

Szünet

Ismét a Savonáé a labda.

Märcz pöcköl centerben, de a kapus véd.

2:2 - Madaras egy pillanatra megszabadul a védőjétől és óriási gólt lő.

Tempesti kapufára tol egy lövést.

3:2 - Giorgetti előnyből, a Recco átveszi a vezetést.

Félidő

A Savona nagyon keményen, jól védekezik és a hazaiak egyelőre nem nagyon találják az ellenszert.

4:2 - Felugo szabaddobást értékesít

Egy-egy kimaradt emberelőny.

Szünet

A Savona nyeri az utolsó ráúszást.

Giorgetti Norbi helyéről ejt - kapufa.

5:2 - Madaras labdát szerez hátul, majd a támadás végén szabaddobásból - kicsit feldühödve - a kapus hóna alatt lövi be.

6:2 - Recco-előny, Madaras lövi be a helyéről, ahogy kell.

Tempesti nagyot véd.

Udovicsics szépen blokkol hátrányban

7:2 - Udovicsics egyedül a center helyén egy védővel. Szépen kiharcolja a lövési helyzetet és betalál.

7:3 - Kettős előnyhöz jut a Savona. Az egyik kiállított már visszatér, amikor Varellas belövi. Az első negyed óta nem lőttek gólt a vendégek. Két perc méga  meccsből.

Tempesti megint nagyot véd.

8:3 - Di Costanzo középről, elég messziről talál be.

9:3 - Märcz Tamás két másodperccel a vége előtt betalál, a gól láthatatlan, mert mindkét kamera operatőre lemaradt róla...