LEN Kupa, nyolcaddöntő, első mérkőzés. Élő közvetítésünk a Kőér utcából.

A találkozó 15.00 órakor kezdődik.

Ráúszásnál Székely Bulcsú elhozza a labdát.

1:0 - Iosep tempóból átejti a kapust.

2:0 - A görögök támadásban hibáznak, elveszik a bírók a labdát tőlük, Bátori Bence megúszik és belövi.

2:1 - Vári Attilát kiállítják, egy középre megjátszott labdát Hutten pöcköli a kapuba.

3:1 - Molnár Tamás centerből lő hatalmas gólt.

4:1 - Szivós Márton körübelül 8 méterről védhetetlen gólt lő.

Bátori Bencét kiállítják, azonban Gergely István véd.

5:1 - Paján Viktor megúszásból eredményes.

6:1 - Szivós Márton labdát szerez, Molnár Tamás ezúttal megúszásból szerez gólt.

A következő két támadás végén kapufa mindkét oldalon, vége az első negyednek.

Szünet

A második negyed elején egyelőre a kapusoké a főszerep.

A Honvédnak nem sikerül kihasználnia az első emberelőnyös helyzetét.

Kapufák sorozata mindkét oldalon.

7:1 - Kiállítanak egy görög játékost, Vári lövését még blokkolják, Iosep viszont már belövi.

Vári Attilát kiállítják, azonban a görögök még lövésig sem jutnak.

8:1 - Újabb Honvéd emberelőny, Vindisch Ferenc középről belövi.

Nagyszünet.

A harmadik negyed elején is a Honvéd hozza el a labdát, azonban Molnár Tamás szabálytalansága miatt a bírók a görögöknek adják.

8:2 - Matutinovics a rövid sarokba lövi a labdát, Gergelynek ezúttal nem sikerült védenie.

9:2 - Újabb Honvéd emberelőny, ezúttal Bátori Bence értékesíti.

10:2 - Ismét görög kiállítás, ismét Bátori Bence eredményes.

10:3 - Az ötméterest Matutinovics értékesíti.

Újabb Honvéd-emberelőny, ezúttal Székely lövését védi a görög kapus.

Szünet

Ismét a Honvéd vezetheti az első támadást, azonban nem sikerül azt gólra váltani. Iosep visszaúszás közben szabálytalankodik, kiállítják, a görögök idők kérnek. Az emberelőny azonban kimarad, Gergely védésének köszönhetően.

Újabb emberelőnyt kapnak a görögök, ezúttal Székely Bulcsút állítják ki a bírók, azonban Hutton fölé lő.

11:3 - Honvéd-időkérés után Vindisch Ferenc messziről védhetetlen gólt lő.

Újabb Honvéd-emberelőny, Szivós Márton lövése a felső kapufáról kipattan.

12:3 - Nyolc másodperccel a vége előtt Vári Attila megúszásból kilecre növeli a gólok különbségének számát.