hozzászólás, 2010.11.30.

Tévés meccsen nehezen, csak az utolsó percekben elhúzva verte a Bresciát az olasz címvédő Pro Recco.

Olasz bajnokság, alapszakasz, hatodik forduló

Pro Recco-Brescia 13:10 (4:2, 2:4, 3:2, 4:2)
Sori, v.: De Chiara, Riccitelli
Pro Recco: Tempesti, Lapenna, Figari 1, Washburn, Giorgetti, Felugo 1, Di Costanzo 2, Figlioli 4, Bendek 2, Zlokovics, Ivovics 3, Antonucci, Pastorino. Vezetőedző: Pino Porzio
Brescia: Kacsics, Giorgi, Presciutti, Fresia 1, Caliogna A., R. Calcaterra 3, Mammarella, Nora 2, Binchi, Elez 1, Rath 2, Franicsevics 1, Dian. Vezetőedző: Bovo
Gól - emberelőnyből: 5/11, ill. 5/11
Gól - ötméteresből: -, ill. -/1

A mérkőzés alakulása:

2:0,2:1,3:1,3:2,4:2/5:2,5:5,6:5,6:6 - félidő - 8:6,8:8,9:8/10:8,10:9,11:9,11:10,13:10

BENEDEK TIBOR a VLV-nek:

- A Bresca elleni mérkőzésen igazán örülhettünk a győzelemnek, mert a 3 gólos különbséget kb. az utolsó 2 percben szereztük csak meg, addig nagyon kiélezett mérkőzést játszottunk. Ez leginkább a saját hibáinknak volt köszönhető, mert az első két negyedben két centergólt és két elkerülhető akciógólt is kaptunk, ami a 10 kapott gólhoz vezetett végül. A Bresca jó játéka ellenére szerintem továbbra is a Recco és a Savona a két legerősebb csapat a bajnokságban.