Magyarország-Montenegró - élő közvetítés

hozzászólás, 2008.08.10.

Akkor nézzük a csoportdöntőt. Mert aki ma nyer, nagy valószínűséggel egyenesen az elődöntőben találja magát a csoportkör után. Van miért visszavágni, és a fiúk nem fognak kegyelmezni. Reméljük. Élő közvetítésünk az olimpiai férfi vízilabdatorna első magyar mérkőzéséről.

A találkozó magyar idő szerint 4.50-kor kezdődik.

A szektorokban egyre több a magyar, piros-fehér-zöld szászlókkal, nemzeti színű válogatott mezekben várják a meccset. Az egyik szektor tele kínaiakkal, mind sárga ruhás, a versenyeken megszokott hurkákat ütögetnek.

A szlovén Margeta és az olasz Caputi fúj.

Kásás elhozza a labdát.

Madaras passza után Molnárról fórt kapunk, körbejáratás után nem megy be a lövés, de a labda nálunk marad.

Emberhátrányba kerülünk, de Kásás már az első passzt elcsípi!

Az ellentámadásnál Molnár Tamás messziről átlő, a labda a kapus kezér érintve vágódik a kapuba - 1:0.

Varga Tamást állítják ki, Janovics értékesíti az emberelőnyt - 1:1.

Kis Gáborról ötméterest kapunk, Kiss Gergely lövését Scsepanovics védi.

Szól a ria-ria-Hungária. Kiss Gergely kapufát lő, még 3 és fél perc.

Janovics akciógólt pattínt, Szecska hozzááért ugyen, de bement 1:2.

Mindkét oldalon kontrát fújnak.

Benedek emberelőnyt harcolt ki. Az első passz Madarasé, aki azonnal bevágja a rövidre 2:2.

Varga Dani kiállítása után Uskokovics nagy gólt lő 2:3.

A negyed utolsó perce jön.

Kis Gábor gólját nem adják meg, kontra.

Madaras centerpassza után Kis Gábor gyönyörűen leválik az emberről és kapufás gólt lő - 3:3.

Szünet.

Biros elhozza.

Meddő támadások után emberelőnyt kapunk, de elszórakozzuk.

Jön a menetrend szerinti hátrány. Már lejár a fór, amikor lőnek, Szécsi szögletre véd. Labdát szerzünk a center Zlokovicsról.

Varga Tamás zúgó kapufát lő, a kipattanó nem a miénk.

Molnár csak pöckölni tud centerben védővel a nyakán, a túloldalon Szecska védi Gojkovics löketét.

Biros lövése a felső kapufáról a gólvonalra pattan. A negyed negyedik percében járunk.

Kásás lövését védi a kapus.

Kétszer is kontra a montenegróiak ellen. Előnyt kapunk, be kell lőni!

Varga Tamást a center helyén visszahúzzák, amikor kiemelkedik, ötméteres! Biros szépen belövi - 4:3.

Jokics mellé lő.

Emberelőny - középről Benedek belövi - 5:3.

Ötméterest kap Montenegró, Hosnyánszky cserével, végleg megy ki Zlokovicsról. A büntetőt Janovics magabiztosan értékesíti - 5:4.

Kiss Gergelyről emberelőny, Benedek megismétli előző gólját - 6:4.

Félidő.

Jók vagyunk, érezni a magabiztosságot, különösen védekezésben, de egy-egy akciónál elöl is.

Kásás simán hozza el.

Szécsi szépen és egy kis szerencsével véd.

Előnyt kapunk, kétszer is rálőjük, de vagy a kapus véd vagy a kapufa, viszont nálunk marad a labda.Ötméterest kapunk Molnárról, Kásás szépen belövi - 7:4. (Titics kipontozódott.)

Janovics lövése a blokkról megy ki, nem tudunk lefordulni, csak sima támadás, de Kicsiről előnyt kapunk. Ziccerig játszunk, Varga Tamás emelkedik ki, de lövését védi a blokk.

Birosról ötméterest kap Montenegró. Janovics belövi, ez már a negyedik gólja - 7:5.

Emberelőny, Varga Dumi két lóba utáb bevágja a hosszúba - 8:5.

Ivovics blokk nélküli, rövidre küldött lövése becsúszik - 8:6.

Három perc még a negyedből.

Papeszt kiállítják, Jokics elhúzza a kezét a blokk mellett és a rövidre kapufás gólt lő - 8:7.

Varga Dani megúszik, de utolérik és szerelik, nincs sípszó.

Jokics kiállítást harcol ki Biros ellen, Időt kér a montenegrói edző. Ki kéne védekezni.

Nem sikerül, szépen játszák végig, Gojkovics dobja be - 8:8. Fél perc még a negyedből.

Eladjuk a labdát, de szerencsére gólt már nem kapunk.

Szünet. Ez nem a mi negyedünk volt.

Biros és Varga Csuvi kéthibás, a túloldalon három játékost fenyeget a kipontozódás réme.

Madaras úszik, de nincs meg.

Madaras centerpassza után Kis Gábor kezéről lesodorják a labdát.

Kásás labdát szerez. Biros csavart ejtését kapufára tolják.

Szécsi véd, Kásás távolról átlő - 9:8. Öt és fél perc még.

Ivovics éles szögből leadott lövése a kapufáról pattan ki. Előnyt kapunk! Kemény Dénes időt kér.

Kimarad az előny... A negyed második felébe léptünk.

Montenegrói előny, Benedek megy ki. Gyönyörűen kivédekezzük, Kiss Gergely döntő pillanatban blokkol.

Varga Dani szabaddobásból gólt lő, de nem adják meg, mert nem volt folyamatos a mozdulat. A túloldalon Ivovics bemutatja, hogy kell - 9:9. Még három perc.

Emberelőny. Hosszú körbepassz után Kásás lövése a blokkról megy ki.

Kontra a montenegróiak ellen, felúszunk, de Madaras már kényszerből lövi el szabaddobásból, blokkolják.

Gojkovics sok lóba után belövi - 9:10. Egy perc maradt.

Varga Dumi szenzációs gólt lő - 10:10.

VÉGE!

Magyarország-Montenegró 10:10 (3:3, 3:1, 2:4, 2:2)
Peking, Yingdong Natatorium, v: Margeta (szlovén), Caputi (olasz)
Magyarország: Szécsi - Varga T., Madaras 1, Varga Dénes 2, Kásás 2, Kiss G., Biros 1. Csere: Hosnyánszky, Benedek 2, Varga Dániel, Kis G. 1, Molnár T. 1. Szövetségi kapitány: Kemény Dénes
Montenegró: Scsepanovics - N. Janovics, Ticsics, M. Janovics 4, Ivovics 2, Gojkovics 2, Jokics 1. Csere: Brguljan, Paskovics, Vukcsevics, Uskokovics 1, Zlokovics. Szövetségi kapitány: Petar Porobics
Gól - emberelőnyből: 12/5, ill. 8/2
Ötméteresből: 3/2, ill. 2/2
Kipontozódott: Ticsics (20.p.), M. Janovics (27.p.), Ivovics (30.p.)
Kiállítva - végleg cserével: Hosnyánszky (16.p.)

Következik keddre virradóra Görögország.

31 régi hozzászólás

Ria-Ria-HUNGÁRIA!!! hozzászólása
2008.08.10. 18:38

AIRÁGNUH-aiR-aiR! Köszönöm a válaszokat!!!:)

AIRÁGNUH-aiR-aiR! hozzászólása
2008.08.10. 09:17

Ria-Ria-HUNGÁRIA!!! 1.-re mar nem emlékszem, csak Varga Dani meg nem adott góljára. Az egy szabaddobásból ellőtt gól volt, amit azért nem adtak meg, mert Dani belelóbált, ami szabaddobásgólnál szabálytalan. 2. Víz fölött megütötte a montenegrói játékost. 3. Mert visszahúzták, és a rutinjával azt érezte, hogy erre a visszahúzásra befújnak, mint ahogy 100-ból 99-szer szoktak. Hát most volt az az egy...

2008.08.10. 06:38

És még valami... VLV! Köszönjük az internetes közvetítést is! :)

Edna hozzászólása
Edna12853
2008.08.10. 06:36

Jó ébresztő volt, és szép kezdés az olimpián! Tetszett a játék..:) HAJRÁ MAGYAROK!!

Sziasztok!Jó Reggelt! Először is Gratulálok,Szép volt!De legyen mégszebb!!! Kérlet titeket,hogy az emberelőnyöket használjátok ki!!! Lenne még egy-két kérdésem: 1.Kis Gábor első gólját miért nem adták meg? 2.Mit csinált Hosnyánszky?(a tv nem mutatta ismétlésben és a kommentátor sem mondott semmit) 3.Amikor Kásás megúszott a labdával,akkor miért állt meg,mi történt? Az m1-en néztem a meccset és Mezei Dániel ha olvasod légyszíves vigyél valami életet a közvetítésedbe! Továbbra is HAJRÁ! És innen is GRATULÁLOK CSEH LACINAK!

hafujaszel hozzászólása
2008.08.10. 06:32

Azt gondolom, az összes itthoni szurkoló nevében mondhatom, hogy le a kalappal a kinti szurkolóknak. Amikor ezt hallom: ITTHON VAGYUNK! akkor feláll a szőr a karomon. Jó volt a meccs, kár, hogy elaludtuk a végét, de szerintem nagyon jók vagyunk, sok kiállítást kaptunk, a bírók teljesen jól fújtak. Andor és Rudolf (ezen még most is kacagok) egyre jobbak. Kiss Gergőnek még kell egy-két meccs, de hát ő mindig a végén a legjobb. Benedek, Biros, Kása hozták, amit tudtak. Madarasban benne maradt a jó játék, de a végén kell nyerni. Arra kell majd figyelni, ha elhúzunk valaki ellen, 2-3 góllal akkor roppantsuk is össze őket, a mai pólóban 4-ről lehetetlen visszajönni, szerintem ideális eredmény ez az iksz, lesz mit elemezni, főleg a könnyű gólokat. Védekezésünk zseniális, végre mi is kitoljuk az ellenfeleket, emberelőny is jó lesz. HAJRÁ FIÚK! Várom az észrevételeket! ui: Cseh Laci, szép volt!!!

K hozzászólása
K12850
2008.08.10. 06:14

Szép volt!!! Mostmár tessék mindig nyerni,mert sok ez így korán reggel:)

vsz hozzászólása
vsz12849
2008.08.10. 06:09

Csak egy hajszálon múlt.Így is szép volt fiúk!

2008.08.10. 06:04

Huh...felébredtem! :) Továbbra is hajrá Fiúk!!!!!

2008.08.10. 05:56

" Viewing Restrictions Content on the Beijing 2008 Live streaming video portal may only be viewed in certain European Broadcasting Union (EBU) territories. As we cannot confirm that you are accessing this service from within those territories we regret that you will be unable to view the content. "

Viki hozzászólása
Viki12843

Hajrá magyarok!!!!:D:D

fotoVass Barcelona hozzászólása
2008.08.10. 05:54

Kozerdeku a kulfoldrol probalkozoknak az elobb emlitett link MUKODIK, DE nem a polos jelre kattintas, hanem a vivasra. Nekem ott jon be

2008.08.10. 05:33

Nem lattam semmit.mit csinalt Hosi?a totalkepeken alig latni vmit.

Csaszi hozzászólása
Csaszi12835
2008.08.10. 05:30

Hajrá Fiúk! Benedek Tibi nagy király volt !

2008.08.10. 04:50

Jó reggelt, jó szurkolást! :-) Játszva játszatok és nyerve nyertek! Hajrá Magyarok!