Magyarország-Németország - élő közvetítés az Unicum Kupáról

hozzászólás, 2008.07.25.

Kezdetét veszi a hagyományos nyári nemzetközi torna Budapesten, a Margitszigeten. Első ellenfelünk a malagai Európa-bajnokságon hatodik helyen végzett Németország.

Az Unicum Kupa első mérkőzésén Horvátország 15-7-re nyert Oroszország ellen.

Varga Dénes hozza el a labdát az első ráúszásnál, azonban kontrát fújnak ellenünk, támadhatnak a németek. Szécsi Zoltán védi a magyar kaput.

1:0 - Biros Péter szerzi az Unicum Kupa első magyar gólját megúszásból.

1:1 - Schertwitis csavargóllal egyenlít.

1:2 - Biros Pétert kiállítják, épp lejárt volna a kiállítás, amikor Politze belövi.

2:2 - Molnár Tamás centergóljával újra egyenlő.

3:2 - Kiss Gergely pontos passzából újra Biros eredményes.

Madaras Norbert kiállítását nem tudják értékesíteni, mi támadunk.

3:3 - Harmadik kiállításukat kapják a németek, Savic belövi.

Először kapunk emberelőnyt, Benedek lövése kapufa, a második lövés sem megy be.

3:4 - Schertwitis újból a németeket juttattja vezetéshez.

Vége az első negyednek.

Németek hozzák el a 2. ráúszásnál a labdát.

3:5 - Politze középtávolról hatalmas gólt lő.

4:5 - Kis Gábor kiállítást harcol ki, szépen megjáratjuk a labdát, majd Varga Dénes könyörtelenül bevágja.

4:6 - Schertwitis három magyarral a nyakán centerből befordul és bevágja.

5:6 - Benedek mértani pontosságú passzából Molnár nagy gólt lő.

6:6 - 3 a kettőben megúszunk, Biros Péter továbbpasszolja Madarasnak, aki belövi.

Először Benedeket állítják ki, első lövést védi Szécsi, utána kiegészülünk, majd újabb kiállítást kapnak a németek, azonban Politze mellélövi.

Kis Gábor újabb emberelőnyt harcol ki, szépen megjárattjuk a labdát, azonban Kis Gábor befejező lövését védi Csigir.

Újabb német lövést véd Szécsi, előrepasszolja Birosnak, aki továbbadja Benedeknek, azonban a kapus kivédi.

7:6 - Varga Dániel a 2. negyed utolsó másodpercében megúszásból hatalmas gólt lő.

Nagyszünet.

Varga Dénes hozza el a labdát ráúszásnál.

7:7 - Varga Dénest kiállítják, megint az éppen lejáró kiállításkor kapjuk a gólt, ezúttal Bubowski által.

Molnár Tamás először kapufát lő. A németek eladják a labdát, egy az egyben marad a kapussal Molnár, azonban mindkét próbálkozását védi Csigir.

8:7 - Kiss Gergely hatalmas bombagólt lő középtávolról.

Varga Tamás kiállítását először blokkba lövik, majd Szécsi véd. Marad a németeknél a labda, azonban Politze mellé lövi.

9:7 - Varga Tamás és Biros megúszik 2 az 1-ben, a német kivált Vargára, Biros pedig átejti a kapuson.

Benedeket kiállítják, a németek időt kérnek, Nossek lövését azonban védi Szécsi.

9:8 - Schertwitis 5 másodperccel a harmadik negyed vége előtt hatalmas csavargólt lő.

Vége a harmadik negyednek.

Németek hozzák el a labdát az utolsó ráúszásnál.

Benedeket visszaúszásnál kiállítják, ez már a harmadik hibája, a németek viszont kihagyják.

9:9 - 2 az egyben megúsznak a németek, Biros tart egyedül velük, őt kiállítják, a két német pedig addig passzol, míg Szécsi elsüllyed, Purschke fejezi be végül.

10:9 - Kiss Gergely egyből büntet.

Hosnyánszkyt kiállítják, azonban nincs vállalkozó német, kiegészülünk és elvesszük a labdát tőlük.

11:9 - Varga Dani megúszik és eldönti a mérkőzést fél perccel a vége előtt.

2008.07.26. 13:03

Sacinak! Elég régóta fáradtak, és túl sokszor van rossz napjuk! Ne kábítsuk magunkat, ez nagyon kevés lesz Pekingben!

Hanna hozzászólása
Hanna12306
2008.07.26. 10:49

Segítsetek légy szíves! Mi volt az a zene amire tegnap bevonultak a csapatok? Köszi előre is!

szerk hozzászólása
szerk12301
2008.07.25. 23:05

Kedves P! Két korábbi cikkben reagáltunk arra, amit írtál. Megértést.

P hozzászólása
P12300
2008.07.25. 22:15

A régi weboldal jobb volt, átláthatóbb. Nem kérhetnénk vissza?

marci hozzászólása
marci12299
2008.07.25. 22:12

Azt mondja má' meg valaki, hogyha megúszó emberünk van, akkor az miért megy olyan közel a kapushoz? Miért nem dobja rá a 5méterről, mintha büntető lenne?

Saci hozzászólása
Saci12296
2008.07.25. 21:42

Kedves szbarat! A fiúk alig pár napja, hogy megérkeztek az EB-ről és máris egy Unicum Kupán kell bizonyítaniuk. Azért ők is lehetnek fáradtak, illetve lehetnek rossz napjaik! Azért ne várj el mindig mindenkitől világmegrengető csodákat. Most Peking a legfontosabb. Amúgy pedig nem véletlenül lett Zoli a fő kapusunk a válogatottban... Jól van fiúk, ti vagytok a legjobbak!

NES hozzászólása
NES12294
2008.07.25. 21:01

További sikeres szereplést az Unicum-kupán!Hajrá Magyarok!!!

Norci hozzászólása
Norci12293
2008.07.25. 20:45

Minden tiszteletem a fiúké! Ma végső búcsút vettek egy 36 éves sportolótól,baráttól, aki 2 hete még velük együtt az olimpiáról álmodott. Egy ilyen eseményt normál esetben hónapokig tart feldolgozni. Tőlük pár óra múlva már egy ország (el)várta, hogy győztes meccset JÁTSZANAK...

szbarat hozzászólása
szbarat12292
2008.07.25. 20:36

Azért nem volt olyan egyszerű ez a meccs,mert Szécsi nem védett jól.Azért Viktor nem kapott ennyi potyát az egész Eb-n,mint Szecska 1 meccsen. Lehet,hogy Viktort mégis csak vinni kellett volna az olimpiára,mert Gergelyről nem lehet beszélni,mint kapus.

2008.07.25. 20:10

Hajrá fiúk, csak így tovább. Szép volt tőletek, hogy ott voltatok Kolo temetésén.

Saci12288
2008.07.25. 20:01

RIA! RIA! HUNGÁRIA! JÓL VAN, GERI! HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!

ashimon hozzászólása
ashimon12287
2008.07.25. 19:59

valaki korabban panaszkodott a baloldali kepsavra esztetikai okokbol. Nekem inkabb az a bajom, hogy frissiteskor sokaig tart mire a kepek is frissulnek es a frissult oldal az oldal tetejet mutatja, tehat minden frissiteskor ujra el kell jutni a beiras vegere.

Tina hozzászólása
Tina12286
2008.07.25. 19:18

Ma nem, de holnap és vasárnap én is a helyszínen szurkolok. Alig várom! HAJRÁ MAGYAROK!!!!