Pro Recco-Salerno 21:4...

hozzászólás, 2008.01.17.

ENGLISH VERSION // Hétközi fordulót rendeztek az olasz bajnokságban. Már egyáltalán nem meglepő a Pro Recco újabb nagy gólkülönbségű győzelme. A magyarok közül ezúttal Benedek volt a legeredményesebb 4 góljával, Madaras háromig jutott, Kásás egyszer volt eredményes. Hosnyánszky duplázott, de öröme nem felhőtlen, mert a Florentia otthon csak 9:9-et játszott a Bogliascóval. Märcz Tamás három gólt lőtt Nápolyban, s csapata, a Nervi csak 8:6-ra kapott ki a Posillipótól.

MADARAS NORBERT:

Az első negyedben nagyon elhúztunk, 9:1 lett a szünetre. Utána már csak edzőmeccs volt az egész. Szombaton a Volgográd következik itthon, gondolom, azért az nehezebb lesz!

KÁSÁS TAMÁS:

A Salerno reggel 7-kor indult el vonattal, délután 5-re értek ide, fél 8-kor elkezdtek játszani, kikaptak 21:4-re, majd visszavonatoztak. Sajnos ilyen is a vízilabda.

Eredmények:

Pro Recco-Salerno 21:4 (9:1, 4:1, 2:1, 6:1) (Benedek 4, Madaras 3, Kásás 1)

Posillipo-Nervi 8:6 (1:1, 4:2, 2:1, 1:2) (Märcz 3)

Florentia-Bogliasco 9:9 (2:3, 4:3, 1:2, 2:1) (Hosnyánszky 2)

Lazio-Cremona 11:10 (5:3, 2:3, 2:2, 2:2) (Munkácsi nem szerzett gólt, Varga I. Zsolt 3)

Savona-Catania 12:5 (3:0, 3:3, 2:2, 4:0)

Chiavari-Sori 8:23 (2:6, 0:6, 0:6, 6:5)

Brescia-Padova 16:7 (2:1, 4:3, 7:3, 3:0)